Site icon Ev Dekorasyonları

Çetmen Mobilya Kampanyaları 2021

etmen mobilya indirimli urunler

etmen mobilya indirimli urunler

Çetmen mobilya kampanyaları ile sizlerleyiz.Çoğumuz oturma odası mobilyalarımızı yenilerken ya da yapacağımız ev için mobilya seçerken öncelikle zevkimizi ve tarzımızı çekecek ürünleri bir kenara bırakır, ardından ürünler arasında bütçemize uygun olanı seçmeye özen gösteririz. Tabii ki mobilya sektöründe de kampanyada yer almaya çalışıyoruz. Siz değerli takipçilerimiz için mobilya alanındaki kampanyayı sizlere anlatmak için zaman zaman bu kampanyayı da duyuyoruz. Bugün sizlere güzel bir kampanya haberi ile geldiğimizi söylemek istiyoruz. Kendine has tarzı, farklı zevklere hitap eden ilginç ürünleri ve uygun fiyatları ile mobilya sektöründe adından söz ettiren çetmen mobilyanın konuğuyuz.

Yeni Sezon Çetmen Mobilya Kampanyaları

Eşsiz kalite ve stili ön planda tutan Çetmen mobilya kampanyaları, mobilyasını yenilemek isteyenlere ve düğün hazırlığı yapanlara destek olmak için farklı ürün gruplarında farklı kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalardan bazılarını yakında sizlerle paylaşalım.
Eşsiz kalite ve stili ön planda tutan Çetmen mobilya, mobilyasını yenilemek isteyenlere ve düğün hazırlığı yapanlara destek olmak için farklı ürün gruplarında farklı kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalardan bazılarını yakında sizlerle paylaşalım.

Çetmen’den %10 indirim

Oturma odanıza huzur veren modern tasarımlarıyla sevdikleri sıcak ve sakin renklerle evinizin havasında sıcacık bir atmosfer yaratacak olan Çetmen, mobilya ürünlerinde nakit veya kredi kartı alışverişlerinde %10’a özel indirim sunuyor. İster oturma odanızda ister oturma odanızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yüksek ayaklı tasarım ile minimum dokunuş yaparak uzun zamandır hayalinizi süsleyen yaşam alanına ulaşabilir, kanepeyi yerleştirebilirsiniz. işlevinizle bir yatağa.

Yatak odanızın havasını tek dokunuşla değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Odada rahat ve konforlu bir yatak ve ekstra bir depo odası isteyenlerden misiniz? Cevabınız “Evet” ise bu fırsatı iyi değerlendireceğinizi düşünüyoruz. Şu anda yatak, baza ve başlıklar Çetmen’den geliyor. Yatak odanızda tarzınızı yansıtacak modern çizgisi, alternatif kumaşları ve farklı renkleri ile Siano başlık modeli sadece sizin için.

Exit mobile version