Gizlilik Politikası

  1. Evdekorasyonlari.com sitesine her girişinizde yürürlükte olan Gizlilik Bildirimi’ne uymakla yükümlü olursunuz ve bu bildirimi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz. Olası durumlara ilişkin web sitemize her girişinizde bu metni gözden geçirmeniz önerilmektedir.
  2. Bize vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz evdekorasyonlari.com sitesi sorumluluğu altında, aşağıda belirtmiş olduğumuz amaçlarla bir dosyada toplanacak ve saklanacaktır:

A) Kullanıcı ziyaretleriniz ve mesafeli olarak ziyaret sıklığınız ya da aramızda geçen diğer bütün temas yöntemleri.

B) Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda ve rızanızla, e-posta ya da diğer benzer iletişim araçlarıyla iletiler göndererek, evdekorasyonlari.com sitesine ait olan başka bir platformlar aracılığıyla iletişime geçmek.

C) Evdekorasyonlari.com sitemize üçüncü tarafların kişisel bilgilerini vermeniz durumunda, şahsı geçen üçüncü kişinin, kişisel verilerinin kullanılması hakkında bilgilendirmek ve bu bilgilerin yukarıda açıklanmış olan amaçlar doğrultusunda verilmesi için açık rızalarını almak yalnızca Sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Yapmış olduğunuz bir eylem durumunda, Sizin tarafınızdan verilen üçüncü taraflara ait olan kişisel bilgiler aşağıdaki amaçlarla kullanılacaktır:

-C1 İlgili konu hakkında gerekenin yapılması, konuya ilişkin gerekli geribildirimin yapılması ve

-C2 Sizin ya da üçüncü tarafın sahip yöneltmiş olduğu herhangi bir öneriye ya da soruya cevap vermek.

  1. Evdekorasyonları veri sorumlusudur ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinden sorumludur, erişim izni, işlemi geri alma, silme ve itiraz etme haklarınızı talep@evdekorasyonlari.com adresine “Talep Bölümünün Dikkatine” başlığıyla e-posta göndererek iletebilirsiniz. Gerekli olduğu durumlarda, kimlik kartınızın veya başka bir geçerli kimlik belgenizin kopyasını tarafımıza ibraz etmenizi talep edebiliriz. İlgili kişi olarak, aşağıda belirttiğimiz haklarınızı yerine getirmek için yukarıda bahsedilen talep sorumlusuna başvurmanız gerekmektedir.

Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenmek, kişisel bilgilerinizin işlenme amacını ve bilgilerinizin hangi amaçlar için kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek, kişisel bilgilerinizin verildiği üçüncü taraflar hakkında bilgi edinmek ve bilgilerinizin, eksik ya da yanlış işlendiğini düşünüyorsanız kişisel bilgilerinizin düzeltilmesini talep etmek, işlenme amaçlarının artık mevcut olmadığını düşünüyorsanız, kişisel bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini talep etmek, kişisel bilgilerinizin otomatik bir şekilde işlenmesinden dolayı oluşan olumsuz sonuçlara itiraz etmek, kişisel bilgilerinizin yasadışı işlenmesinin sonucu olarak zarar gördüyseniz tazminat talep etmek.

  1. Yukarıda belirtilen amaçlarla evdekorasyonlari.com web sitemiz sunduğunuz verileri açıklamamız ya da aktarmamız gerekebilir. Bu web sitesine kayıt olarak ve bize bilgilerinizi sunarak, söz konusu bilgilerin evdekorasyonlari.com web sitemize açıklama ve/veya aktarma hususunda açık rızanızı bize vermiş olduğunuz kabul edilmektedir. Bu bilgileri evdekorasyonlari.com, hakim platformlarına, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılara gerektiğinde iletebiliriz. Web sitemizde ya da başka bir şekilde bize bilgilerinizi sunarak, bu bilgilerin açıkladığımız gibi işlenmesine ve iletilmesine açık rıza vermiş olduğunuz kabul edilmektedir.
  2. Kullanıcı sunulan bilgilerin güncel ve doğru olduğunu ve bilgiler üzerinde hiç bir değişiklik yapılmadığını taahhüt eder. Kayıt formlarında eksik ya da hatalı bilgiler sunmak yoluyla web sitesitemize yol açılan kayıp ya da zararlardan yalnızca Kullanıcı sorumlu tutulacaktır.
  3. Evdekorasyonlari.com sitesinde ya da hakim olduğu platformdaki tutum ve davranışları doğrudan kullanıcı sorumludur. Evdekorasyonlari.com hakları doğrultusunda kullanıcıyı sitesinden uzaklaştırabilir. Hakimi olduğu platformlardan engelleyebilir. Kullanıcıyı eylemlerinden dolayı uyarıp uyarmamak, site editörlerinin inisiyatifi dahilindedir.
  4. Çerezler: Evdekorasyonlari.com sitesinde, kullanıcı ve ziyaretçi deneyiminizi geliştirmek için, sayfalarda dolaşmanıza dair gereken bilgiler içeren küçük metin dosyaları olan çerezler kullanıyoruz.Sitemize giriş yaptığınız itibaren Gizlilik Politikamızda bulunan tüm maddeleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.