Site icon Ev Dekorasyonları

IKEA Mutfak Dolabı Montajı 2021 Yılında Yapıyor mu?

WhatsApp Image 2021 10 22 at 22.25.51 1

WhatsApp Image 2021 10 22 at 22.25.51 1

Müşteriler tarafından merak edilen bir soru da IKEA mutfak dolabı montajı yapıyor mu? IKEA sadece montaj yapmakla kalmıyor mutfak dolabına dair a’dan z’ye her görevi üstleniyor. Zevkinize uygun dolap tasarlatabilir. Dolabınızın ölçülerine siz karar verebilirsiniz. Evinizde özel olarak montajını dahil yaptırabilirsiniz. IKEA bu aşamaların hepsini sizin için yapmaktan kaçınmıyor.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

IKEA Mutfak Dolabı Montajı Yapıyor mu?

IKEA yüzlerce mobilya mağazaları arasından adını duyura bilmiş büyük bir şirkettir.  Yaklaşık 12.000 farklı ürüne sahip IKEA evinizin her alanında fark yaratmayı kendine görev edinmiş olduğunu görüyoruz. Nihai amacı üretip satmak değil aynı zamanda mutlu müşteriler bırakabilmek olan IKEA her alanda size yardımcı olmaya devam ediyor. Bunların içerisine montajı da dahil ediyor. Satın aldığınız ürünlerin montajını da isteğinize bağlı IKEA ekiplerine yaptırabiliyorsunuz.

IKEA Mutfak Dolabı Montajı Yapıyor mu?

IKEA mutfak dolaplarını toplu halde değil parçalar halinde de satmaktadır. Sattığı ürünler bütün halde değil parçalar halinde elinize ulaşmaktadır. Elinize ulaşan ürünlerin montajı bazen kafa karıştırıcı olabilir. IKEA sizin için kolay kurulum sağlayabilmeniz için ürünlerinin içerisine kurulum kılavuzu koymaktadır. Fakat siz yine de kendiniz kurmak istemiyorsanız IKEA size bu noktada da yardımcı oluyor. IKEA mutfak dolabı montajı tecrübeli ustalarıyla sizin için çok kısa bir sürede başarılı bir şekilde yapıyorlar.

IKEA Mutfak Dolabı Montajı Ücretli mi?

Aklınızı kurcalayan bir diğer konuda montajların ücretli olup olmadığıdır. Bu noktada üzücü bir haberle karşılaşabilirsiniz. IKEA’dan satın aldığınız ürünlerin montajları ne yazık ki ücretli bir şekilde yaptırıyorsunuz. Bu ücretler çok düşük fiyatlandırmalarla karşınıza çıkıyor. Eğer sizde kurulum zahmetiyle uğraşmak istemiyor ya da buna ayıracak zamanınız yoksa mağaza ile iletişime geçip montajını yaptırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken IKEA.com.tr adresine giderek size uygun montaj hizmeti satın almak olacaktır.

IKEA Mutfak Dolabı Düzenleyici Kullanım Rahatlığı

Öncelikle sizlerle beraber mutfak dolabı düzenleyicisinin ne olduğuna bakalım isterseniz. Mutfak dolabı düzenleyici dolabınızın içerisinde bulunan eşyaların bir arada gözükmesini ve düzen içerisinde durmasına yardımcı olur. İsteğinize bağlı olarak IKEA mutfak dolabı montajı sırasında opsiyonel olarak kurdurabilirsiniz.

IKEA Mutfak Dolabı Düzenleyici Kullanım Rahatlığı

İlginizi Çekebilir: IKEA Hazır Mutfak Dolapları Sadece 1 Saatte Kurulum

Mutfak dolaplarınıza sığmayan ya da kullanımınızı kolaylaştıracak şekilde de duvarlarınıza ek olarak düzenleyicilerden taktırabilirsiniz. Hem görsel güzellik sunan hem kullanımınızı kolaylaştıran bu düzenleyiciler sayesinde mutfağınıza yeni bir hava katacaksınız. Mutfağınızdaki o eksik görünümü düzenleyiciler sayesinde tamamlayabilirsiniz.

Eğer aklınızda bir fikir oluşmadıysa IKEA sayfasından araştırma yaparak mutfak dolabı düzenleyicilerine ulaşabilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak IKEA mutfak dolabı montajı esnasında yetkili birimler tarafından istemeniz halinde sizlere dolabınıza en uyumlu düzenleyicileri sizlere göstereceklerdir. Bu şekilde dolaplarınıza en uygun kombinasyonu yapabilme fırsatı da bulabilirsiniz.

IKEA Mutfak Dolabı Kapağı Montajı

Mutfak dolaplarınız ne kadar sağlar olursa olsun kapaklarının görünümü eğer sizi tatmin etmiyorsa sağlam olmasının da pek bir anlamı kalmıyor. Mutfak dolaplarını güzel gösteren ise mutfak dolaplarının kapaklarıdır. Sebebi ise ilk gözle temas eden nokta dolabınızın kapakları olmasıdır. Peki sizce hem dayanıklı hem güzel görünümlü mutfak dolaplarını bulmak bu kadar zor mu?

IKEA Mutfak Dolabı Kapağı Montajı

IKEA’nın modüler olarak sattığı mutfak dolapları sayesinde zevkinize en uygun dolabı bulabileceksiniz. Bununla birlikte dolabınızı seçtikten sonra IKEA sizlere kapaklarınızı seçme fırsatını da sunuyor. Mutfağınızın sizin seçtikleriniz ve kendi tasarladığınız ürünlerle donatılacaktır. Bu süreçte sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. IKEA mutfak dolabı montajı sizin için isteğinize bağlı ekipler tarafından yapılacaktır.

IKEA Mutfak Dolabı Nereden Alınır?

IKEA Delft, Hollanda merkezli montaja hazır mobilya parçaları, ev aksesuarları ve mutfak aletleri tasarlayan ve satan çok uluslu bir şirkettir. Mobilya üzerine adını duyurmuş IKEA 2005’de ilk bayisini Türkiye’de açtı. Bu Dönemden sonra IKEA Türk halkı tarafından sevildi ve benimsendi. Şu an birçok sayıda bayisiyle şu anda Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

IKEA Mutfak Dolabı Nereden Alınır?

İlginizi Çekebilir: IKEA Mutfak Dolapları Modelleri 2021 Modasına Ayak Uydurun! 

Bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız size en yakın IKEA mağazasına uğrayabilirsiniz. Eğer mağazaya gitmek istemiyorsanız IKEA’nın kendi sitesinden dilediğiniz ürünü sipariş ederek size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Satın almak dışında kendi sitesi üzerinden IKEA mutfak dolabı montajı hizmeti satın alabilir ve diğer fırsatları araştırabilirsiniz.

IKEA Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

IKEA mutfak dolabı modellerini incelediğimizde her zevke uygun bir model olduğunu görmekteyiz. Bünyesinde barındırdığı çeşitli renk ve desen kombinasyonları bizlere çok sayıda seçenek sunuyor. IKEA Knoxhult modeliyle bizlere L ve düz biçimde daha klasik mutfak dolapları sunduğunu görüyoruz. Enhent modeline baktığımızda ise bize daha şık daha gösterişli ve kullanışlı mutfak dolapları sunduğunu görüyoruz.

Gri IKEA Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

IKEA Mutfak dolabı fiyatları;

Exit mobile version