2022 Alfemo Bebek Odası Takımları ile Bebekleriniz Güvenli Ortamında!

Alfemo bebek odası takımları, bebeğinizin ihtiyacı olan tüm parçaları bir araya getiriyor. Şüphesiz bebek odası takımları karar verilmesinde en çok zorlanılan alanlardan birisidir. Bir yetişkin yatak odası gibi kolay verilmediği gibi seçenek olarak da oldukça kısıtlıdır. Alfemo oluşmuş bu sorunların ortadan kaldırılmasında sizlere yardımcı oluyor.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Bebek Odası Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

bebek-odasi-takimi-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler
bebek-odasi-takimi-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Bebek odası takımı alırken temelde dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle bir yetişkin odası oluşturmadığınızı unutmamalısınız. Özellikle ilk yıllarındaki bir bebeğe/çocuğa daha çok geniş alanlar oluşturmak gerekir. Oyun oynama, dünyayı keşif gibi durumları odasında gerçekleştireceği için oldukça az eşya ile bir oda oluşturmanız gerekir.

2022 Alfemo Bebek Odası Takımı Listesi

2022 yılında Alfemo bebek odası takımları ile rakiplerine meydan okumaya devam ediyor! Bir bebek odasında olması gereken tüm parçaları tek bir marka ile giderebilirsiniz. Üstelik malzemelerin kalitesi ve uzun süreli kullanıma uygun olması oldukça önemli. Bebeklerin sağlığı ve güvenliği de kullanılan malzememe ve dizayn içinde düşünülmüştür.

1- Clara

alfemo-clara-bebek-odasi
alfemo-clara-bebek-odasi

Kız çocukları/bebekleri için düşünülüp buna göre dizayn edilse de aslında erkekler için de rahatlıkla kullanılabilir. Şifonyerleri bebek eşyanızı yerleştirebilecek genişlikte yer alıyor. Bunun yanı sıra beşik etrafının raflı olması ekstra saklama alanına sahip olmanıza neden oluyor.

2- Alfemo Nordic Bebek Odası Takımı

alfemo-nordic-bebek-odasi
alfemo-nordic-bebek-odasi

İskandinav kesimlerinden hoşlanan ve bu sadeliği bebek odasında yansıtmak isteyenlerin tercihi Nordic bebek odasından yana oluyor. Sadeliğin ve şıklığın bir arada bulunduğu bu model tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek türde.

3- Alaçatı Alfemo Bebek Odası

alacati-alfemo-bebek-odasi
alacati-alfemo-bebek-odasi

Beyazlığın sadeliği ile bebek odası hazırlamak mı istiyorsunuz? Alaçatı istediğiniz tüm parçaları sizin için bir araya getiriyor. Alaçatı modelinde şık dokunuşları ufak meşeler sağlıyor. Özellikle açık mavi tonları ile uyum sağlamaya hazır bir model.

Önerilen İçerik :   Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

4- MOI

alfemo-moi-bebek-odasi
alfemo-moi-bebek-odasi

MOI Alfemo bebek odası takımı hem meşe hem de beyaz renk skalası ile sunuluyor. Bu bebek odasını diğerlerinden ayrı kılan ise iç gardrop dizaynıdır. Dolapların bebekleriniz için ekstra yer açılmak istendiğinde büyüdüğü, genişletilebildiği biliniyor.

YORUMLAR

  1. Gerçekten çok güzeller😍

    1. Muazzam görünüyorlar kolay gelsin

  2. Çocuklarıma oda yapacağım sizin verdiğinz harika bilgiler sayesinde müthiş fikirler edindim.

  3. Oda dekorasyonları çok harika çok begendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir