İstikbal Mobilya Genç Odaları ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın!

İstikbal mobilya, senelerdir kişilerin isteklerini yerine getirmeye devam ediyor. Markanın bünyesinde bulunan genç odalarını hiç incelediniz mi? Eğer incelemediyseniz ve fikir sahibi olmak istiyorsanız yazımız tam size göre! Çünkü oluşturmak istediğiniz farklı, ilgi çekici genç odaları modellerine yazımızda ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Genç Odası Nasıl Oluşturulmalı?

Genç odası diğer odalardan farklılaşan bir havaya sahiptir. Bunun altında yatan sebep ise artık genç bireyin tercihlerinin ağır basmasından kaynaklanır. Eğer bir ebeveyn olarak bu yazıyı okuyorsanız çocuğunuzun odasını seçme konusunda özgürlük yaratmalısınız. İstikbal bünyesinde sunulan çocuk odaları da sizlere bu konuda sınırsız seçenek sunmaktadır.

Genç Odası Nasıl Oluşturulmalı

İlginizi Çekebilir: Çocuk Odası Dekorasyonu ve Renk Kullanımı 

Mobilya satışı yapan markalardan araştırma yaparken öncelikle odanızın boyutuna, genç bireyin tercihlerine göre hareket etmelisiniz. Ondan sonra incelediğiniz modellerin sadece görünüş değil aynı zamanda kullanışlı olması önemli olacaktır. Bununla birlikte genç odalarının özellikle bir bütün olarak görünmesi kadar rahat bir kullanış sunması oldukça önemlidir. Sonuç olarak yazının devamında göreceğiniz üzere İstikbal mobilya bu konuda oldukça iddialı bir markadır.

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri ve İstikbal Fiyat Listesi 2021

Markanın sitesi incelendiğinde bebek ve genç odası modellerinin bir çatı altında verildiği görülüyor. Bir sonraki adımda yapılan tercih ile birlikte genç odalarına ayrı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. En çok tercih edilen genç odalarına dilerseniz birlikte göz atalım.

1- Cool Genç Odası Takımı

İstikbal Cool Genç Odası Takımı

Gençlik denildiğinde akıllara şüphesiz cool olmak gelir. Coolluğu yakalamak isteyenlere İstikbal mobilya tam da bu isimle bir model sunuluyor. İlk adımda model içerisinde yatak ve komidin ayaklarının farklılığı göze çarpıyor. İkinci adımda ise odanın geniş bir renk skalasına sahip olduğunu söylemek mümkün. Renk skalası ve her şeyden önce bu modeli tercih ederseniz:

  • Renkli ama uyumlu bir görüntü,
  • Kolay taşıma ve dekorasyon değişimi,
  • Kolay temizlik,
  • Oldukça geniş bir dolap genişliği,
  • Yavaş kapanan kapaklar sayesinde deformasyonu engelleyen sisteme sahip olabilirsiniz.
Önerilen İçerik :   2021 Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri Listesi

Ayrıca bu takımın ücreti 7.500 TL olmaktadır.

2- Flora Genç Odası Takımı

Flora Genç Odası Takımı 

Flora genç odasında modern görüntüyü dileyenlere sunulmuştur. Çünkü sahip olduğu yapı neticesiyle diğer odalardan farklılaşıyor. Görüntüyü incelediğinizde bu farklılıkları özellikle bilgisayar masası ve kitaplık bölümünde görebilirsiniz. Ancak bu odalar elbette herkese hitap etmeyebilir. Her ne kadar modern yapısı olsa da birebir incelemek daha doğru olacaktır. Fiyatı 6.100 TL olarak görülmektedir.

3- İstikbal Mobilya Baron Genç Odası

Oda dekorasyonu esnasında klasikleşmiş görüntüden uzaklaşmak istemeyenlere Baron genç odası öneriliyor. Çünkü Baron genç odası diğer oda takımlarına nazaran oldukça klasik bir görüntü sunmaktadır. Model içerisinde yer alan parçalar ufak detaylarla değişikliğe uğratılsa da beklenenin çok üstünde bir görünüm sunduğu söylenemez. Aynı zamanda üçlü kapak yapısı hem sürgülü hem normal olarak sunuluyor. Baron genç odası fiyatı ise 7.300 Türk Lirası olarak yansımaktadır. Yine de İstikbal mobilya markasında en çok satış gören modellerden birisidir.

Koltuk Takımı- İstikbal Mobilyadan Alınır mı? İstikbal.com.tr Fiyat Listesi

Koltuk Takımı- İstikbal Mobilyadan Koltuk Alınır mı

İlginizi Çekebilir: İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2021 Ne Kadar? 

Yıllardır satışlarına devam eden İstikbal sadece genç odası ile satış sunmamaktadır. Benzer şekilde koltuk takımı, bebek odası ya da bahçe dekorasyonu üzerine satışları mevcuttur. Koltuk takımı konusunda da oldukça sık araştırmalara sebep olduğu görülüyor. Eğer siz de koltuk takımı konusunda arayıştaysanız göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı sunulan koltuk takımı modelleri diğer modellerine nazaran daha fazla sayıdadır. Çünkü müşteriler tarafından en büyük ilgi koltuk ve oturma grubuna yönelik olmaktadır. Sitemiz de yer alan koltuk takımlarına ve fiyatlarına dair yazımızı okuyarak bu konuda bilgi almanız mümkündür.

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir