Avangarde Koltuk Takımlarının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Klasik mobilya tasarımlarının ihtişamından vazgeçemeyen fakat oymalı modelleri beğenmeyenler için tasarlanan avangarde koltuk takımı modelleri oldukça sade çizgilere sahiptir. Zarif tasarımları ve konforlu yapısıyla kullanıcısına rahat kullanım sağlayan Asortie avangarde salon takımı modelleri, genellikle açık renklerde olanları tercih edilmektedir. Avangarde koltuk takımı modelleri mekâna uygun renk ve ölçü seçenekleri ile üretilmektedir.

Klasik koltuk takımlarında yeniliği benimseyen avangarde koltuklar, oldukça hafif malzemeler ile üretilen fakat şıklığından vazgeçilmeyen ürünlerdir. Geniş kumaş yelpazesi olan avangarde koltuk takımları, farklı modeller ile rahatlıkla kombinlenmektedir. Modern evlerin vazgeçilmezi olan ürünler Osmanlı desenlerine sahip kumaşlardan üretileceği gibi minimal motiflerle de tasarlanmaktadır.

Avangarde-Koltuk-Takimlarinin-One-Cikan-Ozellikleri-Nelerdir
Avangarde-Koltuk-Takimlarinin-One-Cikan-Ozellikleri-Nelerdir

Avangarde salon takımı modelleri doğu kültürünü ortaya koyan inceliği ile evlere nostaljik esintiler katmaktadır. Yenilikçi tasarım ögelerini kapsayan bu koltuk takımı ürünleri, varaklı süsleme klasik mobilyalara göre daha az sahiptir. Fakat canlı renkler ve lüks kumaşlar ile üretilmekte olan salon takımları yaşam alanını gösterecek ve evin güzelliğini artıracaktır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Avangarde Yatak Odası

Cazibesine kapılacak en özel avangarde mobilya tasarımları yatak odasına taşınmalıdır. Klasik ve modern tarzın birlikte oluşturduğu bu stil günümüzde de evlerinizde oluşturulacak şık atmosfer için uygundur. Görülenin aksine fonksiyonelliğin cazibesini iki katına çıkaran detayları tamamlamaktadır. Evler için modern saray yaratılmak istenirse tercih edilmesi gerekli stil kesinlikle avangarde olmalıdır.

 Bu tarz mobilyayı en iyi anlatan renkler, pastel tonlar bütün ihtişamı ve göze hitap edici el işçiliği detaylarının dışında pastel tonlarla mükemmel sadelik ve asilliği de şüphesiz dekorasyon tarzına iyi olarak taşınmaktadır. Kullanıcıların yatak odaları için avangarde modeller oldukça uygun olacaktır. En şık yatak odaları için avangarde yatak odası tasarımları büyülü dünyanıza sizi taşıyarak harika bir dekorasyon oluşmasını gerçekleştirecektir.

Önerilen İçerik :   Klozet ve Klozet Kapağı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Avangarde TV Üniteleri

Avangarde TV üniteleri, klasik tarzın modern çizgilerle birleştiği tasarımlardır. Salon dekorasyonuna uyumlu yapıları ile mobilyalar arasındaki şık ürünler, zaman ilerledikçe artan ilgisinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Son zamanlara damga vuran fonksiyonel tasarımlar ile gereksinimlere cevap vermeyi de unutmamaktadır. Evinize konforu dahil edeceğiniz avangarde TV ünitesi modellerinin zarif ve oldukça şık tasarımları ile dekorasyona son dokunuş yapılabilir, dikkatleri üstüne çeken TV köşesi hazırlanabilir.

Son Modaya Uyan Avangarde TV Üniteleri

Sıcak, oldukça samimi, karakteristik ve bunların dışında gösterişli görünüm sağlayan avangarde TV ünitesi çeşitleri, kullanım fırsatları ile her isteğe karşılık verici tasarımlar ile size sunulmaktadır. Klasik tarzın modern ve sade hatlar ile tamamlanması ile farklı çizgi yakalanacak TV üniteleri, özellikle ayak yapısı ile tarzını ortaya koymaktadır. TV ünitelerinde şıklığın ön planda yer aldığı, özel mobilyalarda modern esintiler görebilmek oldukça mümkündür. Özellikle avangarde koltuk takımları ile kombinlenerek, salon dekorasyonları kusursuz olarak tamamlanmaktadır. Size sunulan tasarımların fonksiyonel özellikleri de kullanıcıların gereksinimlerine göre şekillenmektedir. Çekmece, raf ve kapaklı kısımların adetlerini gereksinimler doğrultusunda belirleyip, seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Konsepte Uygun Modeller

Avangarde TV sehpasının ayrı bulunduğu tasarımlar da birleşik konsepte sahip olan modellerde bulunmaktadır. Özel tasarımlarda renk modaları her sene farklılık gösterse de iç açıcı renklerin popülerliği son bulmamaktadır. Krem ve beyaz renk ile bütünleşen gold ve silver olan ayaklar, ön planda bulunan renklerdir.

Zamansız dekorasyona imza atılmak isteniyorsa rahatlıkla diğer mobilyalara uygun renkler de seçebilirsiniz.  Kalitesi ve şıklığı ile görenleri kendisine hayran bırakan avangarde mobilya modellerini kullanıcılarımıza sunmaya özen göstermekteyiz. Avangarde tv ünitesi, yatak odası ve birçok mobilya modellerine Evgör sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve satın alımda bulunabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Safra Kesesi Ameliyatı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir