Özel Bir Pasta Sipariş Etmeden Önce Bu İpuçlarını Unutmayın

İster bir doğum günü partisine ev sahipliği yapıyor olun, ister düğününüz için özel bir pasta siparişi gerekiyorsa, muhtemelen bir pastaneden sipariş vereceksiniz. Süpermarketlerdeki tüm seçeneklerden veya internete yayılmış fikirlerden bunalmış olabilirsiniz. Profesyonel bir fırınla ​​konuşmak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun özel pastayı almanın ilk adımıdır. Aşağıda, bir pastaneden özel bir pasta siparişi ettiğinizde hatırlamanız gereken beş ipucu bulunmaktadır.

Mümkün Olduğunca Fazla Bilgi Sağlayın

Bir pastacıyı aradığınızda veya yüz yüze konuştuğunuzda, tam olarak ne aradığınızı onlara bildirmeniz önemlidir. Pastanız için genel bir tema veya fikir sağlayarak başlayabilir, ardından lezzet ve renkler gibi ayrıntılara geçebilirsiniz. Pastanızın bitiş tarihini ve etkinlikte kaç misafir olacağını da pastacıya bildirmelisiniz. Bu, resimleri ve diğer referansları da sağlamanın zamanıdır. Ancak, kopyalamak size benzersiz, yüksek kaliteli bir ürün vermeyeceğinden, pastacıdan başka bir kişiden bir eseri kopyalamasını beklemeyin.

Pastanızın Zaman Alacağını Anlayın

Doğum günü pastası, küçük olanlar bile zaman alır ve yaratmaya özen gösterir. Etkinliğinizden bir gün önce bir pastacıyı ararsanız tatlınızı alamayacaksınız. Sadece birkaç kişi için tasarlanan pastaların bile planlanması, pişirilmesi ve süslenmesi zaman alır. Ne zaman sipariş vermeniz gerektiğini sormak için seçtiğiniz pastacıyı aramak en iyisidir. Sevdiğiniz kişiye özel yazılı pasta siparişi etmeyi planlıyorsanız, onlara fazladan zaman ayırdığınızdan emin olun. Bir pastacı özel pastanızı yapmak için ne kadar çok zaman harcarsa, o kadar iyi olur.

Özel Pastanız İçin Gerçekçi Bir Bütçe Belirleyin

Bazı pastacılar size genel fiyatlarını çevrimiçi olarak söyleyecektir, ancak bu da doğum günü pastası için bütçe ayırmanın en iyi yolu olmayabilir. Unutmayın, özel pastanız sizin için özel olarak tasarlanacaktır, bu nedenle bir pastacı ile konuşana kadar nihai bir fiyat alamayabilirsiniz. Yazılı pasta siparişi, tasarım stili ve tatlıyı yapmak için geçen süre dahil olmak üzere birçok şey pastanızın toplam maliyetini etkileyecektir. Bir pastacıyı ziyaret etmeden önce bir liste oluşturun ve gösterin, böylece size ne ödeyebileceğiniz konusunda bir fikir verebilirler.

Önerilen İçerik :   membrankapı.com ile Oda Kapısı Modelleri

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir