En İyi Beyaz Eşya Markaları

Dünyanın en iyi beyaz eşya markaları nelerdir? Hangi beyaz eşya markalarını almalıyım? Bunlar her gün sorulan sorular. İster evinizdeki mutfağınız için, ister işletmeniz gibi başka bir yerdeki mutfak için olsun, tüketici ürünü seçiminde en önemli faktörlerden biri, beyaz eşya markasının güvenilirliği ve ürünlerinin güvenilirliğidir. Bu, güvenilirlik derecelendirmelerine ve gelire dayalı olarak dünyanın en iyi beyaz eşya markası listesidir. Bunlar, beyaz eşya ürünleri seçerken güvenebileceğiniz firmalardır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

LG

LG’den daha fazla puan alan başka bir şirket yok. LG, çamaşır ve kurutma makineleri, fırınlar, buzdolapları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 6 ana cihaz türü için müşteri derecelendirmesi açısından en üst sıradaki mutfak aletleri markasıdır. LG bir mutfak aletleri markasından daha fazlasıdır, şirket ayrıca televizyonlar, ses ekipmanları, ses çubukları ve daha fazlası gibi diğer tüketici ev elektroniği ürünlerini de üretmektedir.

LG, merkezi Yeouido-dong, Seul, Güney Kore’de bulunan Güney Koreli çok uluslu bir elektronik şirketidir. Şirket, geçen yıl 54,4 milyar ABD doları tutarında yıllık gelir elde ederek  gelir bazında dünyanın en iyi 4. mutfak aletleri markası oldu.

Beyaz-Esya-Markalari
Beyaz-Esya-Markalari

Samsung

Dünyanın en iyi 10 beyaz eşya markasının bu listesinde 3. sırada yer alan bir başka Güney Koreli çok uluslu holding Samsung. LG gibi Samsung da ürünlerinde sürekli olarak teknoloji geliştirmesiyle tanınan bir başka şirket. Rakamlarla, Samsung en çok satan marka ve Samsung’u batılı bir izleyici için çok çekici yapan şey, mutfak aletlerinin Samsung akıllı telefonlar ve TV’ler gibi diğer cihazlarla kolayca entegre olabilen teknolojiye sahip olması. Buzdolabınızı TV’nize veya Samsung Galaxy cihazınıza bağladığınızı hayal edin. Bunu, Samsung SmartThings uygulamasını kullanarak Samsung’un aile hub cihazlarıyla yapabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Evinizi Düşük Bütçeyle Dekore Etmek İçin Harika Fikirler

Samsung’un merkezi Güney Kore, Seul, Seocho Bölgesi’ndedir ve şu anda 208.5 milyar ABD doları tutarında yıllık gelir elde etmektedir – bu da onu bu listedeki en iyi beyaz eşya markası yapmaktadır.

Bosch

Bosch, dünyanın en iyi beyaz eşya markası listesinde 4. sıradadır. Bosch, merkezi Almanya Stuttgart yakınlarındaki Gerlingen’de bulunan çok uluslu bir Alman mühendislik ve teknoloji şirketidir ve şirket, yüksek kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır. Bu listedeki güvenilirlik derecelendirmelerinde 6. sıradadır. Ürünleri genellikle Samsung veya LG’den daha pahalı olduğu için Bosch, lüks bir mutfak aletleri markası olarak kabul edilir. Premium fiyatla birlikte kendi kendini soğutan fırınlar ve kendi kendini temizleyen ev aletleri gibi premium özellikler geliyor. Bosch, geçen yıl 84,84 milyar ABD doları yıllık gelir elde ederek 3. sırada yer aldı.

Miele

Dünyanın en büyük beyaz eşya markasının bu listesinde 7. sırada, Gütersloh, Ostwestfalen- Lippe’de bulunan Alman yüksek kaliteli beyaz eşya ve ticari ekipman üreticisi Miele yer alıyor. 1899 yılında kurulan dünyanın en eski şirketlerinden biri olan şirket, yıllık 4,5 milyar ABD doları ciro elde ediyor ve %16,60 güvenilirlik derecesi ile dünyanın en güvenilir beyaz eşya markalarından biri olarak kabul ediliyor. Yenilikleriyle tanınan Miele, kısa süre önce M-Chef Teknolojisi ve otomatik menü pişirme özelliğine sahip Dialog Fırın serisini piyasaya sürdü.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir