En Popüler Mutfak Dolabı Kulp Modelleri 2022

Dolap donanımı, özellikle mutfak dolabı kulpları, mutfağınız için doğru görünüme ve genel estetiğe sahip olurken, aynı zamanda yemek pişirmenin ortasındayken kullanışlı ve kullanımı kolay olmalıdır. Ama bu günlerde hangi mutfak dolabı donanımı popüler ve hepsi nasıl çalışıyor? Fırçalanmış nikel dolap kulplarına mı yoksa yağla ovuşturulmuş bronz dolap kulplarına mı yatırım yapmalısınız? Doğru seçim, yalnızca günlük mutfakla ilgili işleri kolaylaştırmakla kalmaz, yaşam alanınızın estetiğini de artırır. Mutfağınızın genel estetik çekiciliği için doğru dolapları seçmek de önemlidir, bu nedenle mükemmel kulp için kısa liste hazırlarken, doğru mutfak dolabını seçmek için ipuçlarımıza göz atın.

En Popüler Mutfak Dolabı Kulpları

Mutfağınızı yeniden şekillendirmek istiyorsanız ve mutfak dolaplarınızı değiştirmenin ne kadara mal olduğunu merak ediyorsanız, bunun yerine dolap kulplarını değiştirmenizi öneririz! Dolapların görünümünü ve mutfağınızın çekiciliğini tamamen değiştirecek. İster klasik ister modern bir mutfak tasarımı için gidiyor olun, bu zarif mutfak donanımı parçaları, mutfak dolaplarınızı öne çıkarmak için tam olarak ihtiyacınız olan dolap donanımı olabilir;

Mantar Dolap Kulpu

Bulabileceğiniz en klasik topuz stillerinden biri olan mantar dolap topuzları inanılmaz derecede popülerdir ve zamana direnmeye devam eder. Bunlar aynı zamanda çağdaş mutfak dolaplarını da tamamlar. Daha küçük mutfak dolapları ve duvar dolapları için en uygun olan bu kullanışlı dolap donanımı parçaları çeşitli yüzeylerde mevcuttur.

Şeffaf Cam Topuz

Cam düğmeler kesinlikle her mutfakta işe yaramaz, ancak biraz “havalandırmak” istediğiniz tamamen beyaz bir mutfak tasarımınız varsa, bu şeffaf cam kulpu mat bir yüzeye ve parlak krom tabana sahiptir.

En-Populer-Mutfak-Dolabi-Kulp-Modelleri
En-Populer-Mutfak-Dolabi-Kulp-Modelleri

Kare Kulp

Geometrik şekillerden ilham alan bu kare şekilli mat siyah düğmeler, dolap kapaklarınızı tamamlamak için mükemmel bir ifade parçası. Siyah bronzdan yapılmış bu kare mutfak topuzları 1970’leri andırıyor, ancak mat siyah kaplama şuanda çok trend.

Önerilen İçerik :   İçimizi Ferahlatan Mutfak Dekorasyonları

Büyük Boy Antik Pirinç Topuz

Donanımlı dolaplar her zaman süper pratik olmak zorunda değildir; bazen sadece zevkinize hitap eden süslü görünümlü süslü bir dolap düğmesi istersiniz. Antik koleksiyonlardan ilham alan bu pirinç düğmeler, geçiş mutfaklarında popüler. Güzel bir görünüm için en iyi koyu ahşap veya mat siyah dolaplarla eşleştirilirler. Bununla birlikte, bu düğmelerin çoğu oldukça hızlı bir şekilde aşırıya kaçabilir, bu nedenle bunları dikkatli kullanın.

Çevirmeli T Kulpu

Üretici tarafından sadece geleneksel değil, aynı zamanda eski tarzı olarak tanımlanan bu benzersiz mutfak dolabı donanımı parçaları kesinlikle onlara eski, eski moda bir görünüme sahip. Bükülmüş koyu çelik, bu mutfak düğmelerini orta çağda doğrudan bir demirciden çıkmış gibi hissettirir – bu düğmeleri yalnızca mutfak tasarımınız temasına yakından uyuyorsa seçin.

Mutfak Dolabı Kulplarını Nasıl Seçerim?

Mutfak dolabı kulp seçimleri söz konusu olduğunda herhangi bir kural yoktur, ancak mutfak tasarımınızın genel görünümüne kesinlikle uymaları gerekir ve buna dolap menteşeleri, çekmece kulpları, mutfak dolabı kulpları vb. dahildir.

Dolaplara klasik bir görünüm elde edecekseniz, buna uygun klasik tarz dolap donanımı edinin. Benzer şekilde, şık, parlak, modern bir görünüm elde edecekseniz, arzu ettiğiniz hissi veren çelik, krom veya cilalı nikel donanımları tercih etmelisiniz. Özellikle mutfakta çok fazla dağınıklık yapıyorsanız, pratikliği ve donanımın temizlenmesinin ne kadar kolay olduğunu unutmayın!

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir