Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo gerçekten evin en önemli odalarından biridir. Sağlığı ve hijyeni korumak için her gün kullanıyoruz, ayrıca her sabah hazırlanıyoruz. Küçük bir alan olabilse de, banyonun günlük yaşamımız üzerinde kesinlikle büyük bir etkisi vardır.

Çoğu insan, böylesine küçük bir alanın nasıl dekore edileceğine dair ilginç bir sorun oluşturan büyük veya orta büyüklükte bir banyo lüksüne sahip değildir. Bu kadar sınırlı bir alanda dekorasyonlar kolayca dağınık hale gelebilir. En iyi fikirlerinize ilham vermek için küçük bir banyo dekore etmenin en sevdiğimiz yollarını paylaştık.

Akıllı Organizatörler

Küçük bir banyoyu düzenli tutmanın harika bir yolu, malzemeleri ve banyo malzemelerini düzenlemek için birkaç sepet ve tepsi kullanmaktır. Bunları banyonuzun dolaplarına yerleştirin veya birkaç asılı raf takın.

Yüksek Asma Raflar

Küçük bir banyoda, mevcut duvar alanından yararlanmak esastır. Herhangi bir tuvalet malzemesi veya dekorasyon yerleştirmek için birkaç raf eklemek için duvarlarınızın bir köşesini veya bölümünü kullanın.

Yuksek-Asma-Raflar
Yuksek-Asma-Raflar

Şık Tuvalet Kağıdı Tutacağı

Ayakta duran, dekoratif bir tuvalet kağıdı tutucusu, minimum miktarda yer kaplayacak ve dekoratif bir parça olarak ikiye katlanacaktır. Bir renk patlaması için banyonuzun renk düzenine zıt bir tonda bir rulo seçin.

Metalik Süslemeler

Altın, bakır ve nötr tonlar her zaman her mekana modern bir hava katacaktır. Gerçekten çağdaş bir görünüm için bazı geometrik şekiller ve çizgiler ekleyin.

Önerilen İçerik :   Düşük Bütçeli Banyo Dekorasyon Önerileri

Örme Organizatörler

Eğlenceli dokular, bir organizatörün dekoratif görünmesi kadar basit bir şey yapabilir. Hem pratik hem de estetik açıdan hoş bir parça için bazı tuvalet düzenleyicileri örün.

Orme-Organizatorler
Orme-Organizatorler

Eşsiz Desenli Halı

Dekorunuzu basit tutun ve benzersiz bir tekstil halıyı tercih edin. Alanın tüm yıl bir arada görünmesini sağlamak için banyonuzun renk düzenini tamamlayan bir şey seçmenizi öneririz.

Rustik Raflar

Birkaç dekoratif, rustik raf kurarak, tuvaletinizin üzerindeki boş duvar alanını akıllıca kullanın. Bunları tuvalet kağıdı, havlu ve dekor tutmak için kullanın.

Vintage Vazo ve Parlak Çiçekler

Tezgah alanınızı canlandırmak için bir avuç parlak çiçek içeren eski veya eskitilmiş bir vazo yerleştirin. Hepsini bir araya getirmek için eşleşen bir biblo tepsisi ve havlu ekleyin.

Vintage-Vazo-ve-Parlak-Cicekler
Vintage-Vazo-ve-Parlak-Cicekler

Asılı Sepetler

Basit bir sepet, değerli tezgah alanından tasarruf sağlar ve saç kurutma makinesi ve saç maşası gibi eşyaları tutar.

Kapı Havlulukları

Küçük bir banyo mevcut tüm alanı kullanmalıdır – örneğin, kapının arkasına havlu ve bornoz asmayı deneyin.

Kalın Duvar Kağıdı

Özellikle odanın geri kalanı beyazsa, kalın duvar kağıdı kullanmaktan korkmayın.

Küçük Lavabo

Lavabonuzu değiştirme seçeneğiniz varsa, daha küçük bir tane seçin. Bu size biraz daha fazla alan sağlayacak ve banyonuzun daha büyük görünmesini sağlayacaktır.

Uzun ve Dar Lavabo

Küçük banyonuz uzun ve inceyse uzun, yatay bir lavabo harika bir seçimdir.

Büyük Boy Ayna

Her şey beyazsa, ayna küçük bir odanın odak noktası olabilir. Daha büyük bir alan yanılsaması vermek için büyük bir ayna asın.

Göz Alıcı Duş Perdesi

Cesur bir duş perdesinden çekinmeyin. Küçük alanınızı tanımlayabilir ve heyecan verici bir odak noktası getirebilir.

Merdiven Havluluk

Küçük, sade dekorasyonlar küçük, sade bir banyo için mükemmeldir. Eşsiz bir görünüm için havluluk olarak eski bir ahşap merdiven kullanın.

Önerilen İçerik :   Duş seti çeşitleri nelerdir ? Hangi duş setini seçmeliyim ?

Depolama İçin Tel Sepetler

Basit tel sepetler, başka yerde yer olmadığında lavabonun altında harika bir saklama alanı sağlar.

Uzun Asma Perdeler

Pencere lüksünüz varsa perdeyi çerçeveden daha yükseğe asın. Bu, pencerenin daha büyük görünmesini sağlar.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.