Eviniz İçin Komodin Dekor Fikirleri

Hiç komodinsiz bir hayat düşündünüz mü? Biz kesinlikle onsuz bir hayat düşünemiyoruz. Komodinler nemlendiricilerinizi, çalar saatinizi, bardaklarınızı, bir fincan çayınızı, kitaplarınızı ve komodin olmasaydı muhtemelen yatağınızda yatacak olan diğer eşyalarınızı istiflemenize olanak tanır. Bu yeni blog size komodin dekoru hakkında süper havalı ve tatlı fikirler verecek. Bu yüzden zamanınızı boşa harcamayın ve bizimle birlikte keşfedin.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Yatağınızın Başucundaki Masaya Yeni Bir Görünüm Kazandırın

Yatağınızın başucundaki sehpaya harika bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bu süper havalı komodin dekoru fikrine bir göz atın. Etrafta eski bir kaykayınız varsa ve onunla ne yapacağınızı bilmiyorsanız? O zaman bir fikrimiz var, neden eski kaykayınızı komodinin üzerine yerleştirmiyorsunuz: delin ya da basitçe süper yapıştırın. Komodinin üzerine yerleştirilen LED ışıklı harfler veya işaretler ona harika bir görünüm kazandırabilir. Ve eğer etrafta duran bir küreniz varsa, onu komodininizde sergilemek ve ona sinirli bir görünüm vermek için zaman ayırın.

Komodini Birkaç Bitkiyle Süsleyin

Bitkileri ve ekstra O2 dozunu seviyorsanız, bu komodin dekoru sizi memnun edecektir. Taş kaplama duvarla tasarlanan bu oda rustik bir hava katıyor. Bu odadaki komodin, yalnızca komodini süslemek için iç mekan bitkileriyle dekore edilmiştir, ancak bu yatak odasının genel rustik havasına katkıda bulunur.

Salıncak Komodin

Bu komodin, ipler yardımıyla havada asılı durduğu için türünün tek örneği ve daha çok bir salıncağa benziyor. Ancak öne çıkmak istiyorsanız, bu komodin dekoru sizi hayran bırakacak! Bu sallanan komodinin üzerinde, dekor unsuru olarak kullanılan bir kitap ve bir saksı yer alıyor. Yatağın diğer tarafına baktığınızda, üç ahşap kutunun bir komodin oluşturmak üzere bir araya getirildiği başka bir benzersiz komodin göreceksiniz. Bu komodin mumlar, kitaplar, bir bitki ve bir çalar saat ile dekore edilmiştir.

Eviniz-İcin-Komodin-Dekor-Fikirleri
Eviniz-İcin-Komodin-Dekor-Fikirleri

Başucu Sehpası Dekoru Olarak Mumlarla Harikalar Diyarını Koklayın

Aromaterapi severler, sizin için tatlı kokulu yeni bir ürünümüz var. Mumlarla süslenmiş bu komodin dekoruna bir göz atın. Bu yatak odasında iki adet benzersiz kütük şeklinde komodin bulunuyor. Komodinlerden birinde sizi harikalar diyarına sürükleyecek kokulu mumlar var. Bu komodinde ayrıca mekanı canlandıran eğlenceli sarı bir sanat eseri var. Siz hangi komodin dekorunu seçerdiniz?

Önerilen İçerik :   Baza Yatak Gıcırtısı Nasıl Geçer?

Sade ve Tatlı Komodin Dekoru

Çekmecelere bayılıyorsanız, bu şifonyerli komodin sizi kesinlikle memnun edecektir. Bu komodin, aksesuarlarınızı elinizin altında tutabilmeniz için bir çekmeceye sahiptir. Bu komodinin dekorunun nerede olduğunu merak ediyorsanız, tekrar bakmak isteyebilirsiniz. Kitapların birbiri ardına düzgün bir şekilde yerleştirildiğini, dallı seramik bir saksı ve şeffaf bir cam şişe olduğunu göreceksiniz. Bu dekor sade ve tatlı.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir