Bohem Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev, sevgili ailenizle birlikte yaptığınız mutlu anılarla dolu bir yerdir. Güzel ve şık bir ev, aile üyeleri arasındaki bağlantı ve canlılık hissini artırır. Çok sayıda iç dekorasyon fikri olsa da, bohem dekor, ceplerinizi delik açmadan evinize karakter katmanın mükemmel bir yoludur. Ev mobilyalarınızı nasıl bohem hale getireceğinizi merak ettiyseniz, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Boho Salon Dekoru

Oturma odanıza hayat mı getirmek istiyorsunuz? İşte sıkıcı salonu olağanüstü bir boho chic etkisi ile yenilemek için modern boho chic dekor ipuçlarından bazıları.

 • Nihai boho görünümü için oturma odanıza biraz vintage dekor ekleyin. İlginç duvar halıları veya Andy Warhol’dan ilham alan sanat eserleri gibi düşünün. Büyükannenizin değerli porselenlerinden bazılarına sahipseniz, evinize gerçekten havalı, boho, eski püskü şık bir hava vermek için bunları vazo, kalemlik ve diğer yardımcı öğeler olarak bile kullanabilirsiniz.
 • Boho şık salon dekoru için yeşile gitmek istiyorsanız, farklı asılı tarlaların bir kombinasyonu da mükemmel bir şekilde iş görecektir.
 • Bir ayna eklemek, salonu daha parlak hale getirirken tüm planın güzelliğini artırabilir. Her şeyi daha modaya uygun hale getirmek için iddialı bir çerçeveye sahip bir şey elde ederseniz bonus puanlar.
 • Oturma için renkli kırlentler veya örtüler, boho-chic tarzı dekorun ön koşuludur. Aşırıya kaçmaktan korkuyorsanız, kanepelerinizi ve kanepelerinizi basit renklerde tutun, ancak püsküller, düğmeler ve daha fazlasını içeren minderler ve kırlentlerle ortamı hareketlendirin. İlham arıyorsanız, oturma odanızı puflar ve duvar halıları kullanarak canlı renklerle dekore etmenin birçok yolu vardır.
 • Döşeme için kilim ve halı gibi renkli veya aşiret desenleri kullanan tekstillerle çıldırabilirsiniz. Simetriye meydan okuyun ve çarpıcı bir görünüm için benzersiz mobilya yerleşimlerini deneyin.
Bohem-Ev-Dekorasyonu-Fikirleri
Bohem-Ev-Dekorasyonu-Fikirleri

Yatak Odanızın Dekorunu Boho Hale Getirmenin Yolları

Boho şık yatak odası dekorasyon fikirleri söz konusu olduğunda, yatak odanızı tasarlama özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. İşte yatak odanıza bohem şık detaylar eklemek için bazı fikirler.

 • Boho şık iç plan tamamen tekstil katmanlarıyla ilgilidir ve bunu canlı çarşaflar, perdeler ve eski kilimlerle yapabilirsiniz.
 • Yastıklardan yorganlara kadar, yatak odanıza boho tarzı bir detay katmak için renkli döşemelere yer vermelisiniz.
 • Boho şık dekorasyon ipuçlarından biri, odanızı güzelleştirmek için bazı iddialı, antika ürünlerin hassas bir şekilde düzenlenmesini sağlamaktır.
 • Duvarları kişiliğinizi yansıtan dekorla kişiselleştirin. Örneğin, müziğe yatkınsanız, odaya kişisel ama kitschy bir hava katmak için yatak odanızın duvarına bir gitar asabilirsiniz.
 • Duvar kumaşlarının, duvar dekorunun ve perdenin zıt renkleri de rahat bir boho şık daire dekoru için mükemmel olacaktır.
Önerilen İçerik :   Etkileyici Ev Girişi Dekor Fikirleri

Boho Dış Mekan Dekor Fikirleri

Arka bahçeniz için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, boho şık dekor sadece iç mekanlarla sınırlı değildir. Arka bahçenizin modern, bohem şık dekor tarzında güzel görünmesi için bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

 • Arka bahçenize endüstriyel bir hava katmaktan hoşlanıyorsanız, boho şık stiller tam size göre. Eski lastikleri, bankları, sandalyeleri ve masaları da kullanarak bohem şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Güzel minderler, kilimler ve yorganlar, boho şık stilinin keyfini dış mekanlarda yaşamak için olmazsa olmazdır.
 • Ahşap kafesler ve paletlerle çekici hale getirmek için küçük arka bahçe fikirleri de düşünebilirsiniz .
 • Arka bahçenizde boho şık bir oturma alanı için biraz hasır tabure ve minder alın. Boho şık tarzları deniyorsanız, oturma için renkli kırlent kılıfları da önerilir.

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir