Cam Lavabo Modelleri

Cam malzemesinden yapılan yeni trend lavabo modellerine; cam lavabo denmektedir. Cam lavabolar en popüler modern banyo mobilyalarından bir tanesidir. Cam lavabolar, estetik çekiciliği nedeni ile her banyo tasarımına mükemmel bir ek haline gelmiştir. Günümüzde pek çok farklı tipte ve tarzda cam lavabo modeli bulunmaktadır. En popüler olanı standart boyutlardır. Ancak çeşitli stiller ve şekiller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Cam lavabolar için en popüler malzemeler lamine cam ve temperli camdır. Temperli cam, normal camlara göre daha yüksek mukavemete sahiptir ve kırılmalara karşı daha dirençlidir. Ayrıca sıradan camlar daha ağırdır ve yere düştüğü zaman kırılma ya da çatlama olasılığı daha düşüktür. Lamine cam, iki cam levha arasına bir ara tabaka sıkıştırılarak, devrildiğinde ya da düştüğünde kırılmaya daha az eğilimli hale gelen bir işlem kullanılarak yapılmaktadır.

thumbnail_a12
Cam Lavabo Modelleri 12

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Cam Lavabo Modelleri Nelerdir?

Cam lavabo modelleri, banyonuza güzellik ve şıklık katmak için harika bir yoldur. Bu lavabo çeşitli boyutlarda, şekillerde, renklerde ve stillerde gelmektedir. İşte en popüler cam lavabo modelleri şu şekildedir;

  • Konsol lavabo
  • Berber lavabosu
  • Duvara monte lavabo

Konsol lavabolar, lavabonun her iki tarafında olmak üzere musluklar için iki delik yer almaktadır. Çağdaş, geleneksel ve modern konsol lavabo dahil olmak üzere çeşitli modeller arasından seçim yapılabilmektedir. Berber lavabosu, su için tek delik ve musluksuz basit bir tasarıma sahiptir. Hijyenin önemli olduğu profesyonel salonlarda ya da berberlerde kullanım için ideal olmaktadır.

Duvara monte lavabo, özellikle alanı sınırlı olan banyolarda kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Doğrudan duvara monte edilmektedir. Bu sayede su tesisatına ya da diğer kurulum gereksinimlerine gerek kalmamaktadır.

Cam Lavabo Modelleri

Cam lavabo modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu durum sırasında tam da aradığınız modelleri pratik bir şekilde bulmanızı mümkündür. Günümüz itibari ile cam lavaboların farklı tasarımlarla dikkat çekici etkiye sahip oldukları bilinmektedir. Özellikle çift taraflı lavabo tasarımları her zaman popüler olan seçenekler arasında yer almaktadır. Bu tarz lavabolar; mobilyaları hareket ettirmeden banyonuzu iki farklı şekilde kullanmanıza imkan sağlar. Bu, yerden tasarruf ve temizlik amacı ile işleri kolaylaştırmaktadır. Çünkü biri dişini fırçalamak isterken her şeyi dışarı taşımak zorunda kalmaz.

cam-banyo-lavabolari

Entegre musluklar da son dönemlerde lavaboların daha işlevsel olması noktasında etkili çözümler koymaktadır. Bu tarz tasarımlar, normal musluklarda olduğu gibi genelde lavabonun arka kenarında bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman pratik bir şekilde kullanılabilir. Elbette bu tarz malzemeleri temin ederken detaylı araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekir. Ancak bu sayede tam olarak üst düzeyde kaliteli bir ürün temin edebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   İç Mimarlık Ofisleri

Berber Lavabosu Nasıl Olmalıdır?

Berber lavabosu genelde salon ve berberlerde kullanılan cam lavabo modellerinden bir tanesidir. Berber lavabosu genelde büyüktür ve aynı anda birden fazla kişinin sığabileceği uzun lavaboya sahiptir. Bu tarz lavabo modelleri, banyonuzun istediğiniz herhangi bir yerine monte edilebilmektedir. Cam Lavabo, mutfağınıza veya banyonuza harika bir ektir. Banyo dekorunuza stil ve zarafet katar, daha lüks görünmesini sağlar.

Berber lavabosu konusunda pek çok kişi artık özgün ve benzersiz tasarımlar aramaktadır. Bu nedenle artık sadece alışılagelmiş lavabo tasarımlarına yetinmiyorlar. Banyoların diğerlerinden farklı olacak şekilde modeller aranmaktadır. Cam lavabo, banyolarının benzersiz görünüme sahip olmasını isteyenler için mükemmeldir. Üstelik bu tarz tasarımlar her zaman mükemmel bir görünüm ortaya koymak konusunda üst düzey bir etkiye sahiptir.

Cam Lavabo Fiyatları

Cam lavabo satın almak isterseniz https://cam-lavabo.com/ sitesi size yardımcı olabilir. Sitede birbirinden farklı cam lavabo modellerini bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitede yer alan iletişim numarasından firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir