En Çok Tercih Edilen Polisan Boya Renkleri

Polisan boya renkleri, geniş bir skalaya sahiptir. Koyu ve açık renk tonları olan, farklı farklı ana renklerden oluşan renkleriyle iş yerinizin, evinizin herhangi bir odasını baştan yaratma imkanınız vardır. Polisan boya renkleri için önemli olan bir diğer husus ise sizlerin seçmiş olduğunuz boya renginin yüksek kalitede olmasıdır. Yüksek kaliteli bir boya ile yapılan boyalar, son derece şık bir görünüm elde edilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı sayesinde renk ve kaliteli seçimi önemlidir. Sizlere katalogda yer alan renkleri anlatacağız. Kişisel beğenilerinize göre temin edilerek boya talep edebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Polisan Masum/Marjinal Gri

Gri renk tonu, son zamanlarda evlerde en çok tercih edilen renklerden bir tanesidir. Bu rengin çok koyu olmamasından dolayı, küçük ve dar olan alanlar için uygundur. Hem severek kullanacağınız hem de memnun kalacağınız renk türleri arasında yer almaktadır. Evin içerisinde duvar rengi ile hareket yakalamak isteyenler için masum gri önerilmektedir. Masum grinin tonu son derece kendisini sevdirmektedir. Aydınlık göstermektedir ve modern dekorasyonda kapılarını açmaktadır.

Polisan-Masum-Marjinal-Gri
Polisan-Masum-Marjinal-Gri

Polisan Kum Beji

Modası belki hiçbir zaman geçmeyecek olan renktir. Polisan boya renkleri arasında neredeyse her yıl çok fazla tercih edilmektedir. Odanın aydınlık görünmesini sağlar. Eşyalarla uyumludur. Hem ağır hem de modern bir renk tonu yakalayabilmektedir.

Polisan Yalın/Sakız Beyaz

Beyaz renginden vazgeçemeyenler için önerilmektedir. Genellikle beyaz renginin kir göstermeyen tonudur. Polisan kalitesiyle evin hangi odasına uygulanıyorsa sizleri memnun edecektir. Kaliteli bir kullanım sunmaktadır.

Polisan Sahra Beji Rengi

Bej rengi için de öneriler arasında sahre beji olmaktadır. Polisan boya renkleri arasında bej isteyenler genellikle tercih etmektedir. Severek kullanacağınız bir renk önerisidir.

Polisan Masum Beyaz

Beyaz önerilen bir diğer tonu ise masum beyazdır. Evinizi aydınlık gösterme ile birlikte eşyalarla her dekorasyon için de son derece uygun olmaktadır.

Önerilen İçerik :   Evinizi Düşük Bütçeyle Dekore Etmek İçin Harika Fikirler

Polisan İstanbul Beji Rengi

Son olarak katalogda ses getiren renkler arasında İstanbul beji rengi yer almaktadır. Polisan en çok tercih edilen renkler arasında olduğu söylenmektedir. Özellikle ofisler için ilk akla gelen renk tonları arasında yer almaktadır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir