En İyi Laminat Parke Markaları Listesi

Bugün, en iyi laminat parke markalarını ve onları bu kadar harika yapan şeyleri tartışacağız. Ayrıca kaçınmanız gereken markaları da gözden geçireceğiz. Bu, döşemenizi seçme zamanı geldiğinde doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

En İyi Laminat Parke Markaları

Pergo/Mohawk

Bu ikisi birbirine o kadar benziyordu ki, birini diğerine tercih edemeyiz. Aslında, neredeyse aynı şekilde üretilirler. Pergo, laminat parkeyi sadece ilk üreten değil, aynı zamanda listemizi de oluşturuyor. Ve Mohawk onları 2013’te satın aldığında, uzman işçiliklerini benimsediler. Bu nedenle, iki marka bağımsız olarak faaliyet gösterse de, temelde aynı ve aynı laminat parke üretim yöntemini kullanıyorlar.

Her iki marka da uzun ömür düşünülerek üretilmiştir. Sürmesi garantili bir döşeme istiyorsanız, her iki markayla da gidin. Tüm laminat parkeler yeniyken güzel görünür. Ama iyi yapılmazsa, birkaç yıl içinde kendini göstermeye başlayacak.

En-Iyi-Laminat-Parke-Markalari-Listesi
En-Iyi-Laminat-Parke-Markalari-Listesi

Shaw

1946 yılında kurulan Shaw, büyük bir halı ve diğer zemin türleri üreticisidir.  Tıpkı son ikisinde olduğu gibi, Shaw’ın da onları rakiplerinin önüne koyan birçok saygın özelliği var.

Shaw’s Repel, suya dayanıklı laminat için bir numaralı satıcıdır. Aslında o kadar iyidir ki, bir dökülme veya sel durumunda tam gün (24 saat) emilmeye karşı direnecektir. Geniş stil seçimlerinde ve çeşitli koleksiyonlarda bir faktör ve bir kazanana bakıyorsunuz.

Armstrong

Laminat parke liderlerinin çoğu çok çeşitli döşeme seçenekleri sunarken, Armstrong’a kimse yaklaşamaz. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla stil ve çok sayıda bütçe dostu seçenek ile Armstrong, herkesin ihtiyaçlarını karşılar.

İster güzel taş karolar ister otantik parke arıyor olun, Armstrong’un geniş stil yelpazesi sizin için uygun. Aslında başka hiçbir marka Armstrong’un sağladığı gerçekçiliğe yaklaşamaz. Bu, başka hiçbir yerde bulamayacağınız kireçtaşı ve granit gibi stilleri içerir. Laminat parkenizin benzersiz bir karaktere sahip olmasını istiyorsanız Armstrong ile devam edin.

Önerilen İçerik :   İskandinav Dekorasyon Fikirleriyle Evinize Ferahlık Katın

Armstrong’un suya dayanıklı zemin kaplaması Audacity, koruyucu zemin kaplama seçenekleri söz konusu olduğunda en iyilerinden bazılarıdır. Ekstra dayanıklıdır ve bakımı bir esintidir. Audacity, zeminlerini rekabette öne çıkaran gerçekçi kabartmalı özelliklere kadar en son tasarımları destekler.

AquaGuard

Suya dayanıklı laminat parkeyi hemen hemen en iyi markaların herhangi birinden alabilirsiniz. Hatırlarsanız, Shaw’s Repel zemin kaplaması 24 saat suya dayanıklıdır. Bunu daha iyi yapan tek marka AquaGuard. Laminatları, döşemeyi 30 saat etkileyici bir şekilde korur! Bu çok önemlidir çünkü laminat zemindeki su hasarını düzeltmek çok zor olabilir.

Dream Home

Bu özel laminat parke, yalnızca konut kullanımı için tasarlanmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, Dream Home ürünleri makul bir fiyata teslim eder. Kaliteleri en yüksek puana sahip olmayabilir, ancak çoğu ev için yeterince iyi ve uygun bir fiyata geliyor.

Düşük maliyetli laminatları zaten oldukça uygun fiyatlı. Ancak Dream Home, metrekare başına 1 doların altında tutulabilen daha düşük kaliteli laminatlara sahiptir. Kısıtlı bir bütçeniz varsa veya bir kiralamada kusurlu bir alanı kapatmanız gerekiyorsa, bu sizin için zemin döşemesidir.

Dream Home’un X20 suya dayanıklı laminat parkesinin rekabete kıyasla ne kadar iyi dayandığı gerçekten oldukça etkileyici. Elbette, AquaGuard kadar iyi değil. Ama sonra tekrar, kim? Bununla birlikte, Shaw’s Repel veya Pergo’s WetProtect’in beğenileriyle karşılaştırıldığında, X20 oldukça eşit bir şekilde eşleşiyor.

En iyi laminat parke arayışınızda alıcı kılavuzumuzu faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Garanti ve üreticinin gerçekte neleri kapsadığı ile ilgili ayrıntılar için her zaman ayrıntılı yazıları okumayı unutmayın. Uzun vadede kendinizi birçok baş ağrısından ve gönül yarasından kurtaracaksınız.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir