En İyi PVC Markaları Karşılaştırma

PVC kapı ve pencere satın alırken, kaliteli ve kendini kanıtlamış olan markaları tercih etmek önemlidir. Özellik ve kalite açısından yaşam alanlarını konfor yaratacak olan kap ve pencere üretimi yapan PVC markaları tercih edilir. Özellik, fiyat ve güvenilirlik göz önünde bulundurulması gereken en önemli hususlardır. En iyi PVC markaları listesinde ülkemizde bilinen ve kaliteli markalara değindik. PVC pencere ve pencere satın almadan önce listeye göz atarak markaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Fıratpen

Fıratpen ülkemizde en bilinen PVC markalarından bir tanesidir. 1972 yıllarında plastik inşaat malzemeleri sektöründe üretimlere başlayan marka, PVC pencere sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Türkiye’de pek çok satış noktası ile fonksiyonel ve yenilikçi ürün sunan Fıratpen yaşam alanlarına konforlu ürünler sunmaktadır.

% 100 yerli marka olan Fıratpen, yeni pencere sistemleriyle kullanıcılar ile akıllı çözümleri buluşturmakta. Pek çok büyük projede yer alan Fıratpen, pencere ve kapı sistemleriyle uzun yıllar boyunca sağlıklı şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Ülkemizin dört bir yanına dağılan şubeleriyle en iyi PVC markaları arasındaki yer almaktadır. PVC pencere ve kapı sistemlerine ihtiyacınız varsa Fıratpen ürünlerini mutlaka tavsiye etmekteyiz.

PVC-Markalari-Karsilastirma
PVC-Markalari-Karsilastirma

Egepen

Egepen, Deceuninck ismiyle 1937 yıllarında Belçika’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük PVC üreticilerinden biri tanesi olan Egepen, pek çok farklı ülkede faaliyet gösterdiği gibi ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. En kaliteli PVC markalarından bir tanesi olan Egepen, yaşam alanlarında estetiği konfor ile buluşturan ürünler üretmektedir. Pencere ve kapı sistemlerine son teknolojiyi kullanarak üretimler yapan marka ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve rüzgara karşı dayanıklılık gibi özelliklerle ön plana çıkmaktadır.

Pencere markaları denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Egepen, kapılarda ve pencerelerde yaşanılan herhangi bir problemde müşterilerine destek vermektedir. Egepen PVC sistemlerini inceleyerek yaşam alınınız için en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı

Pimapen

Pimapen 1982 yıllarında PVC boru üretimleri yapan Pimaş tarafından kuruldu. PVC sektörünün lider markalarından bir tanesi olan Pimapen, Türkiye’ye ve dünyaya kaliteli ürünler üretir. Üstün ses yalıtımı, ısı yalıtımı, kolay temizleme özelliği, farklı renklerde ve boyutlarda PVC pencere ve kapı sistemleriyle hizmet verir. En iyi PVC markaları denildiği zaman akla gelenlerden biri olan Pimapen, her mekanı tamamlayan tasarımlarla çözümler üretmektedir.

PVC pencere ve kapı sistemleri denildiğinde akla ilk olarak Pimapen gelmektedir. Pimapen pencereler aslında adını bu markadan almaktadır. Ülkemizde pencerelere genelde pimapen denilmektedir. Pimapen pencereler aslında PVC doğramadan oluşur. Kolay kullanımı, güvenlik, konfor ve yalıtım imkanı sunan Pimapen pencereler müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir.

Adopen

PVC kapı ve pencere sistemleri üretimleri yapan Adopen, 2000 yıllarında kuruldu. PVC sektörünün öncü markalarından biri olan Adopen sağlam, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle hizmet vermektedir. Türkiye’de ve Dünya’da PVC sektöründe hizmet veren marka yüksek bayi sayısı ile ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Farklı renk seçenekleri ile ev dekorasyonuna uyum sağlayan kapı ve pencere sistemleri ile ön plana çıkan Adopen, almış oldukları ödüller ile kalitesini kanıtlamaktadır. Adopen kapı ve pencereler ile konforlu ve ferah bir alana sahip olabilirsiniz.

Winsa

Winsa PVC kapı ve pencere sistemleri 1998 yıllarında Sabancı Holding çatısı altında kuruldu. Türkiye’nin her noktasında ulaşılması mümkün olan ürünleriyle müşterilerinin yanında olan Winsa, dayanıklılığı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. PVC sektörünün öncü markalarından biri olan Winsa, müşterilerinin her beklentisine yanıt vermektedir. Farklı profil tipleri ve renk seçenekleriyle her türlü alan için ürünler üretir.

Pek çok projede yer alan en iyi PVC markaları arasında bulunan Winsa markası en yenilikçi ve eşsiz tasarımları oldukça ilgi görmektedir. Üretilen tüm kapı ve pencere sistemlerine garanti veren marka, müşterilerinin karşılaşmış oldukları sorunlarda yanlarında olmaktadır.

Önerilen İçerik :   2021 Kelebek Mobilya Satış Kategorileri Neler?

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir