Tekzen Çalışma Masası İle Çalışma Alanınızı Özelleştirin

Tekzen çalışma masası, kaliteli ve konforlu çalışma masası arayanlar için önerilebilecek çalışma masaları arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı model ve tasarımdaki çalışma masaları, çalışma alanını özelleştirerek çalışmayı çok daha keyifli hale getirecektir. Kolay kurulumu, ergonomik tasarımı ve ustalık gerektirmeyen montajlama işlemiyle oldukça kullanışlı çalışma masalarından biri olmaktadır.

Tekzen-Calisma-Masasi
Tekzen Çalışma Masası İle Çalışma Alanınızı Özelleştirin 12

Tekzen çalışma masası üretim itibariyle 1.kalite malzeme ve aksesuar malzemelerinden oluşmaktadır. Kurulumunun hatasız ve doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için çalışma masasının parçaları numaralandırılmıştır. Kullanılan malzemenin iyi malzeme olması ürünün defalarca sökülüp montajının yapılabilmesine imkan tanımaktadır. Ürünü deforme olmadan yıllarca kullanmak mümkündür.

Tekzen Çalışma Masası Sandalyesi

Tekzen çalışma masası sandalyesi, çalışma masasına uygun tasarlanmış ve çalışmayı daha konforlu ve rahat hale getirmek için üretime sağlanmaktadır. Çalışma masasında olduğu gibi çalışma masası sandalyesinde de farklı model ve desenler yer almaktadır. Ortalama 90 kg taşıma kapasitesine sahip olan sandalyeler uzun vadeli olarak kullanılabilen kalıp süngerden oluşmaktadır.

Tekzen-Calisma-Masasi-Sandalyesi
Tekzen Çalışma Masası İle Çalışma Alanınızı Özelleştirin 13

Çalışma masasının sandalyelerinin ayakları poliüretan plastik beşli ayaktan oluşmaktadır. Koltukta rahat olarak hareket edebilmek için plastiğin altında 360 derece dönebilen tekerlekler bulunmaktadır. Birbirinden farklı çalışma masası sandalyeleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz sandalye bulmak kolay olacaktır.

Tekzen Çalışma Masası Lambası

Çalışma masası lambası çalışma masaları için olmazsa olmaz eşyalardan biridir. Özellikle gece çalışmak durumunda olanlar doğru çalışma masası tercih etmeleri durumunda yaptıkları çalışmaya daha fazla konsantre olacaklardır. Tekzen’de birçok çeşit model ve renkte çalışma masası bulunmaktadır. Pille çalışan çalışma masası lambaları olduğu gibi elektrikle çalışan lambalar da bulunmaktadır.

Tekzen-Calisma-Masasi-Lambasi
Tekzen Çalışma Masası İle Çalışma Alanınızı Özelleştirin 14

Çalışma masası lambalarının boyutları birbirinden farklı olup, lambaların boyları ayarlanabilir niteliktedir. Lambaların ortak özellikleri kolay silinebilir olmalarıdır. Bunun yanında oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Genel itibariyle ampüller lambalara dahil değildir.

Önerilen İçerik :   En Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

Yüksek aydınlatma gücüne sahip olan aydınlatma çeşitleri kişilerin zevk ve tasarımlarını da ön plana çıkarmaktadır. Cam, plastik, ahşap gibi malzemelerden üretimi yapılan masa lambaları, bulunulan ortamın havasını da değiştirmektedir.

Ev ve ofis masaları için çalışması lambası almak isteyenler Tekzen çalışma masası lambası ile kendilerine sunulan birçok çeşit masa lambasından dilediğini seçebileceklerdir. Ürünlere Tekzen mağazalarına gidilerek ulaşılabileceği gibi internet mağazası üzerinden de erişim sağlanabilmektedir. Tekzen’de istediğiniz çalışma masası lambasını bularak çalışmalarınızı sürdürmeniz oldukça kolay olacaktır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir