Neon Işıklar İle Dekorasyon Fikirleri

Odanız ne kadar büyük olursa olsun, neon ışıklar açık olduklarında her zaman gösteriyi çalacaktır. Onları fark etmemek zor. Gündüz ve akşamları açık tutabilirsiniz, ancak normal aydınlatmanızın yerini tamamen tutamazlar. Onları yasal bir ışık kaynağından ziyade gösterişli bir dekor parçası olarak düşünün. Neon ışıklar herhangi bir alana eğlence, stil ve karakter katar, bu yüzden onlarla dekorasyon seçeneklerinin neler olduğunu görelim.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Anlamlı Sözler

Çoğu insan, kendileri için önemli olan tek bir kelimeyi temsil eden neon tabelaları sever. Bunlar genellikle aşk, aile, merhaba, hoşgeldiniz gibi kelimelerdir. Bu kelimeler kısa ama güçlüdür ve evinizde olumlu bir ruh hali yaratabilirler, bu yüzden çok popülerdirler. Onları oturma odanıza veya yatak odanıza asabilirsiniz. Genel etkiyi de etkilediğinden, tercihinize bağlı olarak lütfen yazı tipine de dikkat edin.

Neon-Isiklar-Ile-Dekorasyon-Fikirleri
Neon-Isiklar-Ile-Dekorasyon-Fikirleri

Popüler Alıntılar

Herkesin hayat felsefesini anlatabilecek ya da yaşadıklarımızı bize hatırlatabilecek bir mottosu ya da bir sözü vardır. Bazı insanlar bu alıntıları dövmeyi sever, ancak buna ilgi duymuyorsanız, örneğin carpe diem, dream on, good vibes only, live kahkaha aşk vb. gibi özel bir neon ışık sipariş edebilirsiniz. çalışma masanızın veya yatak başlığınızın üzerine asmak için mesaj. Yazı tipinin yanı sıra, bu ifadeler için renk seçimi de önemlidir, bu yüzden akıllıca seçin.

Diğer Nesneleri Neon Işıklarla Vurgulayın

Evinizin çevresinde gösterişli mesajlara ihtiyacınız yoksa, evinizdeki diğer eşyaları vurgulamak için bu ışıkları kullanabilirsiniz. Biraz arka ışık veya bir mobilya parçası ve hatta gardırobunuz kullanabilecek bir tablo olsun. Neon ışıklarla çerçevelediğinizde her şey daha modern görünebilir, bu nedenle iç tasarımınızı geliştirmenin harika bir yoludur.

Fütüristik Tasarım

Gerçekten neon ışıklardan hoşlanıyorsanız, tüm odanızı tek bir fütüristik kapsüle dönüştürebilirsiniz. Oyun odanızı, mağaranızı veya yatak odanızı dekore etmek için bazı dikey çubuklar kullanın. Birden fazla neon ışığı takarken dikkatli olun ve bunu kendi başınıza yapmayın. Profesyonel bir elektrikçi, her şeyi güvenli ve doğru bir şekilde nasıl bağlayacağını bilecektir.

Önerilen İçerik :   Tekzen Çalışma Masası İle Çalışma Alanınızı Özelleştirin

Yaratıcı Semboller

Bazen kelimeler gereksizdir ve ister bir kalp, pembe flamingo, kaktüsler, bulut, Noel ağacı veya başka bir şey arıyor olun, iyi şekillendirilmiş bir neon tabela sihri yapabilir. Bu işaretler daha küçük olabilir ve yatak masanızda veya çalışma masanızda mükemmel bir aksesuar ve gece lambası olarak kullanılabilir. Ancak koridorunuzda veya oturma odanızda duvar dekorasyonu görevi görebilecek büyük ölçekli bir sanat eseri olarak da gelebilirler.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir