Evinizi Düşük Bütçeyle Dekore Etmek İçin Harika Fikirler

Hiçbir şey evinizi dekore etmekten ve kendinizi yepyeni bir cennete girmiş gibi hissetmekten daha iyi hissettiremez. Küçük, düşük bütçeli ev dekorasyonu fikirleri, bir servete mal olmadan evinizin dekorunu güzelleştirebilir. Bu makalede ele alınan ev dekorasyonu ipuçları ile evinize kendin yap desteği verin. Zengin ve zevkli ya da sofistike bir siyah-beyaz görünüm yaratın – nasıl isterseniz! Gelin, evinizi düşük bütçeyle nasıl dekore edebileceğinize dair bazı fikirlerden bahsedelim.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Evinizi Kitap Severlerin Rüyası Yapın

Kitaplarla bezenmiş, beyaz ve bej ağırlıklı bu görünüm, düşük bütçeli iyi bir DIY ev dekorasyonu oluşturuyor. Deri sandalye ve ahşap zemin, rustik, eski moda ancak modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Konforlu Olduğu Kadar Zengin Tarzlı Bir Ev

Bu kompakt ve zarif yatak odasını, stilden ödün vermeden düşük bir bütçeyle dekore edin. Yatak odasını böylesine karmaşık bir şekilde tasarlamak kolay bir iş değildir. Renklerin patlaması ve ahşap çerçeve cömert bir tat katıyor. Yeşil ve mavilerin dekoru daha da canlı hale getirdiğinden bahsetmeye gerek bile yok.

Evinizi-Dusuk-Butceyle-Dekore-Etmek-İcin-Harika-Fikirler
Evinizi-Dusuk-Butceyle-Dekore-Etmek-İcin-Harika-Fikirler

Sofistike Bir Aura Yaratmak İçin Macera Rengini Seçin

Bu, düşük bütçeyle yapılabilecek en basit ev dekorasyonu önerilerinden biri. Sandalyedeki beyaz ve siyahların şık karışımı ve tablolar cüzdanı fazla zorlamıyor. Ve aksesuar kullanmayı unutmayın! Kırmızı bir duvarın parlaklığı, aksi takdirde donuk olacak bir ortama anında ışıltı katar. En iyi tarafı ne mi? Cüzdanınıza zarar vermez. Birkaç bitki tutucu, saksı, tasarım ışıklar eklemekten çekinmeyin ve zaten mükemmel olan ışıltılı görünümü yenileyin. Bu, modernizm ve sofistike bir dokunuş getirmek için lüks eşyalara ihtiyacınız olmadığının kanıtıdır.

Düşük Bütçeyle Göz Alıcı Griler ve Yeşiller

Gri duvar, zevkli yeşil ile birlikte klasik bir görünüm katıyor. Ancak sadece temel unsurlara bağlı kalmayın. Renkleri öne çıkarın! Portreler, dekoratif tabaklar ve ilginç ışıklar bile kullanabilirsiniz; çok pahalı bir şey değil. Ancak, sade tutmak istiyorsanız nötr renklere sadık kalın.

Önerilen İçerik :   Vivense Yatak Odası Modelleri(Resimli)

Küçük Çocuğunuzun Alanını Düşük Bir Bütçeyle Dekore Edin

Bu bizim en sevdiğimiz düşük bütçeli Hint ev dekorasyonu fikirlerinden biri. Çocuğunuzun oyun odasını dekore etmek için parlak renkler kullanmaktan çekinmeyin! Yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bir kara tahta duvar oluşturun. Oyuncak bölmeleri ekleyin; sevimli ve renkli saklama kutuları kullanın. Dekoratif raflar oluşturun; onları bir çıkartma köşesi haline getirin. Ve en iyi kısmı? Bunların çoğunu kendiniz yapabilirsiniz. Bunların hiçbiri size bir bombaya mal olmayacak. Düzgün görünümü bir kenara bırakın ve bu konuda elinizden geleni yapın, gerçekten!

Bir Duvarı Aile Fotoğraflarına Adamak İşe Yarayan Düşük Bütçeli Bir Fikir

Sadeliğin en iyi hali! Bej kanepe, halı ve abajur beyaz duvarları güzel bir şekilde tamamlıyor. Daha sonra, aile fotoğraflarınızı, düğün portrelerinizi her zaman sergileyebilir; oturma odanızı tamamlamak için çiçek ve diğer estetik unsurları ekleyebilirsiniz. Basit ve düşük bütçeli tutun.

Düşük Bütçeli Bir Evi Dekore Ederken Bozulmamış Beyazlar

Küçük bir boş odanız varsa, tıpkı bunun gibi bir misafir odasına dönüştürün. Rüya gibi beyazlar arasında kırmızının patlaması ve duvardaki küçük tablo, konuklarınızın ev dekoruna hayran kalmasını sağlayacak! Aslına bakarsanız, bu gibi düşük bütçeli DIY ev dekorasyonu estetik sonuçları elde etmek için çok fazla para harcamanıza gerek yok.

Tatilde Olma Hissini Yakalayın

Keyifli renklerin ve benzersiz desenlerin bir karışımıyla (hepsi de uygun bir bütçeyle), aynı sonuçları elde etmeye ne dersiniz? Evet, başarabilirsiniz. Dekorda olağanüstü bir şey yok – bir kanepe, bir dolap, küçük bir masa ve hepsi bu! Duvarı gösterildiği gibi boyayabilir ya da bazı seyahat resimleri veya alıntılar asabilirsiniz ve işte hazırsınız!

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir