IKEA Çalışma Masası | Konforlu Çalışma Ortamı Yaratın

İster evinizde ister ofisinizde değerlendirebileceğiniz IKEA çalışma masası modelleri sayesinde siz de konforu kısa sürede elde edebilirsiniz. Marka tarafından çalışma masası türleri geniş bir skalada satışa sunulmaya devam ediyor.

Yüksek Ayarlı Masa ile Daha Ergonomik Kullanım İmkânı! ikea çalışma masası sandalyesi

Çalışma masası IKEA tarafından üretilen ve satışa sunulan sadece bir alanı temsil etmektedir. Öğrenciler, yetişkinler ve çalışanlar için kaliteli ve ergonomik olmasına dikkat edilmektedir. Özellikle uzun süreli çalışma durumlarında tercih edilebilecek modeller arasında yüksek ayarlı masa bulunmaktadır.

yüksek ayarlı masa
Yüksek ayarlı masa

Yüksek ayarlı masa olması, göz ile masada bulunan eşyaların koordinasyonu sırasında rahatlık sağlayacaktır. Özellikle boyun kaslarında ciddi bir koruma sağlaması kişiler tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır. Farklı model ve renkleri bulunmaktadır. IKEA çalışma masası modelleri arasında özellikle yetişkinler tarafından tercih edilir.

Yüksek Ayarlı Masa Ayağı IKEA Fiyatları Ne Kadar?ikea alex çalışma masası

IKEA çalışma masası modelleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Modelin boyutu, rengi ve üretim sırasındaki malzemesine göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Ancak masayı yükseltmek amacıyla tek parça olarak elde edilebilmesi genel bir masadan daha uygun fiyatlı olmasını sağlamaktadır.

ikea-calisma-masasi-6
kitaplıklı çalışma masası IKEA

Tek bir parça yüksek ayarlı masa ayağı ortalama olarak 60-80 TL arasında değişiklik gösterir. Temin edilecek olan ayaklar çalışma masası IKEA türlerine de kolay uygulama sağlayacaktır. Birkaç vidalama işlemiyle kısa sürede masalarınızın yüksekliğini değiştirebilirsiniz.

Standart IKEA Masa Ayağı Fiyatları Ne Kadar?

Her masa ayağı yüksek ayarlı olmak zorunda olmadığı gibi küçük çocuklar için genelde kısa tercih edilmektedir. Böylece kolay erişebilir olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Standart IKEA masa ayağı olarak adlandırabileceğimiz bu modeller belirli fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Standart IKEA masa ayağı
Standart IKEA masa ayağı

Standart IKEA çalışma masası modelleri ile benzer boyuta sahip oldukları görülmektedir. Ayakların montaj sırasında yine benzer aşamaları bulunur, uzun süre almaz. Fiyat konusunda ise daha çok yüksek ayarlı masa ayaklarından daha uygun olduğu görülmektedir.

Önerilen İçerik :   TV Ünitesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

IKEA Çalışma Masası Kitaplık Modelleri Çifte Kullanım Sağlıyor

Kitaplarım elimin altında olsun, masada hemen temin edebileyim diyenler için kitaplık olan çalışma masası IKEA tarafından sunulmaktadır. Özellikle öğrenciler için tercih edilmektedir. Özel bir çalışma alanı oluşturmak adına tek parça halinde alınabilmektedir.

ikea-calisma-masasi-3
Kitaplık çalışma masası IKEA

Kitaplık ve masa olarak bir arada kullanılması alandan da tasarruf sağlamaktadır. Küçük ve dar odalarda IKEA çalışma masası sandalyesi ile birlikte dekorasyon oluşturulabilir. Ekstra bir alan gerektirmez. Hem şık hem de konforludur. IKEA çalışma masası kapsamında sık satılan modellerden birisidir.

IKEA MICKE Çalışma Masası Farklı Dekorasyonları Süslüyor!

renkli-ikea-calisma-masalari
Renkli ikea çalışma masaları

IKEA MICKE çalışma masası, bir modele sahip değildir. Birden çok modeli temsil eden bir marka ürünüdür. Farklı renklerde ve modellerde IKEA çalışma masası imkânı sunar. İster yan tarafında çekmeceli isterseniz sadece masa olarak tercih edebilirsiniz.

IKEA MICKE Çalışma Masası
IKEA MICKE Çalışma Masası

Değişik renklerde oluşturulması kadar ince ve zarif bir duruşu bulunmaktadır. Oluşturulan bu kapsamda dekorasyon konusunda da rahatlık sunmaya devam eder. Ancak özellikle yer kaplamaması fakat kullanılacak alanın çokluğu çalışma ortamlarında konforu yakalamanıza yardımcı olmaktadır. ranzalı çalışma masası ikea modellerini de bulabilirsiniz.

IKEA Çalışma Masası, Beyaz Sandalye Modelleri

ikea-sandalyeli-masa-modelleri
İkea sandalyeli çalışma masası

Çalışma masası IKEA bünyesinde sadece masayla sınırlı kalmaz. Masanın içerisinde yer alan ya da farklı bir uyum yakalamak isteyenler için IKEA çalışma masası sandalyesi ürünleri de mevcuttur. Sandalyelerin sadece görünüm açısından incelenmemesi gerekir.

ikea-calisma-masasi-1
IKEA çalışma masası sandalyesi

Her ne kadar IKEA çalışma masası konusunda gerçekten şık modeller sunsa da sandalye seçimi esnasında rahatlığına dikkat edilmelidir. Küçük çocukların boyuna uygun olması gerecektir. Çalışma sırasında aynı zamanda yetişkinlerin kemik sağlığını destekleyici olmasına bakılması şarttır. Farklı model ve seçenekleri ile istekleri rahatlıkla sağlar.

IKEA Çalışma Masası Montajı Kısa Sürede Yapılabiliyor

Önerilen İçerik :   Klasik Amerikan Salon Dekorasyonu

IKEA satış noktasının temel mantığı parçalı satış yapmak ve bunların kurulumunu sağlamak üzeredir. Örneğin IKEA mutfak dolapları parçalar halinde getirilip montaj sayesinde tek parça haline getirilmektedir. Masalar içinde taşımacılık kolay olsun ve zedelenmesin diye bu işlem sergilenir. IKEA mutfak dolabı montajı yaparak sizlere en kısa sürede dolaplarınızı teslim ediyor.

ikea-calisma-masasi-2
IKEA Çalışma Masası Montajı

IKEA Mutfak Dolabı Montajı Ücretli mi? Sorusunun cevabı için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

IKEA çalışanları tarafından getirilen malzemelerin montajı kısa sürede yapılabildiği gibi kişisel olarak da yapabileceğiniz bir kolaylığa sahiptir. Elektrikli bir ufak el matkabı sayesinde vidalarını belirtilen alanlara uygulayarak sağlamlaştırabilirsiniz. Masa yanında gelen talimatlara uyulduğu müddetçe herhangi bir sıkıntı yaşanması muhtemel değildir.

Çocuklarınız için ders çalışma alanı, home ofis ortamı ya da gerçek çalışma noktalarınızda IKEA çalışma masaları sayesinde siz de rahatlığı, şıklığı elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir