Marshall Boya Renkleri |Marshall Renk Kartelası 2021

Marshall boya renkleri son zamanların merak edilenleri arasında yer alıyor. Ayrıca Marshall renkkartelasıve Marshall İç Cephe Boya Kataloğu konularına bu yazımızda yer vereceğiz.

Boya denince akla gelen ilk isimlerin başında Marshall yer alıyor. Senelerdir varlığı sürdüren firma her geçen gün kataloğuna yeni renkler geliştirip katmaya devam ediyor. Marshall boya renk kataloğu içerisinde binlerce renk barındırıyor. Her istek ve zevke uygun renk seçenekleri mevcuttur.  

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

En Çok Tercih Edilen Marshall Boya Renkleri

En çok tercih edilen Marshall boya renkleri yıllara göre farklılık göstermektedir. Her geçen gün insan zevklerinin değişmesi ve yeni çıkan ev eşyalarına göre insanlar duvar renk seçeneklerini değiştiriyor. Bununla birlikte sürekli gelişen bu sektörde boya çeşitliliği de her geçen gün değişiyor.

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-1
En Çok Tercih Edilen Marshall Boya Renkleri

Marshall boya renk kataloğu 2020 de en çok tercih edilen boya “Buz Beyazı” duvar boyası olurken, 2021 yılına gelindiğinde ise “Cesur Toprak” duvar boyası trend oldu. Bu renk modelleri dışında en çok tercih edilen üç renk ise Kum Beji, Çakıl Taşı ve Fildişi rengi duvar boyalarıdır.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Marshall Akrikor dış cephe boyası, su bazlıdır ve koku yapmaz. Marshall boyaları dış cephede hem yüksek örtücülük sağlamasından hem de uzun süre kir ve suya dayanıklı olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. Bununla birlikte güneş ışıklarının yaydığı UV ışınlarına da dayanıklıdır.

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-7-1
Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Genelde dış cephelerde insanlar koyu renkleri seçerler. Marshall boya renkleri kataloğunda ise skala oldukça geniştir. Kir tutmadığı için istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Marshall boya renk kataloğu 2021 yılında en çok tercih edilen listesinde birinci sırada toprak ve tonları gelmektedir. Oldukça fazla olan renk seçeneklerinde tercih ettiğiniz renkleri istediğiniz tonajlarda da seçme fırsatı bulabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   İç Oda Kapıları Ve Kapı Modelleri Seçimi Nasıl Yapılır?

Marshall İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall renk kartelasında bulunan binlerce renkten hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz oldukça zordur. Evinizin içinde canlı renkler olmasını istiyorsanız 2021-2022’nin en çok tercih edilen rengi canlı sarı renk oldu. Daha modern ve estetik görünüme sahip olmak isteyenlerin ise en çok tercih ettiği renk kartelası lila ve tonları oldu.

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-8
Marshall İç Cephe Renk Kataloğu

İlginizi Çekebilir: Salon Dekorasyon Fikirleri ile Fark Yaratın!

İç mekânda tercih edeceğiniz Marshall boya renkleri arasında yer alanlardan bir diğeri ise yanık portakal rengidir. İçinizdeki enerjiyi dışarı çıkarmanıza yardımcı olacak bu renk evinize hareket katacaktır. Seçeceğiniz renge karar vermekte halen zorluk çekiyorsanız kişiliğinize göre sizi yansıtacak renklerin araştırmasını yapabilirsiniz. Marshall boya renk kataloğu her isteğe göre renk kartelasını sizlere sunuyor.

Hangi Renk Boya Evi Aydınlık Gösterir?

Yaşam alanınızın sizi boğmasını istemiyor ve içinizi ferahlatacak evinizi aydınlık gösterecek renkler tercih etmek mi istiyorsunuz? Marshall boya renkleri arasında tam isteğinize uygun sınırsız sayıda çeşidi bulunan renkler mevcuttur. Tercih edeceğiniz iç mekân renkler evinizi aydınlık göstermesi için seçeceğiniz renklerin açık tonda ve ışığı yansıtan renkler olmasına dikkat edin.

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-3
Hangi Renk Boya Evi Aydınlık Gösterir?

İsteğinize uygun renkler için beyaz ve beyazın tonlarını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte evinizi aydınlık gösterecek diğer renkler arasında gri, yeşil, pembe, mavi ve sarı tonajlarını tercih edebilirsiniz. Bu renkler arasında size çok açık ya da itici gelen renkler olabilir. Marshall’ın sunduğu renk tonajlarını araştırarak hoşunuza gitmeyen renkler arasında bile sizi yansıtan renkleri bulabilirsiniz. 

Hangi İç Cephe Boyası Daha İyi?

İç cephe boyası tercih ederken hangisi daha iyi diye düşünebilirsiniz. Daha iyi boyayı bulmak için bir boyadan beklentileriniz ne bunları bilmeniz gerekir. Boyanız rutubete karşı uzun süre dayanmalıdır. Renkleri canlı ve göz alıcı olmalıdır. Fiyat performans açısından az boyayla çok alan boyaya bilmelidir. Kir tutmamalı ve kolay temizlenme özelliğine sahip olmalıdır.

Önerilen İçerik :   Dekor Plaka Tasarla 2021
marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-4
Hangi İç Cephe Boyası Daha İyi?

Tüm bu özelliklere baktığımızda Marshall boya renkleri size istediğiniz bütün özellikleri sunmakta. Ödeyeceğiniz para karşılığında sizi tatmin edecek ve isteklerinizi karşılayacaktır. Özellikleri ve fiyat kıyaslamasında bu nedenle boya firmaları arasında birinci sırada Marshall gelmektedir. Güvenle Marshall iç cephe boyalarını tercih edebilirsiniz.

Hangi Marka Duvar Boyası Daha İyi? Marshall Boya Renkleri Uygun mu?

Marshall boya renkleri geniş bir renk skalası sunduğu için tercih edilmektedir. Ancak tek tercih sebebi bu olmamaktadır. İyi bir duvar boyası, uzun süreli kullanıma uygun olmalıdır. Çoğu zaman boyama işlemleri uzun bir vadede gerçekleştiği için sık değiştirilmemektedir. Bu yüzden markanın boyasının dökülmemesi, çatlamaması gerekecektir.

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-5-1
Hangi Marka Duvar Boyası Daha İyi? Marshall Boya Renkleri Uygun mu?

İyi bir duvar boyası markası aynı zamanda özellikle çocuklu ve evcil hayvanı olanlar için temizlenebilir olması gerekir. Duvar kiri istenmeyen bir unsurdur ve kötü görünüme sebep olacaktır. Bu yüzden silinebilir olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Senelerin tecrübesi Marshall boya renkleri ile bu fırsatlarını kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir.

Fakat tek boya markası olarak Marshall bulunmaz. Ülkemizde birçok boya markasından söz edebilmek mümkündür. Tercih ederken bahsedilen unsurlara dikkat ederken aynı zamanda uygun fiyatlı ve istediğiniz tonu yakalamasıyla farklı markalara da yönelebilirsiniz. Bu markalar arasında: Dyo, Polisan, Filli Boya, Jotun Boya gibi örnekler bulunmaktadır.

İç Cephede Hangi Marka Boya Kullanılmalı?

marshall-boya-renkleri-renk-kartelasi-2021-6
İç Cephede Hangi Marka Boya Kullanılmalı?

Yazımızda da bahsettiğimiz üzere Marshall en büyük boya firmalarından birisidir. Bununla birlikte diğer boya markaları da tercih edilebilir. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta sizlere isteklerinizi ne kadar sunabildikleridir. Marshall yılların verdiği tecrübe ile ne istediğinizi ve beklentileriniz çok iyi biliyor. Bir boyadan bekleyeceğiniz her şeyi sizlere vaat ediyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir