IKEA Mama Sandalyesi 2022|Hem Güvenli Hem de Konforlu

IKEA mama sandalyesi, bebeklerin yemeklerini güvenli ve konforlu bir şekilde yemeleri için tasarlanmış sandalyelerdir. Mama sandalyesinin sahip olduğu özellikler bebeklerin rahat etmesini sağladığı gibi mama sandalyesinin yapımında kullanılan malzemeler bebeklerin sağlığı için en kaliteli malzemelerden seçilmiştir. IKEA’nın mama sandalyesi kolay temizlenebilir olma özelliği ile oldukça avantajlı olmaktadır.

IKEA mama sandalyesi genel itibariyle oldukça hafif ve kullanıma kolay bir üründür. Bunun yanında piyasaya göre uygun fiyatlı mama sandalyelerinden biridir. IKEA’nın mama sandalyelerine cafe, restoran gibi pek çok yerde karşılaşmak mümkündür. Kurulumunun kolay olması ve pratik olması sebebiyle annelerin en çok tercih ettiği mama sandalyeleri arasında yer almaktadır.

IKEA-Mama-Sandalyesi
IKEA Mama Sandalyesi

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

IKEA Antilop Mama Sandalyesi

IKEA-Antilop-Mama-Sandalyesi
IKEA Antilop Mama Sandalyesi

IKEA mama sandalyesi modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden bir IKEA antilop mama sandalyesidir. Sahip olduğu özellikler nedeni ile antilop mama sandalyeleri pek çok anne baba tarafından tavsiye edilmektedir.

IKEA antilop mama sandalyesi;

 • Genişlik 56 cm,
 • Derinlik 62 cm,
 • Sandalyenin yüksekliği 90 cm olarak tasarlanmıştır.

Diğer yandan mama sandalyesinin oturma genişliği 25 cm ve oturma derinliği 22 cm olmaktadır. Hem pratik hem de sağlıklı olan sandalye toplamda 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bunun yanında IKEA antilop mama sandalyesi birçok faydalı özelliği içerisinde barındırmaktadır.

 • Fiyatı satışa sunulan birçok mama sandalyesine göre oldukça uygundur.
 • Kurulumu son derece kolay ve basittir.
 • Beyaz renge sahip olup, tepsinin kenarları yiyecek dökülmesini engellemek amacıyla yükseltilmiştir.
 • Sandalyenin hafif olması taşınıp başka bir yere getirilebilmesinin daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.
 • Sandalye tek bir bütün halinde satılabildiği gibi parça parça halinde de satılmaktadır. Sandalyenin parçalarına IKEA mağazasında ulaşabilmek mümkündür.

IKEA antilop mama sandalyesinin temizliği oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Temizliği için yumuşak sabunlu solüsyon yeterli olacaktır. Ardından kuru bir bez yardımı ile mama sandalyesi kurulanabilir. Çevreye karşı duyarlılıkla üretilen ürün BPA içermemektedir. Bununla birlikte ürün geri dönüşüme kazandırılmak amacıyla ya da enerji kazanımı içi kullanılabilmektedir.

Önerilen İçerik :   Çilek Mobilya Tarihi ve 2021 Genç & Çocuk Odaları

IKEA Mama Sandalyesi Minderi

IKEA-Mama-Sandalyesi-Minderi
IKEA Mama Sandalyesi Minderi

IKEA mama sandalyesi ile uyumlu olarak üretilen mama sandalyesi minderi bebeğin sandalyede rahat ve sabit durmasını sağlamaktadır. Mama sandalyesi minderi tamamen zararlı maddelerden arındırılarak üretilmekte temizliği de oldukça kolay yapılmaktadır. Mama sandalye minderinin dikkat çeken diğer birçok özelliği bulunmaktadır.

 • Kılıfı %100 polyesterden oluşmaktadır.
 • Kılıfı katlandığında kapladığı alan çok daha küçük olacaktır.
 • Dayanıklı maddeden üretilmiştir.
 • Makinede maksimum 60 derecede normal olarak yıkanabilme özelliğine sahiptir.
 • Çekme payı %4’tür.
 • Maksimum 150 derecede ütüleme yapılabilir.
 • Çamaşır suyu kullanımına uygun değildir.

Şeklinde yer alan özellikler mama sandalyesi minderini çok daha kullanışlı yapmaktadır.

IKEA Bebek Mama Sandalyesi Modelleri

IKEA-Langur-Mama-sandalyesi-minderi
IKEA Mama Sandalyesi 2022|Hem Güvenli Hem de Konforlu 13

Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan IKEA’da bebeğinizin rahat ve güvenli bir şekilde yemeğini yiyebileceği birçok çeşit ve modelde mama sandalyeleri yer almaktadır. Özel güvenlikli olarak üretilen ve içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmayan mama sandalyeleri bir bütün halinde satılabildiği gibi parça halinde de satılabilmektedir.

Zamanla mama sandalyesinde oluşabilecek kırılma ve çizilme durumlara karşı yeni bir mama sandalyesi almaya gerek kalmadan eksik parça IKEA mağazalarından alınabilecektir. Birçok annenin önerdiği mama sandalyeleri her çocuğun ihtiyacına hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Aileler çocukları için istedikleri mama sandalyesi modelini seçerek güvenli bir şekilde kullanabileceklerdir.

Çoğu anne tarafından severek kullanılan hem hafif olması hem de kullanışlı olmasıyla dikkat çeken antilop mama sandalyesi, piyasa da hazır satılan birçok mama sandalyesinden hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir. IKEA internet sitesi ya da IKEA mağazalarında birçok çeşitte mama sandalyesi modeline rastlamak mümkündür.

IKEA mama sandalyesi bebeğinizin nasıl bir mama sandalyesine ihtiyacı olduğu düşünülüp ona göre özel olarak tasarlanmıştır. IKEA farkını yaşamak ve en değerli varlıkları olan çocuklarına yaşatmak isteyen aileler IKEA mağazasından alacakları mama sandalyesi ile bu farkı yakından göreceklerdir.

Önerilen İçerik :   Çocuk Odası Dekorasyonu ve Renklerin Kullanımı

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir