Kristal Masa İsimliği Tavsiyeleri

İsim levhaları genellikle masalarda ve tezgahlarda görülürken, ikna güçlerini hafife almayın. Tatil sezonunda kurumsal bir hediyeden, bir projedeki yardımları için bir iş arkadaşına teşekkürü ifade etmeye kadar her isim plakası benzersizdir.

masa-isimligi-cesitleri

Herkes adını duymayı ve görmeyi sever. Ve masalarında veya ofis kapılarında sergileyerek her gün görebilirler. Toplantılarda, konferanslarda veya sadece günlük selamlaşmalarda isimlerini kullanarak kendilerini özel hissetmelerini sağlayın. Çalışanlarınızı kişiselleştirmeniz, iş hedeflerinize ve anlaşmalarınıza dönüşecek ve böylece çalışma ortamınıza yansıyacaktır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Bir Çalışma Ortamında İsim Plakasının Önemi Nedir?

Masa isimliği, birinin adını ve unvanını göstermenin en kolay yeri olduğundan, herhangi bir çalışma ortamı için gerekli hale gelir. Çoğu insan, yoğun günlerinde başlıklarının görünür olmasını gerekli buluyor. Bu isim levhaları sürekli olarak birine durumunu hatırlatır ve başkalarının da bunu görmesine yardımcı olur. Bu nedenle, sizin için ne anlama geldiklerini anlamalarına yardımcı olacak herkes için mükemmel bir hediye. İsim levhaları bu anlamda vermeye devam eden hediyedir. Ve birinin o tabağı yapıştıracak bir masası olmasa bile, onu gururla sergileyecek başka bir yer bulacağından emindir.

İsim levhalarını kullanabilen birçok farklı meslek vardır. Öğretmenler, resepsiyon görevlileri, seçilmiş yetkililer, avukatlar, muhasebeciler ve daha pek çok profesyonel masa isimliği sahip olmanın faydasını görür. Nereye koyarsanız koyun, kapı, çalışma masası ve hatta kitaplık, her çalışma ortamı görünür isim levhalarına sahip olmaktan fayda sağlayacaktır. Bu nedenle, bu tanımlama araçlarının gücünü hafife almayın.

Masa isimliği, şirketinizdeki birçok deneyimi geliştirmek için de yararlı bir araçtır. Tabelalardan oda tanımlamaya kadar müşterilerinizin işletmenizde kolayca gezinmesine yardımcı olun. Bunları ofisi olan çalışanlar için kullanın. Veya bunları bir mağazanın farklı bölümlerini tanımlamak için kullanın. Bunları ofisinizde veya mağazanızda nasıl kullanmanız gerektiğine bakılmaksızın, rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Duş seti çeşitleri nelerdir ? Hangi duş setini seçmeliyim ?

3D Atatürk Kristal Masa İsimliği

3D Atatürk kristal masa isimliği; 11cmx29cm boyutundadır. Atatürk ‘ü her zaman yanında hissedenler için iyi bir seçenektir.

Tank Kristal Masa İsimliği

Tank kristal masa isimliği; 12cmx29cm 1cm boyutundadır. Tank figürlü masa isimliği askeri tarz sevenler için ideal bir seçenektir.

Merdiven Ayaklı Kristal Masa İsimliği

Merdiven ayaklı kristal masa isimliği; 11cmx29cm boyutundadır. Merdiven tasarımı ile şık bir görünüme sahiptir.

Futbol Kristal Masa İsimliği

Futbol kristal masa isimliği; 12cmx30cm boyutundadır. Füme kristal ve şeffaf kristal metal ayak seçenekleri vardır. Futbol severler için ideal bir seçenektir.

Kristal plaket ve masa isimliği için daha fazla ürün, çeşit ve fiyat bilgisine  https://www.istanbulplaket.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir