Rahat Yatak Tavsiyesi – En Rahat Yataklar

Doğru yatağı seçmenin kolay bir iş olmadığını biliyoruz. İlk olarak, eski yatağınızı elden çıkarmanız ve ardından size yıllarca iyi hizmet edecek yeni bir yatak seçme konusunda sıkıcı bir süreçten geçmeniz gerekir. Ve birkaç düzine seçeneğe, üreticiye ve bir avuç türe ve malzemeye sahip olmak yardımcı olmuyor, değil mi? Neyse ki, yeni bir yatağı nasıl seçeceğinizi ve dikkate almanız gereken en önemli şeyi tam olarak öğrenebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Yataş Bedding

Sektörün belki de en iyi yatak markalarından biri diyebileceğimiz Yataş firması için sıkça sorulan en iyi Yataş yatak hangisi sorusuna cevap niteliğinde bir yatak önerisi olarak, “Prestige Prime Ortopedik Yatak“ diyebiliriz.

Sektörün önde gelen yatak üreticilerinden biri olan Yataş Bedding firması ürettiği Prestige Prime Ortopedik Yatak rahatlığıyla ön plana çıkmaktadır. Döküm sünger teknolojisiyle tasarlanan yatak, özellikle sert yatakta yatmaktan hoşlananların ve bu yataklarda rahat edenler için doğru tercih olacaktır. Kışlık ve yazlık taraflarında iki farklı kumaş kullanılan yatakta yazlık tarafında ipek örme kumaş kullanılmıştır. Kışlık tarafında ise alpaka kumaşla sıcak bir uyku vaat etmektedir. Yaklaşık 7.000-8.000₺‘ye 160×200 ebatlı çift kişilik Prestige Prime Ortopedik en iyi yatak modellerine sahip olmanız mümkündür.

Rahat-Yatak-Tavsiyesi
Rahat-Yatak-Tavsiyesi

İstikbal Yatak

Forumlarda sıklıkla konuşulan istikbal yatak yorumları içerisinde İstikbal’in “Detox Prime Yatak” bentonite detox teknolojisiyle oldukça dikkatleri üzerine çekmektedir. Bentonite; volkanik kül, lavl ve tüfün kimyasal olarak ayrışmasından oluşan bir kil türüdür. Yoğun yanardağ faaliyetleri nedeniyle denize yayılan yanardağ külleri yavaş yavaş değişimlere uğrayarak Bentonite’yi meydana gelmiştir. Ortaya çıkan bu doğal toksin, kil maddelerin yok edilmesine yardımcı olması nedeniyle detoks malzemesi olarak kullanılır.

Bentonite yatak kumaşı, benzersiz kilden gelen polar çekim kuvveti ile ortamda bulunan zararlı uçucu organik bileşenleri ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olmaktadır; bu sayede uyku boyunca detoks etkisi sağlanmaktadır. Detoks etkili yatak kumaş, temiz bir uyku ile güne yenilenerek başlamaya destek olmaktadır. İstikbal Premium yataklar kategorisinde yer almakta olan Detox Prime Yatak modelinin 160×200 ebatlı çift kişilik fiyatı 5.500₺ ile 6.000₺ aralığındadır.

Önerilen İçerik :   Tek Kişilik Baza Çeşitleri ve Fiyatları: Uygun Seçenekler ve Öneriler

Bellona Yatak

Mobilya ve ev tekstili sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Bellona firması “Soft Selection V-Guard” adlı yatağını mercek altına aldık. Soft Selection V-Guard yatak, 5 Bölgeli Pocket Yay sistem uygulamasıyla üst düzey bir konfor sunması ile birlikte, bir yüzü sert, diğer yüzü yumuşak yüzeyi ile çift taraflı kullanıma uygun olacak şekilde üretilmiştir.

Vücut şeklini tam olarak alan yaylar ile uyku sırasında istenilmeyen dönmeler ortadan kalkmaktadır ve kesintisiz bir uykuya yardımcı olmaktadır. Vücut şeklini alabilen yaylar vücudun sert bölgeleri olan omuz, baş, basen ve noktasal basınç yapan ayaklar vücudun diğer alanlarına göre daha sert tepki vermesi ile gövdeyi tartar ve omurganın korunmasına yardımcı olmaktadır. Bellona’nın bu yatağı yaklaşık 4.000 ile 5.000₺ aralığında satın almanız mümkündür!

Bambi Yatak

Sektörün öncü firmalarından biri olan Bambi markasının da çok satanlar ve yen çıkan listesinde yer alan “Magnasand Therapy Yatak” ürününü inceledik. Fiziksel ve zihinsel bir terapinin, tedavi edici mucizesini sizler ile buluşturan Magnasand Therapy ile tanışma zamanınız geldi.

Magnasand Therapy yatağının içeriğinde, eski insanların yüzyıllardır şifa buldukları manyetik siyah kum bulunur. Yapısında yaklaşık 20’ye yakın mineral olduğu tespit edilen bu iyileştirici kum, dünyada çok az bölgede bulunmasına rağmen, Karadeniz’in saklı kalmış sahillerinde keşfedilmiştir. Bambi Magnasand Therapy yatak fiyatı yaklaşık 4.500 ile 5.000₺ gibi bir fiyata satın alınmaktadır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir