En İyi Yatak Markası Hangisi? 2022 Yılının En İyi Yatak Markaları!

En iyi yatak markası yaşantınızı pozitif etkileyecek önemli bir etmendir. Nitekim güzel ve huzurlu bir uyku için ilk dikkat edeceğiniz unsur yatağınızdır. Günün stresini ve yorgunluğunu atacağınız size hitap eden ergonomik yatak modelleri, sağlığınızı düşünen ortopedik yatak modelleri gibi birçok yatak alternatifi mevcuttur. Peki size uygun yatak modeli hangisi?

En İyi Yatak Markası Nedir? En İyi Yatak Markası 2022 Listesi

en-iyi-yatak-markasi-listesi
en-iyi-yatak-markasi-listesi

İlk olarak karar vermeniz gereken size en uygun yatağın hangisi olduğudur. Yataklar özelliklerine göre ayrılmaktadır. Tek /çift kişilik yataklar, tercihen boyunuza, kilonuza ya da uyku pozisyonunuza uygun yataklar. Yumuşak, orta ve sert yataklar olmak üzere daha birçok konuda farklılık gösterebilmektedir. Size en uygun yatak modelleri hangisi?

İşte Türkiye’nin En İyi Yatak Markası İsimleri!

en-iyi-yatak-markalari
en-iyi-yatak-markalari

Türkiye’de satışta olan ve kolayca ulaşabileceğiniz en iyi yatak markaları şunlardır;

 • Morpho Sleep
 • Bellona
 • Yataş
 • İstikbal
 • Yatsan
 • İşbir
 • Visco Love bu sektörde rol oynayan başlıca firmalar arasında yer almaktadır.

1- En İyi Yatak Markası | Morpho Sleep

turkiyenin-en-iyi-yatak-markalari
morpho-pupa-visco-yatak

Morpho Sleep yatak firması adını duyurmuş ve bu alanda ilk sırada yerini almıştır. Yataklarında kullandığı teknoloji ile size uygun her çeşitteki yatağa kolayca erişebilirsiniz.

morpho-yatak-modelleri
morpho-hecuba-visco-yatak

Ekonomik fiyatta konfor arayanların sıklıkla tercih ettiğini ve kullanıcı yorumlarından da ne kadar başarılı olduğu gözle görülmektedir.

2- Bellona Ergonomik Yatak Modelleri

bellona-yatak-modelleri
bellona-visco-prime-yatak

Bellona adını sıkça duyuran Türkiye menşeili bir firmadır. En çok tercih edilen yatakları arasında ergonomik yataklar gelmektedir.

Önerilen İçerik :   Yatak Odası Boyama Fikirleri 2021
mariana bellona yatak
mariana-bellona-yatak

Her bütçeye uygun yatak çeşitleri bulunan Bellona her kesimden kişilere hitap eden geniş bir yelpazeye sahiptir. Her şehirde mağazası bulunan firma kolay erişebilme imkânı sunmaktadır.

3- Yataş Bedding Yataklar

yatas-bedding-yataklar
yatas-bedding-yataklar

Her tarza ve tasarıma uygun yatak seçenekleri ile en çok tercih edilenler yatak firmalarından biriside Yataştır. Aqua Nova yatak teknolojisiyle kullanıcılarına kesintisiz uyku imkânı sunan Yataş her alanda sizi düşünüyor.

yataş aqua nova yatak
yataş- aqua- nova -yatak

Yataklarında kullandığı teknoloji ile uyku sırasında eşinizin sürekli dönmesi hareket etmesi bile artık uykunuzu bölmeyecek.

4- İstikbal Yatak Modelleri

istikbal-yatak-modelleri
istikbal-unstress-yatak

İstikbal firması temel motto olarak sizin için uykunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz diyerek çıktığı yolda müşterilerine en iyi kullanımı sunmayı hedef edinmiştir.

en-iyi-istikbal-yatak-modeli
en-iyi-istikbal-sleepwell-yatak

İnsan sağlığı ve rahatlığını düşünerek ürettiği yatakları en çok tercih edilen yatak modelleri arasında yerini almıştır.

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir