Robot Süpürge Nasıl Kurulur, Herkes Kullanabilir mi?

Modeline göre farklılık gösteren robot süpürge kurulumları için gerekli olan bilgi satın aldığınız ürünün kullanım kılavuzunda detaylıca yer alır. Önemli olan nokta süpürgenizi kaliteli, garantili ve güvenilir bir markadan tercih etmenizdir. En avantajlı özelliklere sahip modeller için robot süpürge fiyatları biraz daha yüksektir.

Güvenilir markalardan ürün temin ettiğinizde kurulum sırasında bir hata yapsanız bile anında müşteri desteği alabilirsiniz. Cihaz kurulumu akıllı telefona indirilen uygulama ile yapılır. Güç düğmesine basarak açtığınız süpürgeyi şarj istasyonuna takmanız gerekir. Ardından süpürgenin ait olduğu uygulamaya wi-fi şifresini girmeli ve kurulumu tamamlamak için yönlendirmeleri takip etmelisiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Akıllı Süpürgeler için Evin m2’si Önemli mi?

Süpürge ve paspas şeklinde olan akıllı robot süpürge modelleri yüksek teknolojik özelliklere sahiptir. Şarj süresi dolana kadar temizliğe devam eden süpürgeler en geniş alanları dahi kusursuz şekilde temizler. Ortalama 150 dakikaya kadar kullanım süresi olan makinelerde yönlendirme uygulama üzerinden yapılır. Evin tüm köşesini tek başına temizleyen ürünler isteğinize göre yalnızca belli bir alanın temizliğini de yapabilir. Akıllı oda yönetimi olarak isimlendirilen bu özellik temizliği odalara göre yönetmenizi sağlar.

En-Iyi-Robot-Supurge-Hangisi
Robot Süpürge Nasıl Kurulur, Herkes Kullanabilir mi? 11

En İyi Robot Süpürge Hangisi?

Akıllı robot süpürge satın almak istediğinizde piyasada çok sayıda ürün olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünleri birbiriyle kıyaslarken akıllı oda yönetimi, hassas oda haritalaması, yasak alan belirleme, sanal duvar oluşturma, seçili alan temizliği, dördü bir arada temizlik, uzun süreli kullanabilme, 20 mm’e kadar engel aşma kabiliyeti, carpet boost teknolojisi, Türkçe bildirim ve Türkçe uygulama gibi özellikleri bir arada sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller için belirlenen akıllı süpürge fiyatları en uygun seçeneklerde olacaktır.

Robot-Supurge-Nasil-Calisir
Robot Süpürge Nasıl Kurulur, Herkes Kullanabilir mi? 12

 

Robot Süpürge Nasıl Çalışır?

Şarj edilebilir yapıda olan robot süpürgeler bir şarj ile bütün evi temizleyebilecek düzeydedir. Şarj düzeyi kritik noktaya geldiğinde ise temizliği bırakarak şarj istasyonuna döner ve üniteye bağlanır. Genellikle yuvarlak şekilde tasarlanan robotlar alt kısımda bulunan fırçaları ile bütün köşe ve kenarlara yaklaşır, sıfır düzeyinde temizler. Yerden topladığı kir ve tozları iç kısmında bulunan haznede biriktirir. Kullanım sonrasında ürünü temizlemeniz gerekir.

Önerilen İçerik :   Safra Kesesi Ameliyatı

Hangi Robot Süpürge Alınmalı?

Robot süpürge tavsiye ve önerilerini incelediğinizde Arzum akıllı robotların daha fazla tercih edildiğini görebilirsiniz. Modellerde mopsuz alan belirleme, seçili bölge temizliği, iki adet yan fırça, 600 ml toz hazne kapasitesi, 2000 PA emiş gücü, noktasal alan temizliği gibi özellikler bulunur. Modeller için belirlenen robot süpürge fiyatları ürünün özelliklerine kıyasla oldukça ekonomiktir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir