Şık ve Modern Tuvalet Dekorasyon Fikirleri

Şık ve modern tuvalet dekorasyon fikirleri evini dekore etmek isteyen herkes için önemli bir konudur. Çünkü tuvaletler, evin en çok kullanılan bölümlerinden biridir. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için, tuvalet ve banyolarınızın düzenli ve temiz görünmesini istersiniz. Bu konudaki en büyük iş ise, dekorasyona düşmektedir.

Bir mekânın doğru dekore edilmesi, o mekânın havasını güzelleştiren, canlandıran en önemli noktalardan biridir. Tuvaletinizi hoş bir dekorasyonla döşemeniz de, evinize ayrı bir şıklık katacaktır. Bu iş için wc dekorasyon fikirleri incelemesiyle, tuvalet dekorasyonunuz için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Şık ve Modern Tuvalet Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

image2 4

Yeni ev yapan ya da mevcut evindeki tuvaletini yenilemek isteyenler için şık ve modern tuvalet dekorasyon fikirleri vazgeçilmezdir. Zevkli bir tuvalet tasarımına ve lüks bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, şık ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bu sebeple, tuvalet deyip geçmeden, doğru tercihler yaparak, tuvaletinizi estetik görünümlü bir yer haline getirebilirsiniz.

Wc dekorasyon konusu, çok karmaşık bir konu değildir. İşe hoş bir duvar ve zemin tercihiyle başlayabilirsiniz. Bu bölgeler için; fayans, seramik ya da doğal taş kaplama tercih edebilirsiniz. Dileğinize göre duvarları neme dayanıklı boyalarla boyayabilir, ya da duvar kâğıtları kullanabilirsiniz. Küçük figürlü duvar kâğıtları ve fayanslar, ortama iyi bir hava katacaktır. Bunun gibi şık ve modern tuvalet dekorasyon fikirleri sayesinde capcanlı bir tuvalete sahip olursunuz.

Tuvalet Dekorasyonu Modelleri

image3 5

 

Şık tuvalet dekorasyon fikirleri ile tarzınıza en uygun tuvaleti oluşturabilirsiniz. Zemin ve duvarları doğru ürünlerle tamamladıktan sonra, doğru tuvalet taşını seçmelisiniz. Alaturka ya da alafranga seçenekleri, mekânın özelliklerine ve sizin tercihinize bağlıdır. Bu seçimin ardından yapmanız gereken tek şey, tuvaleti keyfinizce süslemektir.

Önerilen İçerik :   En İyi Beyaz Eşya Markaları

Alafranga Tuvalet Dekorasyonu

 tuvalet dekorasyon fikirleri
Tuvalet Dekorasyon Fikirleri

Alafranga tuvaletler, farklı dekorasyon gereçleri ile canlandırılabilen alanlardır. Büyük ve küçük tuvalet dekorasyon örnekleri incelenerek, alanın boyutuna göre doğru tercihler yapmak gerekir. Havlu ya da tuvalet kâğıdı koymak için gerekli olan banyo dolapları tuvalete konumlandırılabilir. Seçtiğiniz duvar tasarımına uygun olan bir dolap tercihiyle tuvaletinizi zevkli bir yere dönüştürebilirsiniz.

Doğru dolap seçimiyle, derli toplu bir tuvalet elde ettikten sonra diğer dekorlara geçebilirsiniz. Şık ve modern tuvalet dekorasyon fikirleri ile tuvalet duvarlarını, sanat eserleri ve tablolarla süsleyebilirsiniz. Bir dergilik, kokulu mum ve sabunlar ya da içinde çiçekleriyle vazolar gibi dekor ürünleriyle, istediğiniz şık görünümü elde edebilirsiniz.

 

Alaturka Tuvalet Dekorasyonu

Alaturka tuvaletler, alafranga tuvaletlere göre daha küçük mekâna sahip tuvaletlerdir. Bu tuvaletlerin dekorasyonu daha az malzeme ile sağlanabilir. Alaturka tuvalet dekorasyon örnekleri araştırması ile tercih ettiğiniz dekorasyon hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hoş bir duvar ve zemin tasarımı, burada da çok önemlidir. Daha ferah ve şık bir tuvalet görüntüsü elde etmeniz bu şekilde mümkün olacaktır.

Şık ve modern tuvalet dekorasyonu fikirleri size bu konuda farklı bakış açıları verecektir. Siyah beyaz konseptli duvar kâğıtları ya da fayanslar tercih edebilirsiniz. Bu iki renk, genellikle lüks bir tuvalet tasarımı için vazgeçilmezdir. Geometrik şekillerle daha şık, çini benzeri geleneksel desenler ile de daha zarif tuvaletlere sahip olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  1. Modern tarza gore yorumlamak istediğim bir banyom ve tuvaletim var alafranga ve klozet, ancak siyah beyaz yapmak istememe ragmen korkuyorum. Kisa zamanda anlatınızı degerlendirecegim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir