Vivense Şikayet Yorumları

 • Müşterimiz diyor ki, vivense şikayet yorumları konusu: Eksik Ürün Teslimatı

Şikayet içeriği: Zenio olimpos plus 4 kapak 2 çekmeceli yüksek ayaklı dolap aldım. Ama kapağı eksik geldi. Firmadan dönüş bekliyoruz.

Çözüm: Yaşanılan sorun için üzgünüz. En kısa sürede çözüme ulaşmak için çalışıyoruz. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Müşterimiz diyor ki, Vivense şikayet konusu: Kurulum Tarihinin Gecikmesi

Bir hafta önce aldığım ürünün kurulumu yapılmadı. Yetkililerden yardım talep ediyorum.

Çözüm: Yaşanılan sorun için üzgünüz. En kısa sürede çözüme ulaşmak için çalışıyoruz. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Müşterimiz diyor ki, Vivense şikayet konusu: Ürün Teslimat Gecikmesi

Şikayet içeriği: 5 gün önce internet sayfanızdan masa lambası aldım. Bugün teslim edileceğini söylendi. Ama teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerinden yardım etmelerini rica ediyorum.  

Vivense-Sikayet-ve-Yorumlari
Vivense-Sikayet-ve-Yorumlari

Çözüm: Yaşanılan sorun için üzgünüz. En kısa sürede çözüme ulaştırılacaktır. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Müşterimiz diyor ki, Evim için kitaplık almak istiyordum, çeşitlerine baktım. Hepsi birbirinden güzel, farklı ve rüstik modeller vardı. İnternet sitenize girip inceledim. Hemen kütükten yapılmış olanı aldım. Çok sık ve güzel oldu evime, teşekkürler vivense
 • Müşterimiz diyor ki, Terasım için farklı berjer almak istiyordum.Ama kararsız kaldım. Araştırma yaparken vivense mağazasını fark ettim. Birçok renk seçeneği ve alternatifi vardı. Çok güzel paketlenmiş şekilde elime ulaştı. Rengine bayıldım.
 • Müşterimiz diyor ki, Vivenseden ferforje detaylı kütük sehpa aldım. Kırılma ya da bozulma olmadan geldi. Evime çok yakıştı.
 • Müşterimiz diyor ki, Kendime oturup kitap okuyabileceğim, televizyon seyredebileceğim, dinlenmek için kullanabileceğim sallanan sandalye arıyordum. Vivensenin internet sitesinde gördüm. Beğenerek aldım. Visense teşekkür ederim.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Vivense Şikayet Hattı

Vivense-Sikayet-Hatti
Vivense-Sikayet-Hatti

Vivense şikayet yorumları için vivense şikayet hattı telefon numarasını arayarak bildirilebilirsiniz. Müşteri temsilcileri tarafından karşılanan aramalar ürünler ile ilgili sorun ya da önerilerinizi dinleyerek işlem başlatılır.  
Vivense şikayet hattı telefon numarası :0(850) 480 2535             

Önerilen İçerik :   En Çok Kullanılan İç Cephe Boya Renkleri 2021

Vivense Şikayet Mail Adresi

Vivense şikayet yorumları için vivense şikayet mail adresine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri tarafından cevaplandırılan maillerde ürünler ile ilgili sorun ya da önerilerinizi kaydederek işlem başlatılır.

Vivense şikayet mail adresi: info@vivense.com

Vivense sahibi kimdir?

Vivense‘nin Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Kemal Erol

Vivense mobilya nerede üretiliyor?

Bursa’daki üretim merkezinde son yenilikler tüm hızıyla devam ediyor.

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir