En İyi Fırın Markası

En iyi fırın, her seferinde lezzetli yemekler için en iyi pişirme performansını sağlayacaktır. En iyi fırınların kullanımı kolay, yüksek sıcaklığa hızlı erişim ve enerji açısından da verimli olacaktır. Ancak piyasada o kadar çok fırın var ki, hangisinin yemek pişirme ihtiyaçlarınıza uyacağını bilmek genellikle zor olabilir. Akıllı özellikli bir aralık ister misiniz? Yoksa süslü özelliklere sahip geleneksel bir tane mi? Her yaşam tarzına ve bütçeye uygun bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Karar vermenize yardımcı olmak için, şu anda en iyi serilerden oluşan harika bir seçki hazırladık.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Samsung

Hem eleştirmenler hem de kullanıcılar performansı, şık görünümü ve esnekliği nedeniyle Samsung markasını seviyor. Hızlı ısıtmak için iki yüksek güçlü ve yiyecekleri sıcak tutmak için bir tane olmak üzere beş brülöre sahiptir. Samsung SmartThings uygulaması, fırın sıcaklığını izlemenize ve bir zamanlayıcı ayarlamanıza olanak tanır, ancak güvenlik nedenleriyle fırını başlatmaz.

Fırın
En-Iyi-Firin

LG

Eviniz genellikle bir restoran gibi görünüyorsa, sürekli yiyecek yapacak bir fırına ihtiyacınız olacaktır. LG birbirinden bağımsız olarak çalışabilen iki fırın bulunur, böylece aynı anda farklı sıcaklıklarda iki farklı yemek pişirebilirsiniz. Üstte, pizzalar ve güveçler için harika olan bir fırın varken, aşağıda kızartmalar için daha büyük, bir fırın var.

Ayrıca, hızlı pişirme için 3200 W ile rostoyu sıcak tutmak için sadece 100 W arasında değişen güce sahip beş brülöre de sahip olursunuz. Her iki fırın da hafif rötuşlar için 10 dakikalık temizleme özelliğinin yanı sıra kendi kendini temizleme döngüsüne sahiptir.

Bosch

Kaydırılabilir bir aralık, size yerleşik bir birimin lüks görünümünü verir. Bosch Serisi, bağımsız modellerin çoğundan daha pahalı olsa da, özel olarak takılan veya profesyonel tarzdaki bir seriden çok daha ucuzdur, ancak yine de estetik söz konusu olduğunda önemli bir yükseltme olacaktır. Ağır hizmet tipi yapıya, cam panele ve metal kontrol düğmelerine sahiptir.

Önerilen İçerik :   Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Kumtel

Her yönüyle mükemmel pişirme performansı için uygun fiyatlı Kumtel markasını denemelisiniz. Hızlı pişirme için ultra düşük brülöre kadar değişen beş brülöre sahiptir. Piyasada daha büyük fırınlar olmasına rağmen, 5,3 metreküplük kolayca idare edebilir.

Simfer

Bütçe alışverişi yapanlar için en iyi fırın ürün yelpazesi, temel işlevleri iyi bir fiyata sağlayacaktır. Simfer, kendi kendini temizleyen bir fırın da dahil olmak üzere çoğu aşçının ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. Hızlı yapmaya çalıştığınız zamanlar için 3100W etkileyici bir güce sahip dört brülöre sahiptir.

Arçelik

Yemek yapmayı sevenler için profesyonel bir ürün yelpazesine yatırım yapmaya istekli olabilirsiniz. Arçelik üstünde altı güçlü brülör bulunur; bunlardan ikisi, bir sosu kıvrılmadan veya yakmadan çikolatayı eritmeden sıcak tutmak için çok düşük ısıya çevrilebilir.

Siemens

Siemens, son teknoloji ürünü bir elektrikli ürün yelpazesi olmanın yanı sıra, başka bir tezgah üstü pişirme cihazı satın alma ihtiyacını ortadan kaldıran havada kızartma özelliklerine sahiptir. Büyük bir yapıya sahiptir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir