2021 Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri

2021 yılında düğün yasaklarının kalkması ile birlikte modern düğün dekorasyon fikirleri araştırılıyor. Düğününün diğerlerinden farklı olmasını isteyenler var. Elbette yaşamda çok az sayıda gerçekleşen düğünlerin en güzel olmasını istemek normaldir. Araştırmalarınız neticesinde düğünlerinizi daha modern, farklı ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Yeni Değişik Düğün Fikirleri Aranıyor: Yaratıcı Organizasyon Fikirleri Nelerdir?

Öncelikle düğününüzü yapmadan önce yaratıcılık sizin için neyi ifade ediyor cevaplamalısınız. Yaratıcı olmak kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden düğününüzün akılda kalıcı olmasını mı istiyorsunuz yoksa eğlenceli mi olsun istiyorsunuz gibi sorular önemli. Sorularınıza yanıt verdikten sonra yazının devamında birden fazla fikiri değerlendirebilirsiniz.

1- Oyunsuz Düğün Fikirleri

Oyunsuz Düğün Fikirleri 

İlginizi Çekebilir: 4 Farklı Evde Avize Yapımı Önerileri

Modern düğün dekorasyon fikirleri arasında her zaman oynamayı seven çiftler olmuyor. Hatta günümüzde birçok çift başkaları eğlensin diyerek hareket etmekten çokça sıkılmış! Alışık olunan dans, oyun havaları dışında ortamı değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? Düğününüzü rahat kıyafetlerle bir lunaparkta gerçekleştirebilirsiniz. Az sayıda arkadaşlarınızla birlikte bu alanda eğlenceli vakit geçirin. Veya açık kapalı alan fark etmeden arkadaşlarınızla bu alanı özel tahsis edin. Eğer ailenizle birlikte olacaksanız da güzel bir yemek ortamı, açık alan eğlencesi düzenleyebilirsiniz.

2- Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri: Kır Düğünü için Değişik Fikirler

Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri: Kır Düğünü için Değişik Fikirler 
Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri: Kır Düğünü için Değişik Fikirler

Kır düğünleri özellikle salgının ortaya çıkması ile birlikte tercih ediliyor. Açık alan olması riski ortadan kaldırırken aynı zamanda modern bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Kırda yapacağınız düğünler için farklı dekorasyon yöntemleri geliştirebilirsiniz. Klasik masa düzeninden uzak durun, ortama uyum sağlayacak renkleri elde edin. Örneğin yeşil, beyaz ya da krem tonları olabilir. Masa düzenlerinde çok klasik tabaklar kullanmayın. Mutlaka çiçeklerden oluşturulmuş bir arka plan görseli, zemini hazırlayın. Çiçekleri masalara da serpiştirin!

Önerilen İçerik :   Modern Ev Dekorasyonları Örnekleri 2021

3- Az Kişiyle Düğün: Ucuz Düğün Fikirleri

Az Kişiyle Düğün: Ucuz Düğün Fikirleri

İlginizi Çekebilir: Modern Asma Tavan Modelleri 2021 Listesi

Düğün masraflarının giderek artması ve çoğu genç tarafından da gereksiz görüşmesi ucuz düğün fikirleri konusunda araştırmalara yönlendiriyor. 2021 modern düğün dekorasyon fikirleri illa pahalı olmak zorunda değil. Bu tamamen sizin düğün anlayışınıza paralel olarak ilerleyecektir. Ucuz düğün yapmanın ilk kuralı: Gereksiz, pahalı ve büyük mekan kiralamasından uzak durun! E nasıl olacak diye merak ediyorsunuz? Az kişi olacağınız için bir sahil, ormanda güzel bir yeşillik alan, çimenliğe sahip geniş düzlükler de işinizi görür! Üstelik kiralama bedeli de olmaz.

Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri Hazır! Peki Düğün Dekorasyon Malzemeleri?

Modern Düğün Dekorasyon Fikirleri Hazır! Peki Düğün Dekorasyon Malzemeleri?

Sahip olduğunuz fikre göre eşyalarınızı alacak alanlar değişiklik gösterebilir. Örneğin, çiçekler için yapay çiçek satan alanlarına başvurabilirsiniz. Aynı zamanda hazır olarak düğün, nişan için satılan platformları alabilirsiniz. Düğününüz için düğün şekeri yerine sokak hayvanlarına mama, dikilebilir kalemler alabilirsiniz. Aynı zamanda düğünde oyunsuz olmasını istiyor ama hatıra videolar istiyorsanız ufak bir ayrı alan oluşturup düğündeki kişilerin size hatıra videoları çekmesini sağlayabilirsiniz. Daha çok fikrinize göre alışveriş kısmına yer vermeniz gerekiyor.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir