Dekor Plaka Tasarla 2021

Dekorasyon sektörü farklı çeşitleri ile kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor.  Aynı zamanda kişiye özel dekorasyon ürünlerinin en önemli özelliği ise kişilerin kendini daha özel hissettirmektedir. Bunlar arasında dekor plaka ve pleksi dekor plaka ürünleri müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Dekor plaka bu sektörde farklı çeşitleri ile ve ilginç dekorasyon ürünleri arasında göz doldurmaya devam ediyor.

Ayrıca dekor plakalar klasik araba plakaları şekliden olduğu gibi daha dikkat çekici tarzda da modelleri bulunuyor.  Özellikle çoğu kullanıcı tarafından  sarı dekor plaka  sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor. Bu Sarı plakalara özellikle yazılar eklenerek daha dikkat çekici hale getirilebilirsiniz. Bu durumda kullanıcılara farklı tasarımlar sunar.

Bunların yanında klasik sevenler için beyaz üzerine harfler işlenen dekor plakalar da bulunuyor. Aynı zamanda dekor plaka tasarla işlemi ile de kendinize özgü pleksi dekor plaka da yaptırabilirsiniz.

Eğer sizde renkli ve eski dönem tarzları seviyorsanız kırmızı ve siyah renklerde plakalar satın alabilirsiniz. Bu durumdaki plakalar mekanlara nostaljik bir hava katıyor. Kısacası vintega tarzını yaşayabilirsiniz. Özellikle de Dekor plaka isim yazma özelliğine sahip ürünlerdir. Yapılacak olan bu özellikle dekor plaka tasarımı kişiye özel hale gelmiş oluyor.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Dekor Plaka Önizleme 2021

Pleksi dekor plakalarına kendi adınızı veya ailenizin isimlerini veya evlilik yıl dönümü gibi özel gün ve tarihleri yazdırabilirsiniz.

Bunları uygulamayı planlayan kullanıcılar, kişisel adlarını, aile üyelerini veya önemli gün ve tarihleri plakalara yazdırabilir. Arama tarihi dışında dekor plakalarına semboller veya belirli resimler eklenerek mevcut bir alternatif oluşturulabilir. Müşterilerin zevklerine ve araç modellerine göre dekor plaka çeşitleri oluşturulabilir. Otomobiliniz için heyecan verici değiştirilmiş ürünlere göz atmak için daha fazla dekor plakası türünü incelemek için otomobil dış eklentileri sayfamıza gidebilirsiniz.

Dekor Plakalarının Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Araba dış aksan ürünleri, güçlü bir şekilde sentetiktir. Aracın dışında kullanılabilmeleri nedeniyle sorunsuz bir şekilde kırılmazlar veya bükülmezler. Kararlı şekli nedeniyle, on yıllardır ilk günkü özelliklerini korurlar. Bu ürünler, otomobil plakalarının şekli içinde kare olabileceği gibi, motor plakalarının şekli içinde kare olabilir. Bu nedenle dekor plakası 2 evrak halinde üretilir: kare ve kare dekor plakaları. Ayrıca ürünler hammaddelerine uygun olarak metal ve pleksi olarak da 2’ye ayrılmaktadır. Çelik olabilen plakalar genellikle alüminyumdan yapılır. Bununla birlikte, pleksi plakalar üst sınıf cam benzeri plastikten imal edilmiştir.

Önerilen İçerik :   Vintage Stil Mobilyalar ile Eskitilmiş Şıklığı Yakalayın

Plakaların metal veya pleksiden imal edilip edilmediğine bakılmaksızın, üzerine pozitif yazıtlar yazılmıştır. Plakaların ölçeğine ve yazı tiplerine göre, pozitif bir bireyin yazı tipleri uygundur.11×52 cm uzunluğundaki metalik dekor plakası, Uygulamanın yazı tipi türüne göre 8 karakterle sınırlıdır, aynı zamanda yazı tipi on karaktere kadar uzarken aynı eski yazı tipi tercih edilir. 15×24 cm ve 15×30 cm ölçülerindeki plakalarda kilometrelerce olması gerekiyor.

15×30 cm uzunluğundaki plaka bürokrasisi için makaleler en alt ve en üst olmak üzere iki sıra halinde yazılır. Aynı şekilde, yazı tipi Uygulama yazı tipiyle yazılacaksa, üstte beş karakter ve en altta beş karakter bulunur. Aynı eski form üstte 6 karakter ve en altta 6 karakterle yazılacaksa, makaleler 6 karakteri bir kez daha sığdırmak suretiyle oluşturulur.

Daha hafif maddelere ihtiyaç duyan kullanıcılar, metal yerine tekrar güçlü olabilen pleksi plakaları seçebilirler. Parlak ve harika ithal pleksiden üretilen bu tabakları ailenize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.12 x18 cm ölçülerindeki pleksi plakalara istenilen erkek veya kadının yazıtları veya markaları basılabilir. Yazma tekniği, üç mm pleksiden lazer dilimleme yazılımı ile pleksi plakaların kabartılmasıyla dikkatli bir şekilde hazırlanır. Plakalardaki yazıtlar kabartma yaklaşımla yapıldığından, figürlerinde düşme, çıkık veya kırılma olmayacaktır. Ayrıca ister metalden ister pleksiden yapılsın, her biri katı maddelerdir ve yıllarca aynı özellikleri korurlar.

Alternatif olarak, hindi desenli vantuzlu dekor desenleri de mevcuttur. Bu plaka, farklı sert plakalara göre ekstra bükülebilir malzemeden üretilmiştir ve üzerinde Türk markası vardır. Otomatik’in arkasında veya faset penceresinde kullanılabilir. 28×13.5 cm ebadında 2,5 cm çapa sahiptir. Aynı anda 2 vantuz ile cama zahmetsizce yapışarak kullanılır. Aynı zamanda üzerine yazı alternatifleri bulunan plakaların yanı sıra dişli desenli plakalarda da mevcuttur. Modası geçmeyen veya minimalist tarzda olabilen bu plakalar, artık yazı tipi yazdırmak istemeyen müşteriler için üretiliyor. Siyah bir tabanda 30×20 cm veya 15 * 24 cm boyutlarında farklı boyutlarda modalar vardır.

Önerilen İçerik :   Akım Korumalı Priz Ne İşe Yarar?

Dekor Plakalarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Plakalar süper ve dayanıklı kumaştan imal edilmiştir. Alternatif olarak, sarı, kıpkırmızı, mavi gibi belirli renklerle müşterilerin ihtiyaçlarına göre çok renklidir. Plakalara tercih edilen nitelikte yazılar yazılabilir. Bu özelliklerle, bir fırsat hediyesi olarak kabul edilebilirler. Plakalar her iç ve dış mekan süs eşyası için uygundur. Evlerde, genellikle doğrudan bölmelere asılarak yenilikçi sanat eseri olarak kullanılırlar.

Mutfak tezgahının arkasına ileri ve geri yapıştırılarak kullanılabilecek süslemeler vardır. Kendinize ait çok sayıda tabak tasarlayarak farklı süslemeler elde edebilirsiniz. Özel dekorasyon fikirlerine açık bir üründür. Bahçeli yerlerde tabelalarla yer işaretleri oluşturulurken daha büyük boyutludur. Bununla birlikte, sahibinin adı, soyadı veya komik yazıtlar, süs plakaları olan dış çitlere yazılabilir. Tabaklar restoranlar, kafeler gibi kurumları yeniden dekore etmek için kullanılır. Bu tür işyerlerindeki masa numaraları bu plakalardan yapılabilir ve kafelere retro bir görünüm kazandırır.

Aynı şekilde mutfak, kişisel salonlar ve lavabo tabelalarındaki kafelerde de sıkça rastlanır. Tek tek tabak kullanın, daha uygun onlar kadar iyi kullanır. Dekor olarak yapılmış ve aracınızda sergilenen vintage klasik otomobil modellerinin plakalarına sahip olabilirsiniz. Dekor sarı renkte ağırlık kazanmasına rağmen, özelleştirilmiş renklendirmelerde ek olarak uygulanabilir. Klasik sevenler beyaz üzerine siyah yazı ile geleneksel plaka süslemelerini tercih ederken, renk ve nostalji tutkunları mor ve mavi plakaları tercih ediyor. Bu yüzden birçok özel renkte alternatifler üretildi. Otomobil plakalarından oluşan kare şeklinde en etkili olmayan dekoratif plakalar dikdörtgen boyutludur, motorlarda, bisikletlerde, scooterlarda gülünç bir süs ürünüdür.

Dekor Plaka Fiyatları Nasıl?

Bir araba, bir ev veya bir restorandan oluşan arzu edilen herhangi bir çevre, çeşitli dekor plakaları ile süslenebilir Güler yüzlü bir yapıya sahip plakalar, her gezide ve ofisiniz için ziyaretçilerinizin tüm ilgisine hitap edecektir. Harf, rakam veya küçük sembollerin kullanımıyla oluşturacağınız aralık plakaları ile birçok seçenekten kendi modanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Alanlarınızı benzersiz bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacaktır. Faset yardımı ile faset yazılı geleneksel modalardan dekor harfleri veya logolar oluşturabilir, bunları arkadan üste veya soldan sağa özel versiyonlarda yazabilir ve aynı zamanda heyecan verici projelerin ön ayağı olabilirsiniz. Ayrıca özelleştirmek için işletmenizin logosunu bu dekor plakalarına yazdırabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Apartmanda Aydınlatma

Reklamınızı dekoratif ve mizanpajlı bir kahkaha tabağı ile yapabilirsiniz. Dekor her fiyat aralığına uygun seçeneklerle müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Hem evlere hem de iş yerlerine uygun seçenekleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için daha ucuz bir dekorasyon ürünü olarak satın almalısınız.

Kendine has tasarımlarıyla hayatın her kesimine hitap ediyor. Dekor plaka fiyatları büyüklüklerine ve kullanılan pişmemiş maddelere göre aralık aralıktır. Modada maliyetler ucuzdur, ancak malların büyüklüğü ve miktarı arttıkça, dekor plakalarının oranı da artacaktır. Plakalar kişiye özel olması için her aralık için çekim hem de kapasite ve sürüm alternatifler ile değiştirilmiş ürünlerin istenilen maksimum vardır. Onun kullanıcı mevcut alternatifler büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Otomobil dekor plakalarından retro desenlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan dekor plakalarına göz atabilirsiniz. İç veya dış mekanlarda veya otomobilleriniz için kullanabileceğiniz bu şık ve terbiyeli özel tasarım ürünlerden ihtiyacınız olan ürünü hızlı bir şekilde seçebilir ve zahmetsizce sipariş oluşturabilirsiniz.

Plakalıkların Kullanım Süresi Nedir?

 Özellikle su sızdırmazlık özelliğine sahip ışıklı plakalıklar, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz

Plakadaki delikler muayeneden geçer mi?

Plaka üzerinde bulunan harf karakterlerinin yakın alanında, kenarında, üstünde, ortasında vida ve vida deliği olma durumu Ağır Kusur olarak değerlendirilmektedir.

Dekor Plaka Kullanım Alanları Nelerdir?

Plakalar hem iç mekanlar hem de dış mekanlar için uygun birer dekorasyon ürünleridir. Evlerde genel olarak duvarlara direk asarak kreatif tablolar olarak kullanılmaktadırlar.

YORUMLAR

  1. Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş oldukça bilgilendirici . Emeğinize sağlık. Dekor plaka çeşitlerini de öğrenmiş oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir