IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık

IKEA orta sehpa modelleri ile salonlar daha şık özellikle son sezonda yeni çıkan sehpa modelleri ev dekorasyon fikirleri için mükemmel katkılar sunulmaktadır. IKEA orta sehpa modelleri bakıldığı zaman evinize renk katarken aynı zamanda inanılmaz bir işlevsellik sunmaktadır. IKEA orta sehpa modelleri ile salonlar daha şık

Sehpalar evde olmazsa olmaz eşyalar arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte inanılmaz işlevsellikle en büyük yardımcını olmaktadır. Bununla beraber en basitinden bakıldığında film, dizi izlerken çay veya yiyeceklerinizi koyabileceğiniz bir orta sehpaya ihtiyacınız bulunmaktadır. IKEA orta modellere bakıldığında,

IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
 • IKEA orta sehpa modellerine bakıldığında iki taraflı orta sehpa setleri farklı bir model olmaktadır üstelik iki şekilde de kullanılabilmektedir. Siyah ve beyaz olarak satılan bu modeller hem siyah hem de beyaz mobilyalar ile uyum sağlayabilir.
 • IKEA NYBODA beyaz gri, iki taraflı orta sehpalar hem siyah hem de beyaz renkli olarak bulunmaktadır.
 • NYBODA gri iki taraflı olan orta sehpalar ve siyah renkleri en sevilen modeller arasında yer alıyor.
 • IKEA NYBODA siyah birleşik iki taraflı orta sehpalar düz ve sade modeller arasında bulunmaktadır, bununla birlikte birçok yan sehpa modeli bulunmaktadır.
IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık

İkea Lack Orta Sehpa

İkea üretimi olan Lack sehpalar beyaz rengi ile birlikte ölçüsü 118×78 cm olan orta sehpa modelleridir. İkea Lack orta sehpa modelleri her mobilyaya uyum sağlayabilen yapısı bulunur bununla birlikte kısımlı bölümü vardır ve üst kısma istediğiniz eşyayı koyarken aşağı kısma da kişiler kitap gibi çeşitli eşyalarını yerleştirebilirler. Bununla birlikte Lack model benzeri siyah, bej renkleri de orta sehpa olarak üretilmektedir.

İkea Orta Sehpa Modelleri

İkea orta sehpa modelleri konusunda özellikle cam model olanları oldukça sevilmektedir. İkea orta sehpa modelleri cam modeller dışında yine tahta modelli sehpalar, bu senenin en sevilen modelleri arasında bulunuyor. Bununla beraber VITTSJÖ modelleri, ARKELSTORP modeli gibi modeller en başarılı ürünler arasında yer almaktadır. İkea orta sehpa modelleri için,

IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
 • HOL modeli, farklı bir orta sehpa isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Renk olarak akasya olan bu model ölçü olarak 98×50 cm olmaktadır.
 • GLADOM modelleri tepsi modelli sehpa olmaktadır, siyah rengine sahip ve beyaz renkli modelleri de bulunuyor. Ölçüleri ise 45×53 cm olmaktadır.
 • Şık modeller arasında yer alan TOFTERYD modeli parlak beyaz ve parlak siyah renkleri bulunmaktadır. 95×95 cm olan bu modeller şık ve sade seçimleri olan kişiler için ayrıcalıklı modeller olmaktadır.
Önerilen İçerik :   İç Oda Kapıları Ve Kapı Modelleri Seçimi Nasıl Yapılır?

İkea Orta Sehpa Beyaz

Beyaz renkli sehpa modeli arayan kişiler için HEMNES modeli en modern İkea orta sehpa beyaz modellerden olmaktadır. Yine beyaz modellerden önce çıkanlardan bir diğer model LACK olmaktadır. Bu sezonun en sevilenlerinden olan Lack modelleri her türlü mobilya ile uyum sağlamaktadır. Bunun dışında beyaz modeller olarak GFN modelleri A kalite suntadan üretilmiş orta sehpalardır. İkea orta sehpa modellerine bakıldığı zaman,

IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
IKEA Orta Sehpa Modelleri ile Salonlar Daha Şık
 • STOCHOLM modelleri ceviz kaplama İkea orta sehpa olmaktadır. İki parçadan oluşan bu sehpa modeli tek olarak da kullanılabilmektedir.
 • LÖVBACKEN modeli sehpalar ince ayakları ile birlikte yine orta sehpa olarak kullanıma uygun modeller olmaktadır bunun yanı sıra renkleri oldukça hoş modellerdir.
 • TRULSTORP beyaz sehpalar, geniş bir yapısı bulunur, orta sehpa olarak kullanıma uygundur ve beyaz renkli olduğu için kişilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Modern ve şık görüntüleri ile birlikte orta sehpa İkea modelleri birçok farklı renkte ve modelde bulunmaktadır. Kişiler rahatlıkla İKEA mağazalarını ziyaret edebilir veya internet üzerinden satın alabilir.

YORUMLAR

 1. evlenecek çiftler içinn oldukça detaylı tasarımlar var teşekkür ederim

 2. Yeni nişanlık sürecinden geçtik. Çok teşekkür ederim fazlasıyla güzel tasarımlar var. Gayet bütçemize uygun fiyatlar da mevcut ayrıca..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.