Membran Kapak Modelleri ve Fiyatları

Membran kapak modelleri ve fiyatları ne kadar? sorusu müşteriler tarafından sıklıkla alınan bilgi edinme taleplerinden bir tanesidir. Bu yazıda güncel balon kapak modelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Membran Kapak Nedir?

Yüzey malzemesi PVC (Polivinil Klorür Folyo) folyo olan membranın MDF üzerine tek taraflı 3D preslenmesi ile elde edilmektedir. Kullanılan PVC folyolar, antibakteriyeldir ve kanserojen madde içermemektedir. Bu nedenle sağlık açısından hiçbir tehdit oluşturmamaktadır. Membran kapak modelleri ülkemizde uzun yıllardır tercih edilir ve kullanılmaktadır. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Ayrıca halk arasında vakum, balon, PVC kapak olarak da bilinir.

Membran-Kapak-Modelleri-Fiyatlari
Membran-Kapak-Modelleri-Fiyatlari

Membran Kapak Modelleri

Son zamanların modernliği, şıklığı ve kaliteyi ön plana çıkaran emboss, parlak, mat,  soft ve varaklı gibi farklı membran kapak modelleri bulunur. Bu nedenle modeller çoklu seçenek fırsatlarıyla mutfağınızda ışıltılı, renkli ve gösterişli görüntüler sunar. Çok çeşitli model sayılarına sahip olduğu için tercih edilen dolap kapak modelleri arasında birinci sırada yer alır.

Membran Kapak Fiyatları

Membran kapaklar, çok sayıda modele sahip olduğu için diğer mutfak dolap modellerine göre oldukça uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle mutfağınızın eskidiğini düşünüyorsanız ya da sıkıldıysanız bütün mutfağı yenilemeniz yerine sadece dolap kapaklarınızı değiştirerek uygun maliyetlere bütün mutfağınızı yenilemiş gibi şık ve yeni görünümlü bir mutfağa sahip olma imkanına sahipsiniz. Bu fikirleri düşünerek yapacağınız yenilikler sizlere ekonomik olarak çok etkilemeyecektir. Membran kapaklar 2022 Yılı fiyatları 752-1054 TL / m2 arasında değişmektedir. Membran kapak 2022 yılı metrekare (m2) fiyatları 752-1054 TL arasında değişmektedir.

Membran kapakları yüzeyindeki PVC folyonun yapılarına göre dört grupta sınıflandırılmaktadır. İstediğiniz renk ve yüzey tonundaki kapakları inceleyebilirsiniz.

 1. Mat Membran Kapak Modelleri ve Fiyatları
 2. Emboss Membran Kapak Modelleri ve Fiyatları
 3. Parlak Membran Kapak Modelleri ve Fiyatları
 4. Soft Membran Kapak Modelleri ve Fiyatları
Önerilen İçerik :   Yeni Evleneceklere Dekorasyon Önerileri

Membran Kapak Avantajları Nelerdir?

 • Hava ve suya karşı dayanıklıdır. Bu nedenle tüm hava iklimlerde kullanılabilmektedir.
 • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Laminat kaplamalara göre daha uzun kullanılmaktadır.
 • Mat, parlak renk seçenekleri mevcuttur. Ayrıca farklı yüzey dokularına sahiptir.
 • Hafif detarjan ve nemli bezle kolayca temizlenmektedir.
 • MDF yüzeyine yapıştırıldığı zaman kenarlarına PVC bant kullanımı gerekmemektedir.
 • Yüzeyi pürüzsüzdür.
 • Akrilik kapaklara göre daha uygun fiyatlıdır.

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir