2021 Kelebek Mobilya Satış Kategorileri Neler?

Son zamanların en çok gelişen ve adını duyuran mobilya mağazaları arasında Kelebek mobilya bulunuyor. Türkiye sınırlarında bir iki mağazasıyla çıktığı bu yolda ilerlemesi ve profesyonelliği ile günümüzde çoğu şehirde hizmet veriyor. Giderek büyüyen büyüdükçe satış yaptığı modelleri arttıran Kelebek, birçok kategoride hizmet sunuyor. Kelebek mobilyadan hangi ürünleri alabileceğinizi biliyor muydunuz? Gelin birlikte bu markada nelerin satıldığına bir göz atalım.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Kelebek Mobilya Kategorileri Neler? Kelebek Mobilyada Neler Satılıyor?

Günümüzde mobilya marlaları giderek genişlemektedir. Artan insan nüfusunun yanı sıra gelişen teknoloji ve değişen moda anlayışı neticesinde farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Markalar da üretim noktasını genişleterek farklı kategorilerde ve konularda satışlarını gerçekleştirmektedir. Kelebek mobilya bilinen markalara nazaran daha sonradan adını duyursa da ciddi bir gelişim göstererek marka değerini profesyonel şekilde ilerletmiştir.

Kelebek Mobilya Kategorileri Neler? Kelebek Mobilyada Neler Satılıyor? 
Kelebek Mobilya Kategorileri Neler? Kelebek Mobilyada Neler Satılıyor?

Kelebek mobilyasında bulabileceğiniz kategoriler de çok geniştir. Aslında çoğu marka kendi değerini oturttuktan sonra rahat bir şekilde benzer kategorilerde satış yapmaktadır. Ancak markaları birbirinden ayıran kalitesi, oluşturulan fiyat, müşteri memnuniyeti olmaktadır. Markanın bünyesinde satış yaptığı kategoriler arasında:

 • Koltuk takımı,
 • Genç odası,
 • Yatak odası,
 • Tv ünitesi,
 • Yemek odası,
 • Bebek odası,
 • Banyo gibi alanlar mevcuttur.

Mobilya Markaları: Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Evi en iyi yansıtan nokta hiç şüphesiz koltuk takımları olmaktadır. En çok vakit geçirilen, ilk olarak göze çarpan ve çoğu zamanda üzerinde en çok düşünülen alan olmaktadır. Kişilerin klasik takımlardan ziyade artık modern ve şık tercihlere yöneldiği görülmektedir. Hatta sadeliğin oluşturduğu şıklı minimalist yaşam isteyenlerin gönlünü feth ediyor. Kelebek markası bünyesinde de klasik koltuk takımlarının yanı sıra size farklı bir hava verecek koltuk takım modelleri de mevcuttur. Fiyatlar 3000 TL den başlayarak 15 bin TL kadar uzanıyor.

Önerilen İçerik :   Koyu Yeşil İle Uyumlu Renkler İçin Dekorasyon Fikirleri

Kelebek Mobilya L Koltuk

Kelebek Mobilya L Koltuk 

İlginizi Çekebilir: İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2021 Ne Kadar?

L koltuk alanın mesafesine göre tam oturan ve klasik koltuk takımlarından ziyade sürekli değişim isteyenler için uygundur. Görseldeki L koltuk gibi bir köşe takımı aldığınızda farklı kullanımlar ortaya koyabilirsiniz. Nasıl mı? Dilerseniz tek bir parça halinde uzun L koltuk yapın. İsterseniz parçalara ayırıp koltuklar arasında ufak sehpa alanları oluşturun. Bunu yaparken yine L koltuk modeli oluşturabilirsiniz ya da tamamen ayrı bırakabilirsiniz.

Kelebek Tv Ünitesi Modelleri

Kelebek Mobilya Tv Ünitesi Modelleri

Oturma odasını kıymetli kılan yerlerden birisi de sık kullanılan televizyonun yerleştirildiği TV ünitesi olmaktadır. Kelebek markası bu konuda gerçekten rakiplerinden çok farklı modelleri sunmaya devam ediyor. Eğer minimalist bir yerleşim istiyorsanız çok küçük yapıda ve basit dizayna sahip üniteler bulabilirsiniz. Eğer duvarı boydan boya doldurmak, tam bir görünüm elde etmek isterseniz de daha büyük ve aynı zamanda kullanışlı üniteleri de bulabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Genç Odası Takımı ve Kelebek Mobilya Yatak Odası

Kelebek Mobilya Genç Odası Takımı ve Kelebek Mobilya Yatak Odası

İlginizi Çekebilir: 2021 Vivense Yatak Odası Modelleri ve Vivense İletişim Bilgisi

Gençlere yönelik üretimler yapan birkaç markadan birisi Kelebek olmaktadır. Elbette İstikbal ya da Doğtaş gibi markaların bünyesinde de genç odaları bulunuyor. Ancak genç odası takımlarıyla bütünleşen markalardan birisi de Kelebektir. Her yaştan gencin kendisine uygun olarak bulabileceği bir takım mutlaka bulunuyor. Dilerseniz teknolojiye ayak uydurmuş takımlar dilerseniz prenses gibi hissedeceğiniz rahatlığına düşkün olanlar için parçalar bulunuyor. Her renkten uyumu yakalamak da oldukça mümkün duruyor. Yatak odası takımlarında ise daha çok yetişkinler için üretilmiş ürünler mevcuttur.

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları 

Ev dekorasyonu oluşturulurken en çok paranın harcandığı, eforun sarf edildiği alanların başında yemek odası takımları yer alıyor. Kelebek markasının bu durumun farkında olacak ki çeşitli yemek odası takımlarını müşterileri için sunuyor. Yemek odası takımları arasında alışılmış siyah ve beyaz tonları bulunuyor. Ancak bunun yanında soft ve pudra tonlarına hakim, farklı kesim ve dekorasyona sahip yemek odalarını görebilmek de mümkündür.

Önerilen İçerik :   Türkiye’nin En İyi Mobilya Markaları için 9 Öneri!

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir