Her Balkona Uygun Balkon Cam Modelleri!

Evinizin havasını değiştirecek balkon cam modelleri ile yaz, kış demeden balkonunuzu kullanmanın keyfini çıkartın. Rüzgârdan, yağmurdan ve güneşten kendinizi koruyarak dört mevsim balkonunuzda zaman geçirebilirsiniz. Üstelik kullanım kolaylığı sunan cam balkon modelleri ile alışıla gelmiş pencerelerin dışında estetik ve ferah bir görünümde yakalayabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

En İyi Cam Balkon Modelleri | 2022 Balkon Cam Modelleri Listesi

en-iyi-balkon-cam-modeli
en-iyi-balkon-cam-modeli

Balkonlar kişilerin kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bazı insanlar balkonlarını evinden dünyaya açılan bir kapı olarak görürken, bazı insanlar ise balkonlarını eşyalarını koyma ya da depolama yeri olarak görmektedir. Hangi amaçla olursa olsun balkonunuzun aktif kullanımı için birtakım önlemler almalısınız. Bu noktada devreye cam balkon modelleri giriyor. Balkon dekorasyonu için belirleyici oluyor.

cam-balkon-modelleri
cam-balkon-modelleri

Balkonu kullanım amacınıza göre balkon cam modelleri seçimi yapabilirsiniz. Balkonunuzun genişliğine göre, balkonu kullanım amacınıza göre camlarınızı seçebilirsiniz. Elbette sahip olduğunuz bütçe de seçim esnasında etkili olan bir unsurdur. Bu alanda sizlere birden fazla seçenek sunulmuştur. Sizler için hazırlanmış listede birden fazla balkon cam modeli inceleyebilir tercihinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

1- Sürgülü Balkon Cam Modelleri

surgulu-balkon-cam-modeli
surgulu-balkon-cam-modeli

Sürgülü cam balkon modelleri büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Camlar kayar zeminde hareket ettirilerek bir alanda toplanır.

surgulu-cam-balkon-modelleri
surgulu-cam-balkon-modelleri

Bu balkonunuzu tamamen açık bir şekilde kullanma imkânı sunar. Sürgülü camların temizliği de klasik camlara göre daha kolaydır.

2- Katlanır Cam Balkon Modelleri

katlanabilir-balkon-cam-modeli
katlanabilir-balkon-cam-modeli

Katlanır balkon cam modelleri güvenlik yönünden en çok tercih edilen modellerdir. Katlanır bölgelerinde kilit sistemi bulundurması nedeniyle kolayca kilitlenebilir.

katlanabilir-cam-balkon-modelleri
katlanabilir-cam-balkon-modelleri

Dışarıdan müdahaleleri engeller. Kullanım açısından da kolay kullanımı ile mevsimsel olarak rahatça kapatılıp açılabilir.

3- Pimapen Cam Balkon Modelleri

pimapen-cam-balkon-modeli
pimapen-cam-balkon-modeli

Pimapen görüntüsünden hoşlananlar için tasarlanmış bu model sizlere hem estetik güzellik hem de daha uzun süreli kullanma imkânı sunar. Pimapenlerin dayanıklı yapısı sayesinde senelerce yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Dar Balkon Dekorasyonu İle Yeni Yaşam Alanı
pimapen-balkon-cam-modelleri
pimapen-balkon-cam-modelleri

Soğuğa ve sıcağa oldukça dayanıklı olan pimapenler yaz kış ferahlık sunar.

4- Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

isicamli-cam-balkon-modelleri
isicamli-cam-balkon-modelleri

Tek cama nispeten beş kat daha fazla izolasyon sağlayıp ortamın sıcaklığını koruma özelliğine sahiptir. Isıcamlı balkon modelleri ile yazın sıcaktan kışın ise soğuktan korunabilirsiniz.

isicamli-balkon-modelleri
isicamli-balkon-modelleri

Bulunulan ortam sıcaklığının korunmasıyla da tasarruf etme olanağınızı arttır.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir