TV Kablosu Gizleme Teknikleri

Elektronik konusundaki hevesiniz sizi bir kablolar ormanında mı yaşatıyor? Modern bir evde bulunan çok sayıda kablo göz önüne alındığında, sahip olunması gereken diğer cihazlar için TV kablosu ve kablolarının nasıl gizleneceğini bulmak sinir bozucu olabilir. Ancak teknoloji tamamen vazgeçme noktasına gelinmeden önce, aşağıdaki kablo yönetimi çözümlerine göz atabilirsiniz. Görünürdeki her teli gizlemek ve evinizin organizasyonunu kalıcı olarak iyileştirmek için satın alabilir veya kendin yap fikirlerini yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Kordonları Mobilyanızın Arkasına Asın

Sarkan TV kablosu, onları en yakın mobilyanıza bağladığınızda hızla kaybolabilir. Bunu yapmak için, mobilyanızın arka kenarlarına komut kablosu klipsleri gibi net kancalar yapıştırın. Klipsler 30 saniye boyunca yerinde bastırmanız gerekecek ve bir saat sonra, bir veya daha fazla kabloyu bağlayabilir ve bunların ayaklarınızdan aşağı düzgün bir şekilde akmasını sağlayabilirsiniz. Bu kancalar, masanızdaki kabloları ve şarj kablolarını gerçekten iyi saklamanıza yardımcı olabilir.

TV Kablosu
TV-Kablosu-Gizleme-Teknikleri

Kanepenin Arkasına Yerleştirin

İnce bir kanepe ile tüm bu şarj kablolarının dağınıklığını gizleyin. Masanın dar tasarımı, herhangi bir kanepenin arkasına düzgün bir şekilde sığar ve tüm kişisel elektronik cihazlarınızı gözden uzakta şarj etmek için iki USB bağlantı noktasına sahip yerleşik bir çıkışa sahiptir. Ayrıca ek aydınlatma için bir lamba takabilir ve en sevdiğiniz dekoru masanın üzerinde de sergileyebilirsiniz. İçecekleri ve diğer sıvıları masanın elektrikli bileşenlerinden uzak tuttuğunuzdan emin olun.

TV Kablolarını Duvarın Arkasından Çalıştırın

Duvara monte bir TV’nin kablolarını gözden uzak tutmak için en iyi çözüm, kolay montajlı kablo düzenleyici kiti gibi gömme kablo plakaları kullanarak kabloları duvarın arkasına saklamaktır. TV’yi duvardan çıkar (veya TV’nizin ayarlanabilir bir kolu varsa kenara çekin ) ve daha sonra duvarın saplamasız iki bölümünü bulabilmek için bir saplama bulucu kullanmanız gerekir: biri ekranın oturacağı yerin arkasında ve diğeri daha aşağıda. Bunlar, maket bıçağı kullanarak kesimlerinizi yapacağınız, iki kablo plakası yerleştireceğiniz ve TV kablolarını duvarın içine ve dışına koyacağınız yerdir. Misafirleriniz yeni medya kurulumunuzu kablosuz bir eğlence sistemi ile karıştırabilir!

Önerilen İçerik :   4 Farklı Duvar Temizliği Nasıl Yapılır? (Videolu)

Onları Bir Çekmeceye Sığdırın

Bir komodinin çekmecesinde birkaç yaratıcı değişiklik yapmak, zemine park edilmiş, kablolarla dolup taşan hantal bir elektrik prizinin göze batan sıkıcılığını ortadan kaldırabilir. Elektrikli matkabınıza takılı bir delik testeresi ucuyla, bir duvar prizinin yakınında bulunan komodinin arka paneline bir delik açın. Ardından, anahtarlı uzatma kablosunu delikten geçirin ve anahtarlı uzatma kablosunun arkasını çekmecenin içine monte etmek için çift taraflı yapışkan kullanın. Elektronikleri uzatma kablosuna takarken, her aygıtın çekmecede şarj olurken dinlenmesi için bir alan yaratın.

Kordonları Boruya Yerleştirin

Ofisinizdeki bilgisayarlar, monitörler, telefonlar, yazıcılar ve günlük olarak kullanılan diğer cihazlar için kablo karışımını yönetemiyor musunuz? Kablo toplayıcılar aynı zamanda en iyi kablo yönetimi çözümlerine yönelik en iyi seçimdir – masanızdan sarkan tüm gevşek kabloları birleştirmenin kolay bir yolunu sağlar. Onları ellerinizde bir araya toplayın ve iki ayak uzunluğundaki esnek köpük boru parçalarını tellerin etrafına sarın ve onları daha büyük bir tane haline getirin ve kaosu en aza indirin.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir