Tepe Home Bahçe ve Balkon Ürünleri ile Dekorasyon

Tepe Home, ev dekorasyonu konusunda kişilere çeşitli dekor malzemesi satan markalardan birisidir. Kişilerin çeşitli ürünleri marka mağazalarında rahatlıklı bulması mümkündür. Yapması gereken tek şey ise oluşturacağı dekorasyona uygun ürünler bulması ve sipariş etmesidir. Peki gerek ev gerekse açık alanlarda sık sık zaman geçirilen bahçe ve balkon ürünleri ile dekorasyonunuzu planladınız mı? Balkonlarınızı güzelleştirebileceğiniz ürünleri ve bu konuda dikkat etmeniz gerekenlerdem bahsedeceğiz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Tepe Home Neler Satıyor?

Dekorasyon ve ev yaşamı ürünleri satan diğer bilinen mağazalara göre daha geniş bir skalaya sahiptir. Sadece bilinen koltuk takımları vs değil aynı zamanda kumaş gibi çeşitli ürünleri mevcuttur. Temelden evinizi ya da bahçenizi düzenleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ufak dekorasyon malzemelerinizi de rahatlıkla bulabilirsiniz. Elbette burada önerimiz eksikse temel parçalarınızı (koltuk, perde, halı, dolap vs.) aldıktan sonra ufak parçalara geçmeniz olacaktır.

Tepe Home Neler Satıyor?
Tepe Home Neler Satıyor?

İlginizi Çekebilir: Kuruyan Çimler Nasıl Canlanır? Çimlere Ne Yapmalı? 

Sitesi incelendiğinde Tepe Home kategorileri arasında:

 • Oturma odası,
 • Yatak odası,
 • Genç & Bebek odası,
 • Bahçe ve balkon dekorasyonu,
 • Home ofis,
 • Banyo,
 • Duvar dekor,
 • Ev tekstili,
 • Mutfak bulunur.

Çok geniş kategorilere yön vermesi neticesinde ihtiyacınız olan birçok ürünü buradan bulmanız muhtemeldir. Elbette hayalinizdeki dekorasyon için çabuk karar vermeden diğer markaları da araştırabilirsiniz.

Tepe Home Mağazaları Nerede Var?

Gelişmişliği neticesinde mağazalarının sayısı gün geçtikçe artan markanın ulaşım noktaları geniştir. Sadece mağazalar değil internet üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Mevcut mağazaları:

 • Ataköy- İstanbul
 • Buyaka AVM – İstanbul
 • Bilkent – Ankara
 • Ege Park – İzmir
 • Eskişehir Mağaza

Tepe Home Mağazaları Nerede Var?

 • Gaziemir – İzmir
 • İzmir Balçova Mağaza
 • İstanbul Yolu- Ankara
 • İdealtepe -İstanbul
 • Masko – İstanbul
 • Panora AVM – Ankara gibi devamında da birçok mağaza bulunur. Mağazalarımız sekmesinden diğerlerine de ulaşabilirsiniz.
Önerilen İçerik :   Kuruyan Begonvil Nasıl Canlandırılır?

Bahçe ve Balkon Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Tepe Home Teşhir Ürünleri ile Dekorasyon

Bahçe ve balkonunuzu dekore etmeden önce temel yapının sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Örneğin balkonunuzun duvarları boya ya da ekstra bir işlem gerektiriyor mu? Dekorasyonu bu temeller üzerine kuracağımızdan dolayı mutlaka sağlamlaştırma yapmalısınız. Bahçenizde de aynı şekilde bu aşamaları izleyiniz.

Daha sonra Tepe Home ya da farklı bir mağazadan değerlendirebileceğiniz ürünleri inceleyin. Örneğin eğer teras gibi geniş bir balkona sahipseniz ya da bahçeniz için masa ve sandalyeler düşünebilirsiniz. Mağazanın teşhir ürünleri arasında bulunan bu masaları alanınıza uygun hale getirebilirsiniz. Genellikle balkon ve bahçelerde hasır görünüme sahip eşyaların daha çok yakıştığı bir gerçektir. Özellikle çiçek ve yeşillikle birlikte daha doğal görünüm elde edebilirsiniz.

Bahçe ve Balkon Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Tepe Home Teşhir Ürünleri ile Dekorasyon 

İlginizi Çekebilir: 7 Adımda Pratik Bahçe Dekorasyon Fikirleri 

Balkon dekorasyonun da daha çok katlanabilir masalara ya da köşe modellerine yönelebilirsiniz. Balkon köşesine oturtabileceğiniz bir eşya alandan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Aynı zamanda balkon demirliklerini de değerlendirmelisiniz. Köşe ya da duvar renginizle uygun olacak şekilde boyabilirsiniz. Son olarak balkon demirlerini değerlendirmenin yöntemi uzun çiçekleri bu demirlere dolayarak yeşillikler arasında bir görüntü oluşturmak olabilir.

Tepe Home Bahçe Mobilyaları Neler?

Tepe Home bahçe mobilyaları arasında ilk olarak karşımıza masa ve sandalyeler çarpıyor. Klasik sandalye görüntüsünden hoşlanmayanları ise daha farklı modeller bekliyor. Therapy Chair olarak adlandırılan görseldeki sandalyeler ile daha modern bir görünüm elde etmek ister misiniz? Üstelik fazla yer kaplamadığından dekorasyon çeşitliliği de sağlayabilirsiniz. Yanına ya da sandalyeler arasına ufak bir masa koyabilirsiniz. Böylece dekorasyonunuz da tamamlanabilir. Sandalyelerinizin yapısı uygunsa sonradan renginde de değişime gitmek mümkündür.

Tepe Home Bahçe Mobilyaları Neler? 

Bahçe dekorasyonu çok alışık olunmayan bir noktadır. Halbuki tercih edebileceğiniz ufak dekorasyon ürünleri mevcuttur. Bahçe girişinize asabileceğiniz ‘garden’, ‘welcome’ yazılı ufak dekorasyon ürünleri alanınıza farklı bir hava katacaktır. Aynı zamanda gelen misafirlerilerinize de güzel bir görünüm sunabilir. Uygun fiyatlı olmaları ise bütçe konusunda sizleri zorlamayacaktır.

Önerilen İçerik :   Balkon Duvarı Ne Renk Olmalı?

 

 

YORUMLAR

 1. Çok güzel bilgiler.Bahçe dekorasyonu yapmadan önce kesinlikle bu siteye uğramak lazım.Birde tepe mobilyaya bakmalı.Süper şeyler var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir