Çilek Mobilya Tarihi ve 2021 Genç & Çocuk Odaları

Çilek mobilya, 1996 yılından günümüze gerek Türkiye gerekse dünya çapında ilerleyerek marka değerini büyütmüştür. Mobilya üretimi noktasında özellikle marka ile özdeşleşmiş parçaları ile bulunuyor. Çilek denildiğinde ilk olarak akla gelen bebek, çocuk ve genç odaları ile sınırları aşarak satışlarına devam etmektedir. Sitesinde de duyurduğu zaman krokisi ile her yeni yıl ile gelişmeyi sürdürdükleri görülüyor. Eğer bebek ya da genç odası arayışınız varsa ilk olarak bakabileceğiniz markalar arasında bulunuyor.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Çilek Mobilya Ne Zaman Kuruldu?

Takvimler 1996 yılını gösterdiğinde Çilek mobilyanın aile şirketi olarak kurulup ilk üretimini gerçekleştirdiği görülüyor. İlk üretim yılının çok da eskiye dayanmamasına rağmen aslında bu şirketin kısa sürede ilerleyeceği de hesaplanıyordu. Doğru planlamalar ile birlikte kurulduğu yıl içerisinde ilk ihracatlarını Ukrayna’ya yaparak Türkiye sınırları dışına taştığı görülüyor.

Çilek Mobilya Ne Zaman Kuruldu? 

İlerleyen yıllarda Çilek mobilya, Türkiye sınırlarında kalmayarak yurt dışı ile çalışmaya devam etti. Şirketini büyütürken yönetim kurulunu İstanbul’a taşıyarak hedeflerini büyüttü. Ortaya koyduğu çalışmalarında ‘güvenirlik, rahatlık ve konfor’ anlayışını sürekli vurguladı. Ortaya çıkardığı ürünleri ve sürekli gelişimi hedeflemeleri ile birçok ödül de aldı.

Çilek Mobilya Satış Noktaları Nereler?

Çilek Mobilya Satış Noktaları Nereler? 

Sürekli gelişen ve büyüyen mobilya markası günümüzde Türkiye’nin her şehrinde satışlarını gerçekleştirmektedir. Gerek mağazacılık gerekse internet satışları sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanmaya çalışmaktadır. Sadece ülkemiz sınırlarında değil, dünya çapında da bir Türk markası olarak devam etmektedir. Bugün bakıldığında 5 kıta ve tam 71 ülkede satışlarını sürdürerek global bir marka değeri olduğunu kanıtlamaktadır.

Çilek Mobilya Yatak Dizaynı Konusunda Oldukça İddialı!

Çilek Mobilya Yatak Dizaynı Konusunda Oldukça İddialı!

Kurucularının başlangıç noktasında hedefledikleri arasında çocukların hayal dünyasını yansıtacak şekilde ürünler ortaya koymak yatıyordu. Günümüzde yatak dizaynları incelendiğinde arabalı figürler, farklı dizaynlar görebilmek mümkündür. Böylece çocuk odası dekorasyonu yaparken ebeveynler çocukların hayal dünyasını destekleyecek şekilde değişiklikler yapabilmektedir. Üstelik fiyatları da diğer markalara nazaran pahalı da değildir.

Önerilen İçerik :   Yeni Trend IKEA Genç Odası Takımları

Kelebek Genç Odası mı Çilek Mobilya Genç Odası Takımı mı?

Kelebek Genç Odası mı Çilek Mobilya Genç Odası Takımı mı? 

İlginizi Çekebilir: 2021 Kelebek Mobilya Satış Kategorileri Neler? 

Genç odası denildiğinde akıllara Kelebek mobilya da gelmektedir. Kelebek mobilya nazaran daha az seçenek sunabilmektedir. Genelde genç ve bebek odası denildiğinde Çilek markasının tercih edildiği görülmektedir. Ancak burada önemli olan müşterilerin kafasındaki dizayn ve dekorasyon olmaktadır. Tamamen eğlenceli ya da gençlerin olgunluğunu yansıtacak parçaları seçerek her iki markadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Çocuklarınızı Çilek Mobilya Arabalı Yatak ile Mutlu Edebilirsiniz

Çocuklarınızı Çilek Mobilya Arabalı Yatak ile Mutlu Edebilirsiniz

Çocuk odası denildiğinde akıllara ilk olarak dizaynı ile öncü olunan arabalı yataklar gelmektedir. Sadece erkekler değil kızlar için de rahatlıkla tercih edilebilecek bu yatak modelleri konforu da beraberinde getiriyor. Eğer arabaya düşkün bir çocuğunuz varsa mutlaka beğenecektir. Belirli yaş gruplarına hitap eden bu modellerin birçok renk ve desende üretimi yapılmaktadır. 4.500 TL ile başlayan fiyatlar 7.000 TL ye varana kadar ilerlediği görülmektedir.

Çilek Mobilya Yumurtlayan Yatak ile Kullanışlı Ortam Yaratabilirsiniz

Çilek Mobilya Yumurtlayan Yatak ile Kullanışlı Ortam Yaratabilirsiniz

Yumurtlayan yatak olarak da adlandırılan yatak modelleri yatağı genişletmek gerektiği zamanlarda çocuğun yanında yatmak isteyen ebevenyleri düşünerek tasarlanmıştır. Standart yatak boyutunu arttırmak adına alt tarafından çıkarabileceğiniz ek yatma alanı sayesinde alanı büyütebilirsiniz. Böylece bir kişilik olan yatak iki kişiye çıkabilmektedir. Üstelik herhangi bir ek parçaya ve zahmete gerek kalmadan elde etmeniz mümkün olacaktır.

Çilek Mobilya Bebek Odası Dekorasyonu

Çilek Mobilya Bebek Odası Dekorasyonu 
Çilek Mobilya Bebek Odası Dekorasyonu

İlginizi Çekebilir: Minimalist Kız Bebek Odası Tasarımları Nasıl Yapılır? 

Doğmuş ya da doğacak olan bebeğinize özel odalar oluşturabilirsiniz. 3 farklı modelin internet sitesi üzerinden yayınlandığı takımlar farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Özellikle açık renk kullanımı talep ediyorsanız inceleyebileceğiniz takımlar arasındadır. Sadece rengi değil zarif kesimleri ve dizaynları ile Çilek mobilya bu noktada çok beğenilmektedir. Dilediğiniz ürünü mağazalarından ya da internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Minimalist Kız Bebek Odası Tasarımları Nasıl Yapılır?

 

 

YORUMLAR

  1. Çocuk odası hazırlama dekorasyon öncesi Siteniz bize baya bi yol gösterdi nelere dikkat etmeli renk seçimleri Bizler için çok önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir