Eviniz İçin Muhteşem Merdiven Duvar Dekoru Fikirleri

Merdivenler çok katlı evlerin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Bununla birlikte, merdivenlerin etrafındaki dekor nadiren ciddiye alınır veya birkaç standart seçeneğin ötesinde keşfedilir. Merdivenlerinizin yerleşimi, basamak sayısı veya tasarımı ne olursa olsun, her zaman güzelleştirilmeyi bekleyen boş bir duvar tuvali vardır. Farklı merdiven duvarı dekorasyon fikirlerini sizler için hazırladık.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Merdiven Duvar Dekoru İçin Resim Çerçeveleri Güvenli Bir Bahistir

Oturma odası ve hatta merdiven büyük ölçüde nötr renkler kullanılarak tasarlanmıştır, bu da merdiven duvarındaki renkli çerçevelerin göze son derece hoş gelmesini sağlar. Sade bir merdiven duvarı dekoru tercih ediyorsanız, çerçeveler sizin için belki de en uygulanabilir seçenektir.

Eviniz-İcin-Muhtesem-Merdiven-Duvar-Dekoru-Fikirleri
Eviniz-İcin-Muhtesem-Merdiven-Duvar-Dekoru-Fikirleri

Hayattan Daha Büyük Çerçevelerle Merdiveninize Biraz Drama Katın

Bu kadar süslü ve klasik bir merdiven, onu uygun bir şekilde tamamlayan duvar dekorunu hak ediyor. Bu güzel merdiven, şık beyaz ve altın çizgili bir duvar kağıdının kullanımıyla zenginleştirilmiştir. Hayattan daha büyük dekoratif çerçeve, merdivenin zarafetine ince bir drama katıyor. Bu, merdiven duvar dekoru için çerçeveleri kullanmanın, minimal ama şık tutmanın başka bir yoludur.

Tasarımcı Işıkları Harika Merdiven Duvar Dekoru Oluşturuyor

Bu kadar şık bir modern merdiven tasarımı, aynı derecede şık bir duvar dekorunu hak ediyor. Açık gri duvar, ışıklar gibi dekoratif unsurlar için harika bir tuval oluşturuyor. Bu tasarım ışıklar sadece harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda merdiven duvarında ilginç bir desen oluşturarak çarpıcı bir etki yaratıyor.

Merdiven Duvar Dekoru Olarak Kare Desenli Jali

Bu minimal merdivenin duvar dekoru için dekoratif bir jali, farklı bir boyut ve merdiven tasarımını tamamlayan güzel bir etki katıyor. Ayrıca merdiven çevresinde havalandırma sağlama gibi işlevsel bir faydası da var. Duvardaki minimal resim çerçeveleri çekiciliğe katkıda bulunuyor.

Önerilen İçerik :   İkinci El Beyaz Eşya

Küçük Saklama Dolapları Fonksiyonel Merdiven Duvar Dekoru Oluşturuyor

Tüm merdivenlerin yanında mükemmel bir duvar yoktur, ancak her zaman biraz güzelleştirme için alan vardır. Kavisli merdiven boşluğunu destekleyen duvar, biraz depolama alanı eklemek için harika bir yol olabilir. Bu duvar dolaplarının yüzeyleri dekor sergilemek için kullanılabilir.

Basit Bir Açık Raf Klasik Bir Merdivenin Güzelliğine Katkıda Bulunabilir

Merdiven duvar dekoru için bu sevimli raf gibi güzel görseller kendi cazibesine sahiptir. Açık raflar için yer açmak son derece kolaydır. En küçük merdivenlerde bile, bibloları tutacak basit bir raf için bir açı veya köşe bulmayı başarabilirsiniz.

Açıkta Kalan Tuğla Duvar Tek Başına Merdiven Dekoru Olarak İşe Yarıyor

Merdiven duvarınızda değişiklik yapmaktan çekiniyorsanız, kendi içinde dekoratif bir duvara sahip olmak harikalar yaratabilir. Açık tuğla duvarlar modern görünür ve her alana rustik bir cazibe katar. Uçtan uca açık tuğla duvar ve basamaklar boyunca uzanan tavan aydınlatması ile bu merdiven ihtiyacı olan tüm duvar dekoruna sahip.

Duvar Çıkartmaları Çağdaş Bir Merdiven Duvar Dekoru Fikri Oluşturuyor

Öncelikle, arkadaşlarınız geldiğinde takılmak için mükemmel bir yer olan bu havalı yatak odasına bayıldık. Yatağa çıkan merdiven, tasarımıyla ustaca düşünülmüş. Merdiven duvarlarınızı süslemek için mekanın genel temasına uygun duvar çıkartmaları kullanabilirsiniz. Atlas esintili çıkartma, seyahat tutkunlarının mekanı için harika bir seçim.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir