İkea Saklama Ünitesi Kullananlar 2021

İkea saklama ünitesi kullananlar arasında genellikle yapılan yorumları sizler için derledik. Küçük bir fotoğraf gördüğünüzde ürün daha büyük bir kişiyi bekliyor, boyutları kontrol etmeniz gerekiyor. Kutular da çok derin değil ama ürünleri beğendim Aldı BN çok komik vs kaliteli sadece 2 yan üründen duvara yerleştirilmesi ve kullanılması gereken bir stop sistemi yok

Bir tarafta 2 tane uzun ama hafif çatlak var, ama bebeğimi seveceğim bir çıkartmayla kapatırsam ne olacağı umurumda değil, çünkü bu fiyata bu ürüne sahip olduğum için çok mutluyum. Her kutuyu farklı renklerle aldım, çok şıktı. Teşekkür ederim.?

Ürünleri çok güzel. Çocuğumun odası için almıştım. Oyuncak toplamak için. Ayrıca satıcı arkadaşlarımın ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Kırık bir kargoda bir raf kırıldı ve ben teklif etmeden yenisini gönderdiler. Tavsiye ederim.

İkea saklama ünitesi kullananlar
İkea saklama ünitesi kullananlar

Plastik malzeme ürünleri tıpkı Ikea gibi güzel… ahşabın üzerinde bir yerde göçük var, sanırım kargonun başına gelebilir… İç kesimden geldiği ve küçük bir göçük olduğu için iade etmedim… ayrıca ödül için teşekkür ederim

İkea saklama ünitesi kullananlar arasındaki diğer bir yorumda ise aynı ürünün adını söylemeyeceğim başka bir markasını almanıza gerek yok.. daha kaliteli fiyatlar da çok uygun. Kutuları olan bir ekip olarak gelmesi güzel… Tavsiye ettim. Teşekkür ederim ..

Bu ürün çok güzel ve kullanışlı renk çekmeceleri açık ve güzel ambalajı da çok iyi bu dükkan kibar ve ilgili ayrıca ürün 2 adet hediye olarak gönderiliyor Finalde teşekkür ederim

Ürün kurulumu oldukça basittir. Konforlu kalite ve ürünler. Çok fazla yer kaplamamasına rağmen, içinde büyük bir sepete çok fazla oyuncak yükleyebilirsiniz. Ayrıca ödül için teşekkür ederim.

İkea saklama ünitesi kullananlar arasındaki diğer bir yorumda ise; şarjlı egzersizlerle 10 dakika içinde topluyorum. Dolapta sorun yok, sadece oldukça sivri bir köşe parçası, ince bir zihinle halledilebilirler. Sepet ayrıca sağlam ve dayanıklı görünüyor

Önerilen İçerik :   En Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

Kolayca monte edilen malzeme yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır, hemen bir elektrikli tornavida ile monte edilebilir, sadece sepet IKEA gibi yüksek kaliteli bir plastik değildir. O bir sürü oyuncak.

Onu kurmak hiç de zor değil. Bir yıldız tornavida ile işlem tamamlanır. Bu ürün çok rahat, güzel ve şık. Çocuğum da onu çok seviyor ve oyuncakları hemen çıkarıyor yerleştiirdi.biz beğendik.

İkea Saklama Ünitesi Kullananlar Olumlu Yorumlar

Bunu satın almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kurulumu kolay, her şey gelmeye hazır. Bu benim çocuğumun sevdiği çok yararlı bir ürün. Iletişim dükkanı çok iyi, teşekkür ederim..

Görsel olarak görüldüğü gibi, üzerinde oyuncaklarla oynayan oda için aldığımız yükseklik ve yüksek ama kullanışlı ama kullanışlı olanlar bizim için bir kayıptı.

İkea saklama ünitesi kullananlar arasındaki diğer bir yorumda ise Ürünüm ilk başta yanlış görünüyordu, ancak mağaza personeli çok ilgiliydi ve doğum günü verdiler ve kurulum da çok basitti. Çok kaliteli ürünlerden çok memnunuz.

Ürün tam olarak ne olduğunu. Bu fiyata çok güzel. 2 Küçük, 2 büyük çekmeceden aldım. Kızımın dünya oyuncaklarını topladı, ki bu çok rahattı. Teşekkür ederim..

Ürün fotoğrafları gösterilen. Kaliteli çekmece iyidir. 2 küçük küçük çekmece aldık. Oyuncakları paketlemek için idealdir. Çok ilgilenen satıcılar.

İkea trofast saklama ünitesi kullananlar

Çocuk odalarını depolama üniteleri ile düzgün bir şekilde saklayın çocuk oyuncakları

Trofast depolama birimi, seçtiğiniz renk kutusu ve boyutuyla farklı boyutta bir çerçeveyi birleştirir. Çocuklarınız ve oyuncak koleksiyonları büyüdükçe ve değiştikçe bir kombinasyon oluşturmak veya eklemek kolaydır. Buna ek olarak, kutular da oyuncakların oradan taşınmasını kolaylaştırıyor.

Oyuncak toplarken eğlenin.

Çocuğunuzun odası aniden evdeki en dağınık oda olabilir. Bu nedenle çocuk odası temiz kalır, pratik bir depolama çözümüne ihtiyacınız olabilir.

Önerilen İçerik :   Ferah ve güzel bir okuma odası için dekorasyon önerileri

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir