İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2021 Ne Kadar?

İstikbal koltuk takımı, günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Peki İstikbal koltuk takımı fiyatları 2021 ne kadar? Koltuk takımları salonların vazgeçilmez parçaları arasındadır. Alacağınız bir koltuk takımı ile yaşam alanınızda büyük bir konfor sahibi olabilirsiniz. Mevcut odanızın yapısına göre fiyatları inceleyip karar verebilirsiniz. Gelin birlikte listeye göz atalım.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2021

Koltuk takımları farklı firmalar tarafından üretilerek satışa sunuluyor. İstikbal ise senelerdir sektörde yer alması ile güven kazanıyor. Müşterilerine her eve uygun modelleri sunan İstikbal, çok sayıda koltuk takımına sahiptir. Fiyatların belirlenmesinde:

  • Koltuk modelinin hangi yıl üretildiği,
  • Kullanılan malzemeler,
  • İşçilik,
  • Koltuk takımının sahip olduğu parça sayısı,
  • Modelin boyutu etkili oluyor.

1- Pera Koltuk Takımı

Pera Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı denildiğinde ilk olarak site üzerinde Pera koltuk takımı müşterileri karşılıyor. Pera koltuk takımı, keskin hatları seven müşterilerini memnun ediyor. İlk olarak yüksek ayakları ile göze çarpan bu modelin yapısı oldukça modern duruyor. İkinci sırada ise yüksek modellerin özellikle temizlikte avantaj sağlaması da bir artı olarak ortaya çıkıyor. Koltuk takımı, fazla yer kaplamaması da salonlarda yer almasına sebep oluyor. Modelin fiyatı toplamda 11.500 TL olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Berjer Dekorasyon Fikirleri 

2- Canyon Koltuk Takımı

Canyon Koltuk Takımı

Canyon koltuk takımı, renkliliği sevenler için tasarlanmış. Takım içerisinde koltuk ayakları bakır renk ile buluşuyor. Koltuk ayaklarını kırlentler takip ederek şıklığı giderek arttırıyor. Kırlent sayısını çok tutarak modern bir görüntüyü hedefleyen bir takım. Tercihler arasında yer almasında yine yüksek koltuk ayakları etkili oluyor. Koltuk takımının fiyatı ise 11.526 TL ile 12 taksit sunuyor.

Önerilen İçerik :   Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

3- Gold Deluxe Koltuk Takımı

Gold Deluxe Koltuk Takımı

Salonunda sadece oturmanın keyfini değil, şıklığı da yakalamak isteyenler için: Gold Deluxe! Altın renk koltuk ayakları, koltuk kenarındaki detaylar ile oldukça şıktır. Şıklığını yüksek görünümü ve keskin görüntüsü ile de tamamlıyor. Bununla birlikte tek renk değil iki rengin uyumunu yakalamak isteyenler için seçenektir. Görselde antrasit ve kırmızı rengin uyumunu görebilirsiniz. Bu İstikbal koltuk takımı fiyatı ise 8.300 TL olmaktadır.

4- Rustik Deluxe Koltuk Takımı

Rustik Koltuk Takımı

Rustik olarak adlandırılan bu model birçok detayı içinde barındırıyor. Müşterileri ilk olarak koltukların sert görüntüsü karşılıyor. Halbuki, oturunca hissedeceğiniz rahatlık bambaşka olacak. Rahatlığın yanı sıra görsel olarak da bir şölen sunuyor. Koltuk takımında kırlentlerin işlemeleri geçmiş zamanların havasını odanıza taşıyor. Kırlentlerin işlemelerini koltuk takımının kenarlarındaki çizgiler tamamlayacaktır. Koltuk takımı 11,172 TL olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Televizyon Arkası Dekorasyonu 

5- Misty İstikbal Koltuk Takımı

Misty Koltuk Takımı
Misty İstikbal Koltuk Takımı

Misty, İstikbal koltuk takımı arasında yeni yerini almıştır. Koltuk takımı incelendiğinde sadelikten yana olanların tercihi olmaktadır. Karmaşadan uzak sadece renklerin uyumu ile buluşan bu takım oldukça güzeldir. Standart parçalara sahip koltuk takımının fiyatı ise 11.646 TL olmaktadır.

İstikbal Mobilya Ne Zaman Kuruldu? İstikbal Ne Zaman Satmaya Başladı?

İlk olarak İstikbal koltuk takım modellerini incelediğimize göre gelin birlikte İstikbal’in kuruluşuna göz atalım. İstikbal, 1957 yılında kurulmuş bir marangozdur. Marangoz olarak başlayan bu süreçte ilk olarak kapı pencere üretimi yapmıştır. 1980li yıllara kadar süren bu durum sonrası mobilya parçaları üretimine başlayarak sektöre ilk olarak giriş yapmışlar. Çünkü giderek artan talep onları bu yöne sürüklemiş.

İstikbal Mobilya Ne Zaman Kuruldu

Daha sonra artan taleplere karşılık verebilmek adına marangozlarını büyüterek devam etmiştir. Çünkü oluşturduğu kaliteli parçalar müşteriler tarafından giderek sevilmeye başlamış. Sonuç olarak günümüze geldiğimizde Kayseri’de başlayan yolculukları dünya çapında yayılmasına sebep oldu. 54 yıllık tecrübelerini artık sadece üretim değil aynı zamanda satış konusunda da ilerletmeye devam ediyor. Tasarım harikası koltuk takımlarını ve birçok kategori parçasının satışını devam ettiriyor.

Önerilen İçerik :   Geniş Ailelere Büyük Salon Dekorasyonu Tavsiyeleri

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.