Kanepenin Kadifesinden, Chesterfield İhtişamına

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Kanepenin Kadifesinden, Chesterfield İhtişamına

Özellikle mobilyalarda kadife döşemelerin ne kadar harika olduğunu elbet biliyorsunuzdur. Yumuşaktır, sofistike ve düşük ışıkta bile muhteşem bir şıklığa sahiptir. Ayrıca, herhangi bir alanı daha lüks ve bir arada daha uyumlu hissettirebilir. Mobilya piyasada arayarak bulabileceğiniz pek çok model seçenekleri ile bütçenize uygun olarak, yaşam alanlarınızda dekorasyon yapabilirsiniz.
Alçak ve geniş bir koltuğa sahipseniz saatlerce üstünde rahatça yatabilirsiniz, ayrıca yumuşak kadife kılıflarla kaplı yastıkları koltuğunuzun üstüne ekleyebilirsiniz. Bu konuda tarzınız ne olursa olsun size birçok tercih sunan tonlarca renk seçeneği mevcuttur. Maksimum konfor sağlayabilen, rahat köpük dolgulu ve kuş tüyü kaplamalı yastıkları tercih edebilirsiniz. İnce zarif görünümlü, sırt kısmı açık pastel tonlarda koltuğunuza, şık ve sempatik durabilecek pembe renk ekleyin ve asla ayrılmak istemeyeceğiniz sevimli bir koltuğa sahip olun.460X 270X XCXCPWCZBT7132020163423 7

Oturma odanıza tüm rahat ve zarif hisleri verecek, bütçenize uygun tasarımda bir koltuk arıyor olabilirsiniz. Alanınıza uygun bir görünüm bulmak için bizim önerimiz, sade renklerde bir döşeme ve üç ayaklı seçenekler arasından tercih yapmanız olacaktır. Retro ile modern buluşma noktası tercih edeceğiniz koltuk modelleri, oturma odanızın en önemli parçası olacak. Eğimli şekil, ahşap ayaklar ve püsküllü döşemeyle birleştirilen mükemmel simetrik bir görünüm yaratabilirsiniz ve bu, retro bir kafede olduğu kadar yeni yılda oturma odasında da mükemmel olacaktır.

Kraliçelere Layık bir kanepe; Chesterfield

Chesterfield
Chesterfield

Derin düğmeli tafting, yuvarlatılmış kolçaklar ve parlak bir tırnak ucu süslemesi, bu kanepenin lüks görünmesini sağlar. Bu görünümü hazır mobilya olmasını asla beklemezsiniz. Genellikle ağır başlı koyu tonlar hakimdir, Bizler özellikle koyu grinin sessiz ve sofistike olmasını seviyoruz.

Yatağınızdan Vazgeçebilirsiniz


Bu şık, ışıltılı kanepe, alanınızı yepyeni bir seviyeye taşıyacak. Kıvrılmış kollar ve hafifçe eğimli deve sırtlığı ona şık bir görünüm verir, ancak ona bakınca hemen rahat olabileceğinizi düşünemezsiniz. Kalın, kuş tüyü dolgulu koltuk minderi ve pelüş sırt minderi, neredeyse yatak yerine, kanepede uyumak istemenizi sağlar.Bu kanepe tamamen kendine özgü bir tarzı var diyebiliriz. Yuvarlatılmış köşeler, püsküllü sırt ve harika renk seçenekleri ile oturma odanızda eksik olan vintage esintisini oluşturacak bir parça. O sert görünümlü köşeye ne kadar rahat yaklaşacağınızı bir hayal edin.

Önerilen İçerik :   Salon Dekorasyon Fikirleri ile Fark Yaratın

Benzetmelerden Çekinmeyin

Küçük alanlar ve bütçeler de Chesterfield kanepeleri hak etmek için yetersiz kalabilir ve bu da biraz canınızı sıkabilecek durum olabilir. Fakat İki destek yastığı ile denge sağlanmış basit bir kare iskeletiyle ve Chesterfield gibi ahşap ayaklara sahip olabilecek. Kanepe modellerini benzetebilirsiniz. Arka sırtlıkta Düğmeli püsküllü bir şekilde gözükecek büyük parçalı yastıklar, alt oturma bölümünde dolgunluğu ön planda olabilecek bir tarzla bu iş olabilir diyebiliriz, böylece bir sonraki televizyon keyfinizi çok daha farklı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir