Bellona Oturma Grupları ve Fiyatları 2021

Yeni sezon Bellona oturma grupları ve fiyatları noktasında hazırladığımız bu içerikte oturma odalarına ve salonlara ren katacağınız takımları bulabilirsiniz.

Salon veya oturma odanıza güzel bir oturma grubumu arıyorsunuz? Salonunuz küçük ancak gösterişli görünmesini mi istiyorsunuz? Oturma odanızın salon gibi geniş bir ortama dönüşmesini mi istiyorsunuz? Bu sorularımızın birine cevabınız evetse yeni sezon oturma grubu modelleri sizin için oldukça önemlidir. 2021 yılında en çok tutulan Bellona oturma grupları ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Bellona Salon Takımları 2021

Bellona her zaman olduğu gibi 2021 yılında da trendlerine salon takımları ile devam ediyor. Son zamanlarda yine ürünlerine harika tasarımlar ekleyen Bellona en son trendini alegro salon takımı olarak satışa sunmuştur. Aşağıdaki resimde olduğu gibi salon takımı çokça tercih edilmeye başlandı.

Alegro salon takımı
Bellona oturma grupları

Bellona alegro salon takımı fiyatları

Bellona alegro salon takımı fiyatları ortalama ; şuan için 15.750,00 TL. 1 tane üçlü yataklı, 1 tane üçlü sabit ve 2 tane berjerden oluşan modelin fiyatı ise ; 18.505,00 TL

Bellona Alegro Salon Takımı Özellikleri

Alegro salon koltuk Takımı son yıllarda yoğun talep gören Chester tarzda tasarlanmış olup, ürüne özgü detaylar ve uygulamalar ile son derece şık bir koltuk takımı olarak tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Yeni modelimizin sırt kısmında yer alan makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları üçlü ve ikili koltuk kollarında da devam ettirilerek zengin ve gösterişli bir çizgi oluşturulmuştur. 

Bellona salon takımı Chester tarzına uygun biçimde tasarlanan P kol yapısı alt bazadan başlayan ve kol yanında devam eden ahşap klapa ile bütünleşerek son derece görkemlidir..

Şık detaylar ile bezeli yeni modelimizin tüm ünitelerinde doğal ahşap malzemeden yapılmış klapalar, modern formlu ahşap ayaklar ile birleşerek ürüne estetik bir hava kazandırmıştır.

Önerilen İçerik :   Evinizi Düşük Bütçeyle Dekore Etmek İçin Harika Fikirler

Yeni modelimizde üçlü yataklı ve üçlü sabit olmak üzere iki adet üçlü ünite alternatifi bulunmaktadır. Yataklı üçlü koltuk ünitesinde iki parçalı çalışan tek-yat mekanizması ile tüketicilerimize yatak fonksiyonu da sunulmuştur.

Alegro üçlü koltuk ünitesi ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak son dönemlerde oldukça trend olan peluş kırlentler de kullanılmış olup, ürünümüzün modern salon takımı inşası kullanılmıştır..

Bellona Oturma Odası Takımları

Bellona Oturma Grupları
Bellona Oturma Grupları

Herkesin evinde çokça zaman geçirdiği odalar arsında oturma odaları yer alır. Bu yüzden oturma odası mobilyalarının oldukça konforlu ve göze hitap etmesi gerekiyor. Bellona da 2021 yılında bu özelliklerde satışa sunduğu Erica lüks takım modelini müşterilerine sunmuştur. Eğer fiyatını da merak ediyorsanız hemen söyleyelim: 8.500 tl den başlayan fiyatlarla satışlar devam etmektedir.

Bellona Köşe Takımları

bellona köşe takımı
Bellona Köşe Takımı

Bellona 2021 yılında en çok satış yaptığı ürünler arasında köşe takımları yer alıyor. Her tarza ve bütçeye uyan köşe takımları evlerinize renk katacağına inanıyorum. Ayrıca en çok tercih edilenler arasında yer alan Bellona marses köşe takımı noktasında almanızı tavsiye edebilirim. Özellikleri arasında konforlu ve fonksiyonel olması öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Fiyatlarına baktığım zaman bellona köşe takımları indirimli olarak 9.000 tl civarında olduğunu görüyorum.

Bellona oturma grubu yorumları

Son bölümde de sizlere Bellona oturma grupları hakkında kullanıcıların yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte kullanıcıların yaptığı bazı yorumlar.

AYŞE: Annemin koltuk takımı ihtiyacı İLE bir kaç mağazaya girdik #BellonaMobilya mağazasında yatak olan 3+3+1+1 bir takım yatak olma özelliği olan kullanışlı takım için 3.700 tl ay sonuna kadar geçerli bir fiyat aldık inanın takım çok rahat ve gösterişli biz sipariş verdik gelmesini bekliyoruz renk seçeneği de var daha ne olsun diyebilirim.

Önerilen İçerik :   Duvarlarınızı Beyaza Boyamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Fatma: özellikle # Bellona oturma grupları ve koltuk takımında en iyileri arasında kasa ve kullanım olarak bizim baza vardı mesela yıllardır kullanıyoruz hala yepyeni ..O yüzden koltukları da gene #bellona dan aldım tüm kısımları açılıp yikanabiliyor kasa gürgen ağacı oldukça iyi çok beğendik ailecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun? Yorumunu heyecanla yorumlarda bekliyorum.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir