Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri

 Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2021

Aşağıda, bu muhteşem evlerin küçük mutfak düzenlerini cesur dolaplar, çift görevli vurgu parçaları, şık aydınlatma çözümleri ve daha fazlasıyla en iyi şekilde kullanıldığını göreceksiniz. Alan açısından küçük ama stil açısından büyük olan 10 çarpıcı küçük mutfak dekorasyon fikirleri konusunu resimlerle ele alacağız.

1-Açık Raf Ve Duvar Kağıtlı Tavanlar

"küçük
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 46

Çoğu tasarımcının yaptığı gibi, dolaplar yerine açık rafları tercih edin. Yeşil olan raflarda mutfaklara daha bir güzel görüntüye kavuşturuyor. Aynı zamanda mutfak tavanının güzel bir renkte duvar kağıdı ile dekore edilmesi de oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarıyor.

2- Dış Mekan Tasarımlarından Faydalanın|

"küçük
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 47

İç mekanlar olan mutfaklarınıza, dış mekanlarda kullanacağınız bahçe masa ve sandalyeleriyle güzel bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceli, kır tarzı mutfağın genel motifine kusursuz bir şekilde uyum sağlarlar.

3-Tek Renkli Duvarlar

image3
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 48

Mutfak dekorasyon fikirleri içerisinde önemli detaylar arasında duvar renklerinin tek renkte olmasıdır. Tek renk duvarlar mekana ayrı bir hava katıyor ve hatta bir şekilde beklenmedik yeşil tezgahla koordineli olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

 

4-Minimalist Ve Çağdaş

image4
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 49

Minimalizmin en uç noktaya taşınmasını seviyorsanız, dört kişilik bir aileye ait bu modernist bir şekilde tasarlanan mutfak dekorasyon fikrini önemseyin.  Mutfakta paslanmaz çelik tezgahlar ve şık ve temiz bir görünüm için gözlerden uzak aşağıda bol miktarda saklama alanı sağlayan alt dolaplar yer alıyor.

Önerilen İçerik :   Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2021

5- Mutfakta Çalışma Alanı İsteyenler

"küçük
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 50

Çalışma alanı arayan kişiler için mutfağın merkezinde mini bir masa işinizi görecektir. Mini bir mutfakta ekstra depolama ve çalışma alanı için bunun gibi daha küçük, dekoratif bir masa tercih edebilirsiniz.

6-Aktif Yüzeyler

image6
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 51

Küçük ama çarpıcı olan bu tasarımı mutfağı, bir hareket hissi yaratırken doğal ışığı yansıtıyor. Mutfak tasarımda özellikle soyut bir desenle lazerle basılmış özel paslanmaz çelik dolaplara sahiptir. Sadelikten yana olanların tercihleri arasında yer alabilir.

7 – Harika Resimler

"küçük
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 52

Diğer bir tasarım olarak şık bir mermer tezgahı, pirinç bar tabureleri büyük tasarım alanı sağlayabilirsiniz. Bunların tümü minimum görsel olarak insanları da rahatsız etmez.

8- Küçük Backsplash

küçük mutfak dekorasyon fikirler
küçük mutfak dekorasyon fikirler

Tam bir backsplash, küçük bir mutfak alanını boğabilirken, geniş mutfaklarda harika tasarıma dönüşür. Bu tasarım fikrinde ayrıca alanı parlak tutmak için bol miktarda beyaz alan bırakılması göze çarpıyor.

9- Kullanışlı Yarımada Mutfak Tasarımı

image9
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 53

Tezgahlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak, işlevsel bir mutfağın anahtarıdır. Bu modellerdeki mutfak dekorasyon fikirlerinde pişirme alanı, yemek pişirmek, yıkamak ve yemek yemek için kullanışlı alan sunar.

 

10 – Ayrılmış Arka Plan

image10
Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri 54

Resimdeki gibi mutfak dekorasyon fikirleri backsplash’ının aynalı fayansları, derinlik katarken ışığı yansıtır, küçük kare görüntüleri ve minimum doğal ışığı oluşturur.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir