Vestiyer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kapı girişleri ve antreler için kullanabileceğiniz, modern, şık ve fonksiyonel vestiyer modelleri ile çok daha düzenli alanlar yaratabilirsiniz. Vestiyerinizi isterseniz hazır olarak satın alabilir, isterseniz de kendi tasarladığınız bir vestiyeri yaptırmak için araştırma yapabilirsiniz. Zevkinize göre yeterli alana sahip olmasına özen gösterin. Böylelikle ihtiyacınız olan şık ve kullanışlı vestiyere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günümüzde klasik vestiyer modellerini şık ve modern tasarımlar almıştır.

Zevkinize göre seçeceğiniz pek çok hazır tasarlanmış vestiyer modellerine mobilya firmalarından ulaşabilirsiniz. Bunun yanında özel tasarım bir model istiyorsanız da tasarımcılara danışmak sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca elinizde bulunan malzemelerle de kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Vestiyer Modelleri Ayakkabılarınız için alan ihtiyacınız fazla ise;

vestiyer modelleri
vestiyer modelleri

Eğer geniş bir aileye sahipseniz ayakkabılık alanı fazla olan bir model sizin için daha kullanışlıdır ve sürgülü kapak tercih ederseniz alandan da tasarruf etmiş olursunuz. Evinizde dar bir antreniz varsa askılık, ayakkabılık ve oturma yeri bir arada olan bir model sizin için çok kullanışlı olacaktır. Ayrıca kullanım alanları duvara monte edilebilen, kullanışlı ve şık bir seçim modeli de ihtiyacınız olan alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Bunların yanında dar bir antreyi olduğundan geniş göstermek isterseniz vestiyerinizin mobilyasını beyaz renkte seçmelisiniz. Antre için hiç alanınız yoksa da, bir duvara monte edeceğiniz raf ve ayna ile de kullanışlı bir vestiyere sahip olabilirsiniz.

 

Oturma Alanı ve Boy Aynası Seçenekleri ile Kullanışlı Vestiyer

Ayakkabınızı giyerken oturma ihtiyacı yaşıyorsanız eğer yeterli yükseklik ve genişlikte bir puf, sandalye ya da küçük bir berjer ile birlikte tasarlanmış şık bir vestiyer örneği tam size göre olacaktır. Hazırlanırken dahi kullanabileceğiniz ve evden çıkmadan önce son kontrollerinizi yapabileceğiniz bir vestiyer için ideal bir boy aynasını da eklemeyi ihmal etmeyin.

Önerilen İçerik :   İç Oda Kapıları Ve Kapı Modelleri Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğal Ahşap Görünümlü Vestiyerler Tercih Edebilirsiniz

Ahşap malzemenin doğal, sade ve şık görünüşü ile tasarlanan antrelerinizde tercih etmeniz evinize otantik bir hava katacaktır. Bunun yanında daha doğal ve sıcak bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Malzemenin doğal etkisi ve yeterli alan bölümleri ile oldukça kullanışlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Yazlık Evleriniz İçin Kullanabileceğiniz  Vestiyer Modeller

Eğer Vintage model mobilyalardan hoşlanıyorsanız, eskitme tarzının uygulandığı retro  modelleri seçmeniz sizin için çok uygun olacaktır. Farklı tarzda dekorasyonlara uygulanabilecek bu kullanışlı ve şık  vestiyer modellerini her mekana istediğiniz şekilde gönül rahatlığıyla uyumlandırabilirsiniz. Hem az maliyetli olan hem de şık ve kaliteli ürünler ile tasarlanabilecek bu tarz vestiyerler antrelerinizde size rahat bir kullanım alanı sağlayacaktır. Özellikle birçok işlevi bir arada barındıran ve yüzeylerin farklı kullanımı ile konumlandırılabilen opsiyonel  modelleri ev ve ofisler için oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Bu sebeple hem fonksiyonel hem de estetik açıdan fayda sağlayabileceğiniz tüm modellerini iyice araştırarak kendiniz için en uygun modeli seçmelisiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.