Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Mürdüm mutfak dolabı modernleşme ile beraber hayatımıza girmiş olan dekorasyon önerilerinden yalnızca birisidir. Mutfaklar, çoğunlukla kadınların büyük oranda vakit geçirmekte oldukları bir yerdir.

Mürdüm rengi tek başına iken büyük bir ilgi toplarken aynı zamanda da mutfak dolapları ile birleşince daha bir güzel görüntü ile bizleri karşılamaktadır.

image1

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Mürdüm Rengi Mutfak Dolabı Örnekleri

Mürdüm renkli mutfak son dönemlerin en moda mutfak dekorasyonlarından bir tanesidir. İç açan rengi ve benzersiz görüntüsü ile her renk ile uyum sağlayabilecek şekilde dekore edilebilir.

Mutfak dolaplarının renkleri son dönemlerde en çok dikkat edilen konular arasında yer almaktadır. Günün büyük bir bölümünün geçmekte olduğu mutfağın dekorasyonu birçok insan için önemlidir. Bu dekorasyonda ise mürdüm renginin kullanılması ve bunun farklı renkler ile dekore edilmesi de eşsiz bir dekorasyona varılmasını sağlar.image2

Mürdüm Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Mürdüm mutfak dolabı, 2021 yılında tercih edilmeye hala devam eden ve modası hala devam eden modeldir. Bu renge en çok yakışacak olan ve rengin daha parlak, daha belirgin durmasını sağlayacak olan renk ise beyaz renktir.

Beyaz, her renk ile güzel durmayı başarabilen bir renk olsa da aynı zamanda da yanına geldiği her rengi daha benzersiz ve daha fazla öne çıkararak gösteren bir renktir. Bu nedenle de beyaz rengin yanına mürdüm renk geldiğinde bu rengi çok şık ve parlak göstermektedir.

Bu renklerin birleşmesi ile oluşan benzersiz görüntünün birçok ev sahibi tarından beğenilip tercih edildiği görülmektedir. Beyaz renkli dolapların mürdüm rengi ile buluşmasına yakışabilecek olan en önemli dekorasyon parçalarından birisi beyaz masalardır.

İlginizi Çekebilir: Mutfak Dekorasyonunuz İçin Doğru Kilimi Nasıl Seçersiniz?

Beyaz masa, odanın daha aydınlık durmasını sağlarken aynı zamanda da mutfak dolabının daha çok kendisini göstermesini sağlamaktadır. Bu şekilde dekore edilmiş bir mutfakta görüntünün bütünlüğü ve mürdüm renginin güzelliği ön plana çıkarılmış olacaktır.

Önerilen İçerik :   IKEA Mutfak Dolabı Modelleri 2021 Modasına Ayak Uydurun!
mürdüm mutfak dolabı
mürdüm mutfak dolabı

Mürdüm Krem Mutfak Dolabı

Mürdüm renginin yakıştığı ve mürdüm mutfak dolapları için en çok yakışan ikinci bir renk ise krem rengidir. Her alanda kullanılabilecek olan bu renk mürdüm rengi ile birleştiğinde bu rengin daha soft ve daha hoş durmasını sağlar.

Renklerin birbirleri ile uyumu ile beraber bir diğer unsur ise krem renginin beyaz renge oranla daha az kir gösteriyor olmasıdır.

Krem rengi mutfak dolaplarının üzerinde bulunan kirler beyazlara oranla daha az görülmektedir. Beyaz mutfak dolabı üzerinde var olan yağ lekeleri, tozlanmalar ve oluşabilecek olan el izleri kendilerini çok fazla gösterir. Ancak krem renkli olan mutfak dolapları bunlara oranla daha az göstereceğinden daha fazla tercih edilmektedir.

Mürdüm mutfak dekorasyonu krem renk ile birleştiğinde ortaya çıkan görüntü evin havasını ve mutfaktaki yemek yapma aşkınızı artıracak ölçüde değişir.

image4

Mürdüm Rengi Mutfak Dolap Fiyatları

Mürdüm mutfak dolabı tercih edecek kişilerin en çok merak ettiği unsurlardan bir tanesi bu dolapların fiyatlarıdır. Mürdüm rengi ile mutfaklarının havasını değiştirmek, ortama değişik bir hava katmak isteyen kişilerin sayısının giderek arttığı görülmektedir.

Koyu mürdüm renkli mutfak dolabı tercihi son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu rengin bu kadar fazla tercih ediliyor olması fiyatın yansımakta olan bir durumdur. Açık renkli olan mutfak dolaplarının fazla parlak durması nedeni ile koyu renkli olan dolaplar daha çok tercih edilmektedir.

Daha az tercih edilen açık renk mürdüm mutfaklar için dolap talebin az olması nedeni ile koyu renkli olana göre daha az miktarda fiyata sahip olduğu görülmektedir.

Mutfak dolabı yaptıracak olan kişilerin fiyatlandırma konusunda bilmesi gereken bir diğer unsur ise mutfak dolabının metresine ve modeline göre bu fiyatlandırmanın farklılaşacağıdır.

Önerilen İçerik :   Dar Mutfaklar İçin Yemek Masası Modelleri

İşte Cooke&Lewis Ankastre Modüllü Mürdüm Beyaz Mutfak Dolabı 270 cm fiyatı.

YORUMLAR

  1. Dekor ve tasarımı harika görünüyor evlere layık muhteşem bir görüntü kendilerine teşekkürler başarılar dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir